Sala na chrzest

Założony przez kruszynka
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a):ja ODRADZAM Borowik - bardzo drogo, a stoły świecą pustkami (chociaż przyznam, że jedzenie dobre)

Gość

22-07-2012, 21:54
#1
ja ODRADZAM Borowik - bardzo drogo, a stoły świecą pustkami (chociaż przyznam, że jedzenie dobre)
Gość napisał(a):A ja dziś byłem na obiadku w nowej restauracji w Młynarzach na trasie Ostrołeka-Różan!jedzenie i ceny  super!Będą się starać na bank,bo otworzyli w sobotę i zależy im na dobrej opinii!Polecam!

Gość

23-07-2012, 00:28
#2
A ja dziś byłem na obiadku w nowej restauracji w Młynarzach na trasie Ostrołeka-Różan!jedzenie i ceny  super!Będą się starać na bank,bo otworzyli w sobotę i zależy im na dobrej opinii!Polecam!
Gość napisał(a):ja bym polecil nowa restalracje w mlynarzach dobre jedzenie fajny klimacik

Gość

26-07-2012, 19:46
#3
ja bym polecil nowa restalracje w mlynarzach dobre jedzenie fajny klimacik
Gość napisał(a):abc olecam z czystym sumieniem cena 75 zl od osoby i super sala pbsluga  robilam tam wesele i chrzciny  polecam

Gość

26-07-2012, 20:09
#4
abc olecam z czystym sumieniem cena 75 zl od osoby i super sala pbsluga  robilam tam wesele i chrzciny  polecam
Gość napisał(a):Polecam Zabytkową lub Diamentową. Organizowałam tam przyjęcie rodzinne. Domowe jedzie, miła obsługa, super właścicielka i bardzo dobre ceny :)

Gość

27-07-2012, 09:37
#5
Polecam Zabytkową lub Diamentową. Organizowałam tam przyjęcie rodzinne. Domowe jedzie, miła obsługa, super właścicielka i bardzo dobre ceny :)
Gość napisał(a):[quote=Gość]Polecam Zabytkową lub Diamentową. Organizowałam tam przyjęcie rodzinne. Domowe jedzie, miła obsługa, super właścicielka i bardzo dobre ceny :) [/quote]hmm... ;)

Gość

27-07-2012, 12:00
#6
[quote=Gość]Polecam Zabytkową lub Diamentową. Organizowałam tam przyjęcie rodzinne. Domowe jedzie, miła obsługa, super właścicielka i bardzo dobre ceny :) [/quote]hmm... ;)
Gość napisał(a):Też miałam w Kwadransie i mieliśmy różową dekoracje , a raczej nasza córcia:) nie wzięli za to kasy wiec git. Jak oglądaliśmy sale w tygodniu to też nie było tłumów ale może dlatego ze w każdej restauracji w Ostrołęce nie ma - na takie obiady ludzie chodzą do fast foodów;p A jedzenie dobre :) Ogólnie byliśmy  zadowoleni ale pewnie muszę wyszukać jakiś minus, bo  ktoś rzuci że jestem właścicielem hmm akurat u nas nie było ;d co nie znaczy że na każdych innych chrzcinach było ok. Piszę dobrą opinię bo u mnie było dobrze:)

Gość

27-07-2012, 16:02
#7
Też miałam w Kwadransie i mieliśmy różową dekoracje , a raczej nasza córcia:) nie wzięli za to kasy wiec git. Jak oglądaliśmy sale w tygodniu to też nie było tłumów ale może dlatego ze w każdej restauracji w Ostrołęce nie ma - na takie obiady ludzie chodzą do fast foodów;p A jedzenie dobre :) Ogólnie byliśmy  zadowoleni ale pewnie muszę wyszukać jakiś minus, bo  ktoś rzuci że jestem właścicielem hmm akurat u nas nie było ;d co nie znaczy że na każdych innych chrzcinach było ok. Piszę dobrą opinię bo u mnie było dobrze:)

strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów