Chirurg stomatologiczny

Założony przez jasuteinka
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a):Moj mąż miał także problem z ósemką,która wrastała pod siódemkę ogromny ból.Najpierw był na pogotowiu skierowali go stamtąd do chirurga oczywiscie prywatnie.W Ostrołęce jeden dentysta prywaciarz powiedział że go nie przyjmie aż ząb przestanie boleć(chore)i stwierdził że od 300zł w górę będzie koszt.Drugi zaśpiewał także  niemałą sumę.W Myszyńcu akurat nie mogli go przyjąć.Przeszukujac internet znalazłam w Ostrowi Mazowieckiej dentystę na nfz zadzwoniłam była sobota ,pani mimo swoich pacjentów kazała przyjechać w tym samym dniu,nie czekali az przestanie bolec tylko zabrali sie za rwanie zęba.Polecam naprawdę nie czekajcie tak jak ja z ósemką zbyt długo lepiej ją wyrwać niż cierpieć  z bólu.ltel. 728 594 136lub 29 74 523 53 lek.dent. Danuta Kudraszew NZOZ STOMED  

Gość

24-11-2015, 13:51
#1
Moj mąż miał także problem z ósemką,która wrastała pod siódemkę ogromny ból.Najpierw był na pogotowiu skierowali go stamtąd do chirurga oczywiscie prywatnie.W Ostrołęce jeden dentysta prywaciarz powiedział że go nie przyjmie aż ząb przestanie boleć(chore)i stwierdził że od 300zł w górę będzie koszt.Drugi zaśpiewał także  niemałą sumę.W Myszyńcu akurat nie mogli go przyjąć.Przeszukujac internet znalazłam w Ostrowi Mazowieckiej dentystę na nfz zadzwoniłam była sobota ,pani mimo swoich pacjentów kazała przyjechać w tym samym dniu,nie czekali az przestanie bolec tylko zabrali sie za rwanie zęba.Polecam naprawdę nie czekajcie tak jak ja z ósemką zbyt długo lepiej ją wyrwać niż cierpieć  z bólu.ltel. 728 594 136lub 29 74 523 53 lek.dent. Danuta Kudraszew NZOZ STOMED  
Gość napisał(a):Ja miałam usuwane ósemki całkowicie zatrzymane, które leżały sobie poziomo w stosunku do reszty zębów. Usuwałam w Myszyńcu jedną prywatnie 350 zł, drugą mniej "uciążliwą" na NFZ.  

Gość

24-11-2015, 18:06
#2
Ja miałam usuwane ósemki całkowicie zatrzymane, które leżały sobie poziomo w stosunku do reszty zębów. Usuwałam w Myszyńcu jedną prywatnie 350 zł, drugą mniej "uciążliwą" na NFZ.  
Gość napisał(a):Ja usuwałam "8" prywatnie u chirurg Kowalczyk w Meditransie, cena faktycznie sięgała 300-400 zł w zależności od przypadku, a usuwałam 3 zęby, każdy w innej konfiguracji powikłań z ropieniem w dziąśle włącznie. Natomiast ostatnio tj. we wrześniu ostatnią "8", która kierunek rośnięcia obrała w bok na policzek usunęłam u stomatologa Kurpiewskiego również w Meditransie za 150 zł. I bardzo polecam. Niestety mimo doświadczenia Kowalczyk jest ona bardzo niedelikatna, a wręcz nie przywiązuje wagi do obchodzenia się z pacjentem co za każdym razem kończyło się opuchlizną i zasinieniem policzka (nawet przy górnej "8" tylko rosnącej w kierunku policzka jak ta ostatnia). Natomiast po zabiegu u pana Kurpiewskiego w ogóle takie "atrakcje" nie wystąpiły i jak usunęłam zęba w piątek tak w poniedziałek szłam "ładna" do pracy ;) Także serdecznie polecam :)

Gość

25-11-2015, 13:07
#3
Ja usuwałam "8" prywatnie u chirurg Kowalczyk w Meditransie, cena faktycznie sięgała 300-400 zł w zależności od przypadku, a usuwałam 3 zęby, każdy w innej konfiguracji powikłań z ropieniem w dziąśle włącznie. Natomiast ostatnio tj. we wrześniu ostatnią "8", która kierunek rośnięcia obrała w bok na policzek usunęłam u stomatologa Kurpiewskiego również w Meditransie za 150 zł. I bardzo polecam. Niestety mimo doświadczenia Kowalczyk jest ona bardzo niedelikatna, a wręcz nie przywiązuje wagi do obchodzenia się z pacjentem co za każdym razem kończyło się opuchlizną i zasinieniem policzka (nawet przy górnej "8" tylko rosnącej w kierunku policzka jak ta ostatnia). Natomiast po zabiegu u pana Kurpiewskiego w ogóle takie "atrakcje" nie wystąpiły i jak usunęłam zęba w piątek tak w poniedziałek szłam "ładna" do pracy ;) Także serdecznie polecam :)
Gość napisał(a):Co do siniaków to zależy chyba od ukrwienia skóry. Pani Junczewska z Myszyńca była bardzo delikatna a po usunięciu górnej i dolnej ósemki miałam opuchliznę i siniaki. Z tym, że u mnie było cięcie dziąsła i szwy. A rana po dolnych ósemkach w ogóle się gorzej goi o czym też zostałam uprzedzona bo faktycznie było dużo dużo gorzej niż przy górnej

Gość

26-11-2015, 22:34
#4
Co do siniaków to zależy chyba od ukrwienia skóry. Pani Junczewska z Myszyńca była bardzo delikatna a po usunięciu górnej i dolnej ósemki miałam opuchliznę i siniaki. Z tym, że u mnie było cięcie dziąsła i szwy. A rana po dolnych ósemkach w ogóle się gorzej goi o czym też zostałam uprzedzona bo faktycznie było dużo dużo gorzej niż przy górnej
Gość napisał(a):Niestety u mnie po pani Kowalczyk czy to było rwanie dolnej 8 z cięciem dziąsła i szwami czy górnej bezproblemowe bez konieczności szycia i tak wyglądałam "po" fatalnie przez kilka dobrych dni :(

Gość

03-12-2015, 09:59
#5
Niestety u mnie po pani Kowalczyk czy to było rwanie dolnej 8 z cięciem dziąsła i szwami czy górnej bezproblemowe bez konieczności szycia i tak wyglądałam "po" fatalnie przez kilka dobrych dni :(
Xena002 napisał(a): mnie to samo. Nie polecam tej Pani

Xena002

Wpisów: 6
Dołączył: 20.08.2016
23-08-2016, 23:38
#6
mnie to samo. Nie polecam tej Pani
zyon napisał(a):Są inni dentyści. Tej panie nie polecam  

zyon

Wpisów: 4
Dołączył: 08.09.2016
15-09-2016, 19:40
#7
Są inni dentyści. Tej panie nie polecam  
Gość napisał(a):
jasuteinka napisał(a):Przechodzę przez piekło dwóch ósemek, całe mi nie wyrosły zatrzymały się w dziąśle, byłam na pogotowiu bo wcale przełykać nie mogę -  strasznie bolą dziąsła a tam powiedzieli mi ze mi nie pomogą i muszę się udać do chirurga stomatologa bo będzie trzeba rozciąć dziąsła wyrwać zęby i zaszyć. Horror proszę Was kochani powiedzcie mi gdzie jest w Ostrołęce chirurg stomatolog ? czy przyjmuje na NFZ czy też prywatnie ?

Gość

12-01-2019, 09:01
#8
jasuteinka napisał(a):Przechodzę przez piekło dwóch ósemek, całe mi nie wyrosły zatrzymały się w dziąśle, byłam na pogotowiu bo wcale przełykać nie mogę -  strasznie bolą dziąsła a tam powiedzieli mi ze mi nie pomogą i muszę się udać do chirurga stomatologa bo będzie trzeba rozciąć dziąsła wyrwać zęby i zaszyć. Horror proszę Was kochani powiedzcie mi gdzie jest w Ostrołęce chirurg stomatolog ? czy przyjmuje na NFZ czy też prywatnie ?

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
jasuteinka napisał(a):Przechodzę przez piekło dwóch ósemek, całe mi nie wyrosły zatrzymały się w dziąśle, byłam na pogotowiu bo wcale przełykać nie mogę -  strasznie bolą dziąsła a tam powiedzieli mi ze mi nie pomogą i muszę się udać do chirurga stomatologa bo będzie trzeba rozciąć dziąsła wyrwać zęby i zaszyć. Horror proszę Was kochani powiedzcie mi gdzie jest w Ostrołęce chirurg stomatolog ? czy przyjmuje na NFZ czy też prywatnie ?

Gość

13-01-2019, 13:02
#9
Gość napisał(a):
jasuteinka napisał(a):Przechodzę przez piekło dwóch ósemek, całe mi nie wyrosły zatrzymały się w dziąśle, byłam na pogotowiu bo wcale przełykać nie mogę -  strasznie bolą dziąsła a tam powiedzieli mi ze mi nie pomogą i muszę się udać do chirurga stomatologa bo będzie trzeba rozciąć dziąsła wyrwać zęby i zaszyć. Horror proszę Was kochani powiedzcie mi gdzie jest w Ostrołęce chirurg stomatolog ? czy przyjmuje na NFZ czy też prywatnie ?

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
jasuteinka napisał(a):Przechodzę przez piekło dwóch ósemek, całe mi nie wyrosły zatrzymały się w dziąśle, byłam na pogotowiu bo wcale przełykać nie mogę -  strasznie bolą dziąsła a tam powiedzieli mi ze mi nie pomogą i muszę się udać do chirurga stomatologa bo będzie trzeba rozciąć dziąsła wyrwać zęby i zaszyć. Horror proszę Was kochani powiedzcie mi gdzie jest w Ostrołęce chirurg stomatolog ? czy przyjmuje na NFZ czy też prywatnie ?

Gość

13-01-2019, 16:17
#10
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
jasuteinka napisał(a):Przechodzę przez piekło dwóch ósemek, całe mi nie wyrosły zatrzymały się w dziąśle, byłam na pogotowiu bo wcale przełykać nie mogę -  strasznie bolą dziąsła a tam powiedzieli mi ze mi nie pomogą i muszę się udać do chirurga stomatologa bo będzie trzeba rozciąć dziąsła wyrwać zęby i zaszyć. Horror proszę Was kochani powiedzcie mi gdzie jest w Ostrołęce chirurg stomatolog ? czy przyjmuje na NFZ czy też prywatnie ?

Gość napisał(a):

Ja polecam chirurga szczękowego Mirosława Suchcickiego przyjmujeprywatnie na 11 listopada w jednym z wieżowców. Miałem wyrywaną ósemkę i jest ok.

Gość

13-01-2019, 16:22
#11

Ja polecam chirurga szczękowego Mirosława Suchcickiego przyjmujeprywatnie na 11 listopada w jednym z wieżowców. Miałem wyrywaną ósemkę i jest ok.

Gość napisał(a):

Z czystym sumieniem polecam dra Suchcickiego, ul. 11 Listopada 2/35. Dziś wyrwano mi 5. Super znieczulenie, a po odejściu znieczulenia niewielki ból. Samo usunięcie błyskawiczne ☺

Gość

27-06-2019, 17:33
#12

Z czystym sumieniem polecam dra Suchcickiego, ul. 11 Listopada 2/35. Dziś wyrwano mi 5. Super znieczulenie, a po odejściu znieczulenia niewielki ból. Samo usunięcie błyskawiczne ☺

Gość napisał(a):

Bardzo dobry chirurg stomatolog przyjmuje w Gdańskim Centrum Stomatologicznym. Miałam spory problem z 8 i wszytsko poszło sprawnie.

Gość

29-06-2019, 17:59
#13

Bardzo dobry chirurg stomatolog przyjmuje w Gdańskim Centrum Stomatologicznym. Miałam spory problem z 8 i wszytsko poszło sprawnie.

Gość napisał(a):

Polecam Warszawę

Szpital kliniczny dzieciątka Jezus

Klinika chirurgii szczękowej

Oraz poradnia chirurgii szczękowej i stomatologicznej wraz z ambulatorium i dyzurem całodobowym

Wejście od strony nowogrodzkej

Rejestracja codziennie do 12 i przyjmują wszystkich na NFZ pracę wykonują lokalnie sumiennie

Łatwy dojazd blisko dw centralny i pałac kultury

Przystanki pks pkp i plusbus

Polecam sprawdzone

Gość

30-06-2019, 12:07
#14

Polecam Warszawę

Szpital kliniczny dzieciątka Jezus

Klinika chirurgii szczękowej

Oraz poradnia chirurgii szczękowej i stomatologicznej wraz z ambulatorium i dyzurem całodobowym

Wejście od strony nowogrodzkej

Rejestracja codziennie do 12 i przyjmują wszystkich na NFZ pracę wykonują lokalnie sumiennie

Łatwy dojazd blisko dw centralny i pałac kultury

Przystanki pks pkp i plusbus

Polecam sprawdzone

Gość napisał(a):

Szpital łomża

Poradnie

Poradnia chirurgii szczękowo stomatologicznej

NFZ

Gość

30-06-2019, 12:11
#15

Szpital łomża

Poradnie

Poradnia chirurgii szczękowo stomatologicznej

NFZ

Gość napisał(a):

polecam p dr suchcicko jest solidna 150zlprzyjmuje na centrum na pprzeciwko mini mala pozdrawiam pawel k

Gość

08-07-2019, 20:41
#16

polecam p dr suchcicko jest solidna 150zlprzyjmuje na centrum na pprzeciwko mini mala pozdrawiam pawel k

Gość napisał(a):

Mam problem chyba  ósemką, czy ktoś może mi powiedzieć gdzie mogę się z tym zgłosić? Wiem, jaka jest sytuacja i, że ciężko teraz ze stomatologiem przez epidemię, ale tak boli, że już nie mogę wytrzymać. Jestem z Gdańska a widzę, że polecacie Gdańskie Centrum Stomatologiczne, czy udzielają oni chociaż porad przez telefon co można w tym przypadku zrobić?

Gość

31-03-2020, 09:30
#17

Mam problem chyba  ósemką, czy ktoś może mi powiedzieć gdzie mogę się z tym zgłosić? Wiem, jaka jest sytuacja i, że ciężko teraz ze stomatologiem przez epidemię, ale tak boli, że już nie mogę wytrzymać. Jestem z Gdańska a widzę, że polecacie Gdańskie Centrum Stomatologiczne, czy udzielają oni chociaż porad przez telefon co można w tym przypadku zrobić?

Gość napisał(a):

tak Gdańskie Centrum Stomatologiczne na chwilę obecną udziela porad przez telefon, proponuję napisać na kontakt@gdanskiecentrumstomatologiczne.pl

Gość

31-03-2020, 11:29
#18

tak Gdańskie Centrum Stomatologiczne na chwilę obecną udziela porad przez telefon, proponuję napisać na kontakt@gdanskiecentrumstomatologiczne.pl


strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 1 zalogowany użytkownik.
Lista zalogowanych użytkowników: and_zec
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów