ZA ILE SPRZEDAĆ TAKIE MIESZKANIE?

Założony przez SERVANTES05_2005
strony: wstecz 1 2 3 dalej
Gość napisał(a):http://snajp.pl/raporty/mieszkania2/ceny-warszawa   niech tutaj zajrzy kolega który chce w warszawie kupić mieszkanie za 4 tysiące.  

Gość

02-05-2011, 12:55
#1
http://snajp.pl/raporty/mieszkania2/ceny-warszawa   niech tutaj zajrzy kolega który chce w warszawie kupić mieszkanie za 4 tysiące.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Nie ma co sie sie oszukiwac , ceny mieszkan w Ostrołece sa Warszawskie.Ludzie sztucznie zawyzaja ceny aby jak najwiecej zarobic. Bys musial trafic na jelenia zeby Ci dal 200 tys. za te mieszkanko. Twoje mieszkanie jest warte plus minus 110 tys. 4 tys za m2 daje sie za mieszkanie w Warszawie calkiem nie daleko centrum z w nowszym budownictwie. Nie kiedy widze ogloszenia do nowo powstalych blokow , gdzie podaja cene 3.5 tys za m2 w miastach typu Gdanks czy Poznan. Wiec powiedzcie mi za co, ale to za co tu ktos ma zaplacic nawet te 3.5 tys za m2 ? Opamietajcie sie [/quote]Chyba coś ci się pomerdało w głowie{gafa}

Gość

02-05-2011, 17:41
#2
[quote=Gość]Nie ma co sie sie oszukiwac , ceny mieszkan w Ostrołece sa Warszawskie.Ludzie sztucznie zawyzaja ceny aby jak najwiecej zarobic. Bys musial trafic na jelenia zeby Ci dal 200 tys. za te mieszkanko. Twoje mieszkanie jest warte plus minus 110 tys. 4 tys za m2 daje sie za mieszkanie w Warszawie calkiem nie daleko centrum z w nowszym budownictwie. Nie kiedy widze ogloszenia do nowo powstalych blokow , gdzie podaja cene 3.5 tys za m2 w miastach typu Gdanks czy Poznan. Wiec powiedzcie mi za co, ale to za co tu ktos ma zaplacic nawet te 3.5 tys za m2 ? Opamietajcie sie [/quote]Chyba coś ci się pomerdało w głowie{gafa}
Gość napisał(a):ja kupiłam mieszkanie rok temu za 2500 do remontu. Teraz ceny kosmicznie poszły w góre . uwazam ze 3 tys za metr to góra.  

Gość

03-05-2011, 11:46
#3
ja kupiłam mieszkanie rok temu za 2500 do remontu. Teraz ceny kosmicznie poszły w góre . uwazam ze 3 tys za metr to góra.  
Gość napisał(a):200tys :O SzokNie w tej okolicy... Piłsudskiego to chyba okolice parku, ja bym tam nie dała więcej niż 2500tys/ metr.3 tys mogę dać w okolicy śródmieścia, centrum. 4tys to gruba przesada, chyba, że masz klamki ze złota, dębowy parkiet, wypasioną łązienkę, zostawiasz wszystkie sprzęty AGD i RTV - no wtedy bym się zastanowiła. To moja opinia tylko :)

Gość

03-05-2011, 11:51
#4
200tys :O SzokNie w tej okolicy... Piłsudskiego to chyba okolice parku, ja bym tam nie dała więcej niż 2500tys/ metr.3 tys mogę dać w okolicy śródmieścia, centrum. 4tys to gruba przesada, chyba, że masz klamki ze złota, dębowy parkiet, wypasioną łązienkę, zostawiasz wszystkie sprzęty AGD i RTV - no wtedy bym się zastanowiła. To moja opinia tylko :)
Gość napisał(a):Ceny naprawdę jak z kosmosu   .Najlepiej kupić taniej do remontu i zrobic po swojemu no chyba że jest naprawdę fajnie wykończone co oczywiście nam sie podoba to można kupić drożej i zremontem mieć spokuj {mruga}

Gość

03-05-2011, 16:09
#5
Ceny naprawdę jak z kosmosu   .Najlepiej kupić taniej do remontu i zrobic po swojemu no chyba że jest naprawdę fajnie wykończone co oczywiście nam sie podoba to można kupić drożej i zremontem mieć spokuj {mruga}
Gość napisał(a):Jeszcze jedno 4000 tyś to drogo ale w Warszwie to napewno za te pieniądze to nie kupi się 1m tak wiec poco pisac takie bzdury jak nie którzy piszą a jeśli tak to proszę o adres {usmiech}napewno znajdą się chętni na kupno w Warszawie

Gość

03-05-2011, 16:14
#6
Jeszcze jedno 4000 tyś to drogo ale w Warszwie to napewno za te pieniądze to nie kupi się 1m tak wiec poco pisac takie bzdury jak nie którzy piszą a jeśli tak to proszę o adres {usmiech}napewno znajdą się chętni na kupno w Warszawie
Gość napisał(a):Ja sprzedałbym 40 m na Gorbatowa 12  - wysoki parter/ ten nowy blok obok SP 1/ Ile mogę dostać?

Gość

04-05-2011, 06:53
#7
Ja sprzedałbym 40 m na Gorbatowa 12  - wysoki parter/ ten nowy blok obok SP 1/ Ile mogę dostać?
Gość napisał(a):uważam ze ten blok jest do dupy. Miejsce koszmarne . jak okna od ulicy to latem tragedia nie można balkonu otworzyć. i brak okien na klatce. nie chciałabym tam mieszkać.  

Gość

04-05-2011, 09:59
#8
uważam ze ten blok jest do dupy. Miejsce koszmarne . jak okna od ulicy to latem tragedia nie można balkonu otworzyć. i brak okien na klatce. nie chciałabym tam mieszkać.  
Gość napisał(a):A ja tu mieszkam i jestem bardzo zadowolona. blok ciepły, małe rachunki za centralne ogrzewanie, wszędzie blisko

Gość

04-05-2011, 13:45
#9
A ja tu mieszkam i jestem bardzo zadowolona. blok ciepły, małe rachunki za centralne ogrzewanie, wszędzie blisko
Gość napisał(a):A ja będę sprzedawać niedługo mieszkanie na Traugutta, za parkiem, widok na drzewa:) 4 piętro, kupione świadomie, bo przynajmniej nikt mi nad głową nie krzyczy, nie skaczą dzieci, nie tupią, a jak wejdę na trzecie to i na czwarte:) ale do rzeczy, mieszkanie łądne, słoneczne, blok z płyty, ale z tych nowszych, łazienka z oknem, wyremontowana, geberit, wanna narożna. Drzwo wejściowe Gerda, wszystkie okna wymienione, nie wybierałam najtańszych, bo robiłam dla siebie. W pokojach - 3 pokoje panele na podłosze, też nie najtańsze. Reszta standard lat 90-tych, wg mnie do remontu, chociaż można od biedy mieszkać, jest glazura, terakota, takie tam. Ile mogę za nie wziąć? Bo nie chcę się wygłupić z ceną z kosmosu? Chcę sprzedać w miarę szybko i w rozsądnej cenie? Pomóżcie:)

Gość

24-01-2012, 15:49
#10
A ja będę sprzedawać niedługo mieszkanie na Traugutta, za parkiem, widok na drzewa:) 4 piętro, kupione świadomie, bo przynajmniej nikt mi nad głową nie krzyczy, nie skaczą dzieci, nie tupią, a jak wejdę na trzecie to i na czwarte:) ale do rzeczy, mieszkanie łądne, słoneczne, blok z płyty, ale z tych nowszych, łazienka z oknem, wyremontowana, geberit, wanna narożna. Drzwo wejściowe Gerda, wszystkie okna wymienione, nie wybierałam najtańszych, bo robiłam dla siebie. W pokojach - 3 pokoje panele na podłosze, też nie najtańsze. Reszta standard lat 90-tych, wg mnie do remontu, chociaż można od biedy mieszkać, jest glazura, terakota, takie tam. Ile mogę za nie wziąć? Bo nie chcę się wygłupić z ceną z kosmosu? Chcę sprzedać w miarę szybko i w rozsądnej cenie? Pomóżcie:)
SERVANTES05_2005 napisał(a):Podbijam temat cen mieszkań w Ostrołęce....... Ostatecznie udało mi się sprzedać to mieszkanie za 165 tyś. zł. Czy uważacie, że 3500zł/metr kw. to dużo? Kupujący szybko się zdecydował........

SERVANTES05_2005

Wpisów: 6
Dołączył: 09.04.2009
18-06-2012, 15:23
#11
Podbijam temat cen mieszkań w Ostrołęce....... Ostatecznie udało mi się sprzedać to mieszkanie za 165 tyś. zł. Czy uważacie, że 3500zł/metr kw. to dużo? Kupujący szybko się zdecydował........
Gość napisał(a):Za ile sprzedać? {usmiech} Proste, jak najdrożej! :))) Ostatnio widzialem ogloszenie ze ktos sprzedawał i sprzedał na hallera 48m za 140 tys zł(mógł delikatnie zejść z ceny).Znajomy sprzedawal powyzej 4000zł /m2 ale mieszkanie ponad 70m2 w nowym budownictwie, wnetrza projektowane przez specjalistów i ze wszystkim, tj zabudowa kuchni, zabudowanymi lodówkami, kanapami ze skóry, piekną łazienkę, podwieszonymi sufitami itd.Wiec za 4000zł/m2 mozna kupic ale na warunkach jak napisalem powyzej. Swego czasu widzialem ze ktos chcial sprzedac za taką kase mieszkanie za Leclerc. Sory, ale tam w porównaniu to tego mojego kumpla to straszny syf był i niedałbym 3000zł/m2W tej chwili ciezko z kredytami, pracą, coraz mniej kupujacych wiec i ceny są coraz niższe, znam ludzi co i 30% z ceny zeszli przy sprzedaży domu.Osobiscie na Pildudzkiego nie kupilbym mieszkania, ale jakby juz to 3000zł max z full wyposazeniem, ale mysle ze góra dałbym z 2500zł/m2.Wiadomo mieszkanie jest tyle warte ile ktoś za nie zapłaci :)

Gość

18-06-2012, 23:48
#12
Za ile sprzedać? {usmiech} Proste, jak najdrożej! :))) Ostatnio widzialem ogloszenie ze ktos sprzedawał i sprzedał na hallera 48m za 140 tys zł(mógł delikatnie zejść z ceny).Znajomy sprzedawal powyzej 4000zł /m2 ale mieszkanie ponad 70m2 w nowym budownictwie, wnetrza projektowane przez specjalistów i ze wszystkim, tj zabudowa kuchni, zabudowanymi lodówkami, kanapami ze skóry, piekną łazienkę, podwieszonymi sufitami itd.Wiec za 4000zł/m2 mozna kupic ale na warunkach jak napisalem powyzej. Swego czasu widzialem ze ktos chcial sprzedac za taką kase mieszkanie za Leclerc. Sory, ale tam w porównaniu to tego mojego kumpla to straszny syf był i niedałbym 3000zł/m2W tej chwili ciezko z kredytami, pracą, coraz mniej kupujacych wiec i ceny są coraz niższe, znam ludzi co i 30% z ceny zeszli przy sprzedaży domu.Osobiscie na Pildudzkiego nie kupilbym mieszkania, ale jakby juz to 3000zł max z full wyposazeniem, ale mysle ze góra dałbym z 2500zł/m2.Wiadomo mieszkanie jest tyle warte ile ktoś za nie zapłaci :)
Gość napisał(a):2500 zł/m. kw. ??? {tak}  Marzyciel.....znajdź mi takie chętnie kupię

Gość

19-06-2012, 09:37
#13
2500 zł/m. kw. ??? {tak}  Marzyciel.....znajdź mi takie chętnie kupię
Gość napisał(a):Jak znajdę to sam chętnie kupię :) Z tego co widać na rynku nieruchomości jest delikatna załamka, po rozmowach ze znajomumi czy jak sie czyta artykuły w necie to mieszkania strasznie polecialy na łeb na szyje. A nic nie zapowiada, że bedzie lepiej, raczej spodziewałbym sie spadku cen, wlasnie ze wzgledu, że coraz osób bedzie chcialo kupic mieszkanie.  

Gość

19-06-2012, 18:15
#14
Jak znajdę to sam chętnie kupię :) Z tego co widać na rynku nieruchomości jest delikatna załamka, po rozmowach ze znajomumi czy jak sie czyta artykuły w necie to mieszkania strasznie polecialy na łeb na szyje. A nic nie zapowiada, że bedzie lepiej, raczej spodziewałbym sie spadku cen, wlasnie ze wzgledu, że coraz osób bedzie chcialo kupic mieszkanie.  
Gość napisał(a):Spodziewaj się dalej.. napisz od razu, że spadną ceny tak nisko, że za metr zapłacisz poniżej 1000 zł.. proroku ;)

Gość

19-06-2012, 22:01
#15
Spodziewaj się dalej.. napisz od razu, że spadną ceny tak nisko, że za metr zapłacisz poniżej 1000 zł.. proroku ;)
Gość napisał(a):A ja nie mogę znaleźć w O-ce nic normalnego za rozsądną cenę. Uważam, że 160 tyś. za ok 50 metrów to rozsądna propozycja. Różnice cen w zależności od rejonu miasta nie są znowu takie wielkie. TO NIE WARSZAWA.......

Gość

25-06-2012, 20:10
#16
A ja nie mogę znaleźć w O-ce nic normalnego za rozsądną cenę. Uważam, że 160 tyś. za ok 50 metrów to rozsądna propozycja. Różnice cen w zależności od rejonu miasta nie są znowu takie wielkie. TO NIE WARSZAWA.......
Gość napisał(a):w{zdziwko}itam ,mam do sprzedania kawalerkę 33 m w wieżowcu na 10 piętrze do remontu ,ile mogę za nią wziąć ?{gafa}

Gość

25-06-2012, 22:16
#17
w{zdziwko}itam ,mam do sprzedania kawalerkę 33 m w wieżowcu na 10 piętrze do remontu ,ile mogę za nią wziąć ?{gafa}
Gość napisał(a):w{zdziwko}itam ,mam do sprzedania kawalerkę 33 m w wieżowcu na 10 piętrze do remontu ,ile mogę za nią wziąć ?{gafa}

Gość

25-06-2012, 22:16
#18
w{zdziwko}itam ,mam do sprzedania kawalerkę 33 m w wieżowcu na 10 piętrze do remontu ,ile mogę za nią wziąć ?{gafa}
Gość napisał(a):ok 100 tyś zł. poważnie {usmiech}

Gość

26-06-2012, 13:41
#19
ok 100 tyś zł. poważnie {usmiech}
Gość napisał(a):

Polecam zgłosić się do pośrednika, np. Góralczyk Nieruchomości, pomogą w takich sprawach. Ja z nimi szybciutko i w spoko cenie sprzedałam swoje mieszkanie blisko centrum Ostrołęki.

Gość

28-07-2021, 17:27
#20

Polecam zgłosić się do pośrednika, np. Góralczyk Nieruchomości, pomogą w takich sprawach. Ja z nimi szybciutko i w spoko cenie sprzedałam swoje mieszkanie blisko centrum Ostrołęki.


strony: wstecz 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów