Urolog w Ostrołęce

Założony przez danielek
strony: 1
danielek napisał(a):Co o nich wiecie? Jest tylko jeden w centrum medycznym na 11 listopada? Znacie innych? Ile biorą za wizytę? I najważniejsze: W szpitalu na nfz da się zapisać? Piszcie co wiecie. Dzieki !

danielek

Wpisów: 1
Dołączył: 30.07.2011
30-07-2011, 09:58
#1
Co o nich wiecie? Jest tylko jeden w centrum medycznym na 11 listopada? Znacie innych? Ile biorą za wizytę? I najważniejsze: W szpitalu na nfz da się zapisać? Piszcie co wiecie. Dzieki !
Gość napisał(a):w szpitalu jest dr.Tański na kese chorych tylko trzeba miec skierowanie od rodzinnej bynajmniej jak ja bylam z tego co sie orientuje jest na11listopada Dr.Konowalski jak sie nie myle ale mozna najpierw sprobowac na kase bo jak prywatnie to potem wszystkie badania tez prywatnie.

Gość

31-07-2011, 13:13
#2
w szpitalu jest dr.Tański na kese chorych tylko trzeba miec skierowanie od rodzinnej bynajmniej jak ja bylam z tego co sie orientuje jest na11listopada Dr.Konowalski jak sie nie myle ale mozna najpierw sprobowac na kase bo jak prywatnie to potem wszystkie badania tez prywatnie.
Gość napisał(a):ooo i wlasnie o taka odpowiedz mi chodzilo. Dzieki wielkie, wirtualny browar dla Ciebie. Pozdro

Gość

31-07-2011, 16:45
#3
ooo i wlasnie o taka odpowiedz mi chodzilo. Dzieki wielkie, wirtualny browar dla Ciebie. Pozdro
Gość napisał(a):Czy może ktoś wie gdzie przyjmuje dr Konowalski na NFZ????

Gość

31-03-2017, 14:55
#4
Czy może ktoś wie gdzie przyjmuje dr Konowalski na NFZ????
Gość napisał(a):Dr Konowalski przyjmuje w szpitalu w poradni urologicznej ,bodajże w czwartki.Świetny specjalista ,jak nie najlepszy :){usmiech}

Gość

04-04-2017, 00:32
#5
Dr Konowalski przyjmuje w szpitalu w poradni urologicznej ,bodajże w czwartki.Świetny specjalista ,jak nie najlepszy :){usmiech}
Gość napisał(a):Każdy z lekarzy urologów przyjmujących w przychodni specjalistycznej jest lekarzem godnym polecenia .Nie są to puste słowa a fakt iż kilku lekarzy już zaliczyliśmy , szukaliśmy w Warszawie itd mając super specjalistów pod reką w Ostrołęce.Dodam tylko ,że Ostrołęcki oddział urologiczny jest jednym z lepszych w Polsce zarówno pod względem kompetencji lekarzy jak  i pielegniarek jak i podejściem mał spotykanym po prostu ludzkim.Wdzięczny pacjent Wiktor.Sz

Gość

07-04-2017, 18:18
#6
Każdy z lekarzy urologów przyjmujących w przychodni specjalistycznej jest lekarzem godnym polecenia .Nie są to puste słowa a fakt iż kilku lekarzy już zaliczyliśmy , szukaliśmy w Warszawie itd mając super specjalistów pod reką w Ostrołęce.Dodam tylko ,że Ostrołęcki oddział urologiczny jest jednym z lepszych w Polsce zarówno pod względem kompetencji lekarzy jak  i pielegniarek jak i podejściem mał spotykanym po prostu ludzkim.Wdzięczny pacjent Wiktor.Sz
Gość napisał(a):Taki mamy dobry oddział urologiczny? :D:D:D  To niech ktoś spróbuje zrobić najprostszy zabieg np. kruszenie kamienia ESWL :D:D:D

Gość

12-04-2017, 10:28
#7
Taki mamy dobry oddział urologiczny? :D:D:D  To niech ktoś spróbuje zrobić najprostszy zabieg np. kruszenie kamienia ESWL :D:D:D
Seba18 napisał(a):Ja bym na ten temat popytał znajomych. To zawsze jest bardzo dobre źródło wiedzy ;)

Seba18

Wpisów: 4
Dołączył: 21.09.2017
27-09-2017, 19:18
#8
Ja bym na ten temat popytał znajomych. To zawsze jest bardzo dobre źródło wiedzy ;)
darson napisał(a):Ja to się niestety niezbyt na tym znam... Dlatego też nie bardzo będę w stanie pomóc ;/

darson

Wpisów: 4
Dołączył: 14.11.2017
20-11-2017, 18:40
#9
Ja to się niestety niezbyt na tym znam... Dlatego też nie bardzo będę w stanie pomóc ;/
Gość napisał(a):

Czy jest jakiś urolog kobieta w Ostrołęce.

Gość

28-06-2018, 21:36
#10

Czy jest jakiś urolog kobieta w Ostrołęce.

Gość napisał(a):

Dacie znać czy jakiś urolog wukonałby teleporadę dziś lub jutro na nfzz?  

Gość

31-10-2022, 13:24
#11

Dacie znać czy jakiś urolog wukonałby teleporadę dziś lub jutro na nfzz?  

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Czy jest jakiś urolog kobieta w Ostrołęce.

dr Ponikowska

Gość

17-12-2022, 14:27
#12
Gość napisał(a):

Czy jest jakiś urolog kobieta w Ostrołęce.

dr Ponikowska


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów