Sala na chrzest

Założony przez kruszynka
strony: 1 2 dalej
kruszynka napisał(a):j.w  gdzie polecacie salę do 40 osób jakie ceny

kruszynka

Wpisów: 12
Dołączył: 07.06.2011
19-02-2012, 18:28
#1
j.w  gdzie polecacie salę do 40 osób jakie ceny
Gość napisał(a):Na chrzest to chyba najlepiej kosciol ale moge sie mylic

Gość

19-02-2012, 18:47
#2
Na chrzest to chyba najlepiej kosciol ale moge sie mylic
Gość napisał(a):Witam:) Polecam salę wioletta. W październiku sama tam organizowałam chrzciny. Cena jaka wtedy była to 90zł za osobę. Oczywiście w cenę nie wchodzi akohol i ciasta:) Jedzenie poza tym smaczne i atmosfera bardzo miła. W porównaniu z innymi salami tam było najtaniej.

Gość

20-02-2012, 11:43
#3
Witam:) Polecam salę wioletta. W październiku sama tam organizowałam chrzciny. Cena jaka wtedy była to 90zł za osobę. Oczywiście w cenę nie wchodzi akohol i ciasta:) Jedzenie poza tym smaczne i atmosfera bardzo miła. W porównaniu z innymi salami tam było najtaniej.
Gość napisał(a):JA POLECAM MAC DONALDA ALBO SALĘ BANKIETOWĄ POD LASKIEM{diabelek} SUPER JEDZENIE, WSPANIAŁA OBSŁUGA CZYLI TO CO NAJWAŻNIEJSZE PODCZAS IMPREZY :)

Gość

20-02-2012, 13:11
#4
JA POLECAM MAC DONALDA ALBO SALĘ BANKIETOWĄ POD LASKIEM{diabelek} SUPER JEDZENIE, WSPANIAŁA OBSŁUGA CZYLI TO CO NAJWAŻNIEJSZE PODCZAS IMPREZY :)
Gość napisał(a):witam mam ten sam problem szukam sali, restauracji na przyjecie z okazji chrztu, może ktoś mi coś polecić pytam poważnie,  jeszcze szukam fotografa na chrzest pozdrawiam  

Gość

07-03-2012, 14:26
#5
witam mam ten sam problem szukam sali, restauracji na przyjecie z okazji chrztu, może ktoś mi coś polecić pytam poważnie,  jeszcze szukam fotografa na chrzest pozdrawiam  
Gość napisał(a):hej..ja robiłam imprezę na 50 osób w AbC -cena chyba koło 75 zł..było SUPER!Polecam!

Gość

07-03-2012, 19:51
#6
hej..ja robiłam imprezę na 50 osób w AbC -cena chyba koło 75 zł..było SUPER!Polecam!
Gość napisał(a):polecam Zagrodę Leśną w Łęgu Starościńskim. Wejdź na www.zagrodalesna.pl a dowiesz się więcej.  Lepszego miejsca nie znajdziesz. Chrzciłam tam dwójkę dzieci i jestem bardzo zadowolona.  

Gość

07-03-2012, 20:58
#7
polecam Zagrodę Leśną w Łęgu Starościńskim. Wejdź na www.zagrodalesna.pl a dowiesz się więcej.  Lepszego miejsca nie znajdziesz. Chrzciłam tam dwójkę dzieci i jestem bardzo zadowolona.  
Gość napisał(a):chrzciłaś to raczej w kościele... ale pewnie się nie znam tak jak ty...

Gość

07-03-2012, 22:28
#8
chrzciłaś to raczej w kościele... ale pewnie się nie znam tak jak ty...
Gość napisał(a):a jaka cena od osoby w tym Łęgu?

Gość

07-03-2012, 23:33
#9
a jaka cena od osoby w tym Łęgu?
Gość napisał(a):"chrziłam" tzn. organizowałam przyjęcie po Sakramencie Chrztu. Dobrze wiesz o co mi chodzi, ale... Lepiej wytłumaczyć spokojnie jeżeli ktoś nie wszystko rozumie. Cena to 90zł za 4 dania gorące. Wszystko obgadasz sobie z nimi. pzdr. P.S. Jeżeli teraz czegoś nie rozumiesz to chętnie wyjaśnie:))

Gość

08-03-2012, 16:50
#10
"chrziłam" tzn. organizowałam przyjęcie po Sakramencie Chrztu. Dobrze wiesz o co mi chodzi, ale... Lepiej wytłumaczyć spokojnie jeżeli ktoś nie wszystko rozumie. Cena to 90zł za 4 dania gorące. Wszystko obgadasz sobie z nimi. pzdr. P.S. Jeżeli teraz czegoś nie rozumiesz to chętnie wyjaśnie:))
Gość napisał(a):Zagroda Leśna,nie polecam.Goście pod krawatem,wystrojeni prosto z kościoła,a tu niespodzianka.Siedzi się przy ognisku,pod drewnianym zadaszeniem,jak pada deszcz to nawet nie ma gdzie nóg rozprostować.Ale jedzenie dobre,szkoda tylko,że od gospodarstwa obok śmierdziało krowim łajnem.Niby nic,ale  przed gośćmi wstyd.O obsłudze nie będę się wypowiadała,bo są dziwni.

Gość

08-03-2012, 20:40
#11
Zagroda Leśna,nie polecam.Goście pod krawatem,wystrojeni prosto z kościoła,a tu niespodzianka.Siedzi się przy ognisku,pod drewnianym zadaszeniem,jak pada deszcz to nawet nie ma gdzie nóg rozprostować.Ale jedzenie dobre,szkoda tylko,że od gospodarstwa obok śmierdziało krowim łajnem.Niby nic,ale  przed gośćmi wstyd.O obsłudze nie będę się wypowiadała,bo są dziwni.
Gość napisał(a):to gdzie siedzią goście to sami sobie wybierają. wejdz na strone bo chyba dawno nie byłeś.www.zagrodalesna.pljak dla mnie to jedyne miejsce, żadnych samochodów jeźdzących, cisza, spokój. Sama natura. Ale w sumie lepiej organizować w 35metrowym mieszkaniu gdzie śmierdzi starym blokiem:)pzdr.  

Gość

09-03-2012, 08:29
#12
to gdzie siedzią goście to sami sobie wybierają. wejdz na strone bo chyba dawno nie byłeś.www.zagrodalesna.pljak dla mnie to jedyne miejsce, żadnych samochodów jeźdzących, cisza, spokój. Sama natura. Ale w sumie lepiej organizować w 35metrowym mieszkaniu gdzie śmierdzi starym blokiem:)pzdr.  
Gość napisał(a):Faktycznie,goście mają do wyboru drewnianą wiatę na powietrzu,piwnice/ziemiankę z kominkiem lub salkę 4x5 metra.

Gość

10-03-2012, 20:53
#13
Faktycznie,goście mają do wyboru drewnianą wiatę na powietrzu,piwnice/ziemiankę z kominkiem lub salkę 4x5 metra.
Gość napisał(a):Witam.My mieliśmy chrzciny naszej córeczki w Kwadransie  w kwietniu 2012r.Dekoracja różowa,dodatki itp....śliczne /za darmo/.4 dania gorace,10 przystawek,soki,napoje ,owoce,ciasto /jedzenia nie zabrakło,bo kelnerzy donosili/,było smaczne i dużo,obsługa miła,a cena w porównaniu z innymi lokalami w których byliśmy stosunkowo niska.My i nasi goście byliśmy zadowoleni.

Gość

22-05-2012, 17:05
#14
Witam.My mieliśmy chrzciny naszej córeczki w Kwadransie  w kwietniu 2012r.Dekoracja różowa,dodatki itp....śliczne /za darmo/.4 dania gorace,10 przystawek,soki,napoje ,owoce,ciasto /jedzenia nie zabrakło,bo kelnerzy donosili/,było smaczne i dużo,obsługa miła,a cena w porównaniu z innymi lokalami w których byliśmy stosunkowo niska.My i nasi goście byliśmy zadowoleni.
Gość napisał(a):dziwne że na trzech forach dyskusyjnych tego samego dnia ktoś zachwala kwadrans...miał wesele, i chrzest prawie w jednym terminie......Panie bodganie, jak chce pan reklamować lokal to w innym miejscu. A to że kwadrans podupada to wszyscy widzą. Zapraszam tam na obiad w tygodniu, to najlepszy sposób na to by zobaczyć jak tam smakuje jedzenie.  Jedna wielka kicha, tylko przytruć się można... żenada

Gość

22-05-2012, 23:18
#15
dziwne że na trzech forach dyskusyjnych tego samego dnia ktoś zachwala kwadrans...miał wesele, i chrzest prawie w jednym terminie......Panie bodganie, jak chce pan reklamować lokal to w innym miejscu. A to że kwadrans podupada to wszyscy widzą. Zapraszam tam na obiad w tygodniu, to najlepszy sposób na to by zobaczyć jak tam smakuje jedzenie.  Jedna wielka kicha, tylko przytruć się można... żenada
Gość napisał(a):Ja robiłam przyjęcie w "Nad Narwią" bylismy zadowoleni, nie zaplacilismy dużó bo cos ok 65zł od osoby (to oczywiscie zalezy od tego co się wybierze i ile do jedzenia) ale jedna rada nie warto brac 2 dań gorących , wystarczy jedno i kilka przystawek (my tak wlasnie mielismy i jeszcze zostało. przeciez chrzciny to nie wesele;-) jedzenie bardzo dobre!

Gość

23-05-2012, 08:42
#16
Ja robiłam przyjęcie w "Nad Narwią" bylismy zadowoleni, nie zaplacilismy dużó bo cos ok 65zł od osoby (to oczywiscie zalezy od tego co się wybierze i ile do jedzenia) ale jedna rada nie warto brac 2 dań gorących , wystarczy jedno i kilka przystawek (my tak wlasnie mielismy i jeszcze zostało. przeciez chrzciny to nie wesele;-) jedzenie bardzo dobre!
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja robiłam przyjęcie w "Nad Narwią" bylismy zadowoleni, nie zaplacilismy dużó bo cos ok 65zł od osoby (to oczywiscie zalezy od tego co się wybierze i ile do jedzenia) ale jedna rada nie warto brac 2 dań gorących , wystarczy jedno i kilka przystawek (my tak wlasnie mielismy i jeszcze zostało. przeciez chrzciny to nie wesele;-) jedzenie bardzo dobre! [/quote]coś za szybko napisałam, nie warto brać 3 dań gorących;-) m

Gość

23-05-2012, 08:43
#17
[quote=Gość]Ja robiłam przyjęcie w "Nad Narwią" bylismy zadowoleni, nie zaplacilismy dużó bo cos ok 65zł od osoby (to oczywiscie zalezy od tego co się wybierze i ile do jedzenia) ale jedna rada nie warto brac 2 dań gorących , wystarczy jedno i kilka przystawek (my tak wlasnie mielismy i jeszcze zostało. przeciez chrzciny to nie wesele;-) jedzenie bardzo dobre! [/quote]coś za szybko napisałam, nie warto brać 3 dań gorących;-) m
Gość napisał(a):jaką salę polecacie?

Gość

28-05-2012, 21:54
#18
jaką salę polecacie?
Gość napisał(a):Ludzie ocknijcie sie. Najlepsze sa sale o ktorych tu sie nie wpomin, bo tu sie sami wlasciciele reklamuja i oczerniajja.

Gość

29-05-2012, 09:58
#19
Ludzie ocknijcie sie. Najlepsze sa sale o ktorych tu sie nie wpomin, bo tu sie sami wlasciciele reklamuja i oczerniajja.
Gość napisał(a):A ja robiłam chrzciny w Niedźwiedziu na ul.Kilińskiego. Obiad (zupa+2 danie), kilka przystawek, napoje, soki, kawa, herbata. cena ok 50 zł. sala na max 18 osób.  

Gość

29-05-2012, 14:50
#20
A ja robiłam chrzciny w Niedźwiedziu na ul.Kilińskiego. Obiad (zupa+2 danie), kilka przystawek, napoje, soki, kawa, herbata. cena ok 50 zł. sala na max 18 osób.  

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów