gdzie do lekarza rodzinnego?

Założony przez lov mi tender
strony: wstecz 1 2 3 dalej
Gość napisał(a):A co trzeba zrobić by zmienić lekarza??coś trzeba wyjaśniać?czy wiecie,który dobry lekarz ma wolne miejsca u siebie w przychodni?

Gość

29-02-2012, 14:35
#1
A co trzeba zrobić by zmienić lekarza??coś trzeba wyjaśniać?czy wiecie,który dobry lekarz ma wolne miejsca u siebie w przychodni?
Gość napisał(a):Dr Szulborska dla dzieci jest dobra, ale dla dorosłych nie koniecznie, wypisałam sie od niej i ta stara pielegniarka wredna baba, jak wrzud na.... Nie polecam Marżeckiej, Jankowskiej i Siódmiakwej wypisuja te same leki na wszystko nie znaja sie, albo juz im sie nie chce. Kto jest naprawde dobrym lekarzem rodzinnym w Ostrołece. Bo mam zamiar sie przepisac, a nie meczyc się, ale nie wiem juz do kogo?

Gość

26-07-2014, 14:35
#2
Dr Szulborska dla dzieci jest dobra, ale dla dorosłych nie koniecznie, wypisałam sie od niej i ta stara pielegniarka wredna baba, jak wrzud na.... Nie polecam Marżeckiej, Jankowskiej i Siódmiakwej wypisuja te same leki na wszystko nie znaja sie, albo juz im sie nie chce. Kto jest naprawde dobrym lekarzem rodzinnym w Ostrołece. Bo mam zamiar sie przepisac, a nie meczyc się, ale nie wiem juz do kogo?
Gość napisał(a):ja planuję uciec od dr Prejzendanta i nikomu nie polecam  

Gość

27-07-2014, 11:56
#3
ja planuję uciec od dr Prejzendanta i nikomu nie polecam  
Gość napisał(a):Ja polecam dr Karpińską z przychodni Rodzina nad CCC. Przede wszystkim Pani doktor nie przepisuje antybiotyków dziecku jak dropsów, tylko kiedy już naprawdę zachodzi taka konieczność i nie skutkują inne środki.

Gość

17-08-2014, 13:55
#4
Ja polecam dr Karpińską z przychodni Rodzina nad CCC. Przede wszystkim Pani doktor nie przepisuje antybiotyków dziecku jak dropsów, tylko kiedy już naprawdę zachodzi taka konieczność i nie skutkują inne środki.
Gość napisał(a):Pielęgniarka doktor Szulborskiej faktycznie bardzo niesympatyczna i opryskliwa, chamska wręcz. Mam wrażenie, że praca tam ją męczy, może czas na emeryturę? Nikt dla przyjemności do lekarza nie chodzi, człowiek chory nie potrzebuje dodatkowych stresów,a niestety, szanowna pielęgniarka funduje je swoim zachowaniem nagminnie. No, co za niemiły człowiek

Gość

12-11-2015, 09:40
#5
Pielęgniarka doktor Szulborskiej faktycznie bardzo niesympatyczna i opryskliwa, chamska wręcz. Mam wrażenie, że praca tam ją męczy, może czas na emeryturę? Nikt dla przyjemności do lekarza nie chodzi, człowiek chory nie potrzebuje dodatkowych stresów,a niestety, szanowna pielęgniarka funduje je swoim zachowaniem nagminnie. No, co za niemiły człowiek
Gość napisał(a):Polecam przychodnię dr Gadek przy ul. Piłsudskiego. Bardzo sympatyczne pielęgniarki i lekarze ok.

Gość

13-11-2015, 10:02
#6
Polecam przychodnię dr Gadek przy ul. Piłsudskiego. Bardzo sympatyczne pielęgniarki i lekarze ok.
Gość napisał(a):ja byłam u dr Karpińskiej i nie polecam tej przychodni. Po 1: przyjmuje tam kilka lekarzy,na cala przychodnie maja jeden! telefon wiec dodzwonić sie tam z rana graniczy z cudem!Po 2: Gdy sa godziny przyjec chorych to niech przyjmuje chorych a nie chodzi co 1 osobe szczepic zdrowe dzieci

Gość

15-11-2015, 16:37
#7
ja byłam u dr Karpińskiej i nie polecam tej przychodni. Po 1: przyjmuje tam kilka lekarzy,na cala przychodnie maja jeden! telefon wiec dodzwonić sie tam z rana graniczy z cudem!Po 2: Gdy sa godziny przyjec chorych to niech przyjmuje chorych a nie chodzi co 1 osobe szczepic zdrowe dzieci
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):DR.PIETRZYKOWSKA  I DR. TOBIASZ PRZYCHODNIA MEDICA W KUPCU POLECAM  

Ja nie polecem tej przychodni...Pielęgniary pracujące za karę, wiecznie nabzdyczone. A jeśli prosisz o jakieś skierowanie na badania to nie dostaniesz...no ale jeśli już się uda uprosić...to jest cud !! Żenada!!

Gość

21-02-2019, 09:16
#8
Gość napisał(a):DR.PIETRZYKOWSKA  I DR. TOBIASZ PRZYCHODNIA MEDICA W KUPCU POLECAM  

Ja nie polecem tej przychodni...Pielęgniary pracujące za karę, wiecznie nabzdyczone. A jeśli prosisz o jakieś skierowanie na badania to nie dostaniesz...no ale jeśli już się uda uprosić...to jest cud !! Żenada!!

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):DR.PIETRZYKOWSKA  I DR. TOBIASZ PRZYCHODNIA MEDICA W KUPCU POLECAM  

Ja nie polecem tej przychodni...Pielęgniary pracujące za karę, wiecznie nabzdyczone. A jeśli prosisz o jakieś skierowanie na badania to nie dostaniesz...no ale jeśli już się uda uprosić...to jest cud !! Żenada!!

To fakt pani doktor non stop spóźniona

Gość

21-02-2019, 10:27
#9
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):DR.PIETRZYKOWSKA  I DR. TOBIASZ PRZYCHODNIA MEDICA W KUPCU POLECAM  

Ja nie polecem tej przychodni...Pielęgniary pracujące za karę, wiecznie nabzdyczone. A jeśli prosisz o jakieś skierowanie na badania to nie dostaniesz...no ale jeśli już się uda uprosić...to jest cud !! Żenada!!

To fakt pani doktor non stop spóźniona

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):DR.PIETRZYKOWSKA  I DR. TOBIASZ PRZYCHODNIA MEDICA W KUPCU POLECAM  

Ja nie polecem tej przychodni...Pielęgniary pracujące za karę, wiecznie nabzdyczone. A jeśli prosisz o jakieś skierowanie na badania to nie dostaniesz...no ale jeśli już się uda uprosić...to jest cud !! Żenada.      Ja należę jak przychodnia powstała  i nie miałam problemu żeby dostać skierowanie na badania zawszę dostanę nawet więcej jak potrzebuję

Gość

24-02-2019, 09:23
#10
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):DR.PIETRZYKOWSKA  I DR. TOBIASZ PRZYCHODNIA MEDICA W KUPCU POLECAM  

Ja nie polecem tej przychodni...Pielęgniary pracujące za karę, wiecznie nabzdyczone. A jeśli prosisz o jakieś skierowanie na badania to nie dostaniesz...no ale jeśli już się uda uprosić...to jest cud !! Żenada.      Ja należę jak przychodnia powstała  i nie miałam problemu żeby dostać skierowanie na badania zawszę dostanę nawet więcej jak potrzebuję

Gość napisał(a):

ja

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):DR.PIETRZYKOWSKA  I DR. TOBIASZ PRZYCHODNIA MEDICA W KUPCU POLECAM  

Ja nie polecem tej przychodni...Pielęgniary pracujące za karę, wiecznie nabzdyczone. A jeśli prosisz o jakieś skierowanie na badania to nie dostaniesz...no ale jeśli już się uda uprosić...to jest cud !! Żenada.      Ja należę jak przychodnia powstała  i nie miałam problemu żeby dostać skierowanie na badania zawszę dostanę nawet więcej jak potrzebuję

Gość

24-02-2019, 14:34
#11

ja

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):DR.PIETRZYKOWSKA  I DR. TOBIASZ PRZYCHODNIA MEDICA W KUPCU POLECAM  

Ja nie polecem tej przychodni...Pielęgniary pracujące za karę, wiecznie nabzdyczone. A jeśli prosisz o jakieś skierowanie na badania to nie dostaniesz...no ale jeśli już się uda uprosić...to jest cud !! Żenada.      Ja należę jak przychodnia powstała  i nie miałam problemu żeby dostać skierowanie na badania zawszę dostanę nawet więcej jak potrzebuję

Gość napisał(a):

ja polecam praychodnie dr gadek  pracuja tam mili lekarze tacy jak dr szczypek dr kamil dawidczyk dr kasia grzyb isuper pediatra dr monika sikora-bedra oraz przemiły personel pielegniarski ,ulica piłsudzkiego.

Gość

24-02-2019, 14:39
#12

ja polecam praychodnie dr gadek  pracuja tam mili lekarze tacy jak dr szczypek dr kamil dawidczyk dr kasia grzyb isuper pediatra dr monika sikora-bedra oraz przemiły personel pielegniarski ,ulica piłsudzkiego.

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Polecam przychodnię dr Gadek przy ul. Piłsudskiego. Bardzo sympatyczne pielęgniarki i lekarze ok.

Pielęgniarki  tak  sympatyczne  , ale  doktor  Gadek  nieprzyjemna  , skierowanie  na  badnia  czy  do  szpitala  na  zabieg  graniczy  z  cudem  , robi  wielką  łaskę  jak po prośbach  wręcz  błaganiu  wypisze  to  najpierw  wiele  bardzo  przykrych  słów  trzeba  wysłuchać ( nawet  potrafi wygonić  z  gabinetu)

Jeśli już  się  musi  do  doktor przyjść  od  razu  ciśnienie  pacjenta   jest  220/120  ze  stresu  przed  wizytą. Czasami  jak  ma  dobry  humor  to  jakoś  jest  ale  to  wyjątkowo.

Gość

22-10-2019, 11:33
#13
Gość napisał(a):Polecam przychodnię dr Gadek przy ul. Piłsudskiego. Bardzo sympatyczne pielęgniarki i lekarze ok.

Pielęgniarki  tak  sympatyczne  , ale  doktor  Gadek  nieprzyjemna  , skierowanie  na  badnia  czy  do  szpitala  na  zabieg  graniczy  z  cudem  , robi  wielką  łaskę  jak po prośbach  wręcz  błaganiu  wypisze  to  najpierw  wiele  bardzo  przykrych  słów  trzeba  wysłuchać ( nawet  potrafi wygonić  z  gabinetu)

Jeśli już  się  musi  do  doktor przyjść  od  razu  ciśnienie  pacjenta   jest  220/120  ze  stresu  przed  wizytą. Czasami  jak  ma  dobry  humor  to  jakoś  jest  ale  to  wyjątkowo.

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Polecam przychodnię dr Gadek przy ul. Piłsudskiego. Bardzo sympatyczne pielęgniarki i lekarze ok.

Pielęgniarki  tak  sympatyczne  , ale  doktor  Gadek  nieprzyjemna  , skierowanie  na  badnia  czy  do  szpitala  na  zabieg  graniczy  z  cudem  , robi  wielką  łaskę  jak po prośbach  wręcz  błaganiu  wypisze  to  najpierw  wiele  bardzo  przykrych  słów  trzeba  wysłuchać ( nawet  potrafi wygonić  z  gabinetu)

Jeśli już  się  musi  do  doktor przyjść  od  razu  ciśnienie  pacjenta   jest  220/120  ze  stresu  przed  wizytą. Czasami  jak  ma  dobry  humor  to  jakoś  jest  ale  to  wyjątkowo.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Gość

23-10-2019, 13:20
#14
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Polecam przychodnię dr Gadek przy ul. Piłsudskiego. Bardzo sympatyczne pielęgniarki i lekarze ok.

Pielęgniarki  tak  sympatyczne  , ale  doktor  Gadek  nieprzyjemna  , skierowanie  na  badnia  czy  do  szpitala  na  zabieg  graniczy  z  cudem  , robi  wielką  łaskę  jak po prośbach  wręcz  błaganiu  wypisze  to  najpierw  wiele  bardzo  przykrych  słów  trzeba  wysłuchać ( nawet  potrafi wygonić  z  gabinetu)

Jeśli już  się  musi  do  doktor przyjść  od  razu  ciśnienie  pacjenta   jest  220/120  ze  stresu  przed  wizytą. Czasami  jak  ma  dobry  humor  to  jakoś  jest  ale  to  wyjątkowo.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Gość napisał(a):

Niestety ja bardzo często spotykam się z niemiła obsługą w naszyhc placówkach, jak masz sprawę to jakbyś conajmniej chciała gwiazdkę z nieba. Obsługa na rejestracji bo ją mam na myśli pracuje chyba za karę. Ja to bym zwolniła natychmiast gdyż przecież my podatnicy ich opłacamy ale nie należy się nam szacunek:( smutne to okropnie. Jak dzwonię ze sprawą do takiej placówki to aż mnie skreca, hamuję się aby czegoś tym...nie powiedzieć. Osoby pierwszego kontaktu z klientem, absolutna pomyłka!

Gość

03-02-2020, 10:13
#15

Niestety ja bardzo często spotykam się z niemiła obsługą w naszyhc placówkach, jak masz sprawę to jakbyś conajmniej chciała gwiazdkę z nieba. Obsługa na rejestracji bo ją mam na myśli pracuje chyba za karę. Ja to bym zwolniła natychmiast gdyż przecież my podatnicy ich opłacamy ale nie należy się nam szacunek:( smutne to okropnie. Jak dzwonię ze sprawą do takiej placówki to aż mnie skreca, hamuję się aby czegoś tym...nie powiedzieć. Osoby pierwszego kontaktu z klientem, absolutna pomyłka!

Gość napisał(a):

Zapisz sie do pychotki idiotki w celmedzie

Gość

03-02-2020, 12:35
#16

Zapisz sie do pychotki idiotki w celmedzie

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):A co trzeba zrobić by zmienić lekarza??coś trzeba wyjaśniać?czy wiecie,który dobry lekarz ma wolne miejsca u siebie w przychodni?

Gość

06-02-2020, 14:18
#17
Gość napisał(a):A co trzeba zrobić by zmienić lekarza??coś trzeba wyjaśniać?czy wiecie,który dobry lekarz ma wolne miejsca u siebie w przychodni?

Gość napisał(a):

siemka witam

Gość

07-02-2020, 07:50
#18

siemka witam

Gość napisał(a):

dobre pytanie :)

Gość

07-02-2020, 08:49
#19

dobre pytanie :)

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Pielęgniarka doktor Szulborskiej faktycznie bardzo niesympatyczna i opryskliwa, chamska wręcz. Mam wrażenie, że praca tam ją męczy, może czas na emeryturę? Nikt dla przyjemności do lekarza nie chodzi, człowiek chory nie potrzebuje dodatkowych stresów,a niestety, szanowna pielęgniarka funduje je swoim zachowaniem nagminnie. No, co za niemiły człowiek

Dokładnie. Zgadzam się z przedmówcą. Chodzę do tej przychodni od dzieciństwa i ta pielęgniarka zawsze ma jakiś problem. Z wielką łaską zarejestruje do Pani Doktor. Jest bardzo chamska i opryskliwa, aż odechciewa się tam przychodzić, ale dla wybranych osób jest bardzo milutka. Za to Pani Dr. Szulborska jest miłym lekarzem i zawsze przyjmie pacjenta.

Gość

09-02-2020, 17:29
#20
Gość napisał(a):Pielęgniarka doktor Szulborskiej faktycznie bardzo niesympatyczna i opryskliwa, chamska wręcz. Mam wrażenie, że praca tam ją męczy, może czas na emeryturę? Nikt dla przyjemności do lekarza nie chodzi, człowiek chory nie potrzebuje dodatkowych stresów,a niestety, szanowna pielęgniarka funduje je swoim zachowaniem nagminnie. No, co za niemiły człowiek

Dokładnie. Zgadzam się z przedmówcą. Chodzę do tej przychodni od dzieciństwa i ta pielęgniarka zawsze ma jakiś problem. Z wielką łaską zarejestruje do Pani Doktor. Jest bardzo chamska i opryskliwa, aż odechciewa się tam przychodzić, ale dla wybranych osób jest bardzo milutka. Za to Pani Dr. Szulborska jest miłym lekarzem i zawsze przyjmie pacjenta.


strony: wstecz 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów