CO SADZICIE O SALI WESELNEJ WIOLETTA NA UL. ROLNEJ W OSTROLECE?

Założony przez polna
strony: 1
polna napisał(a):jest tam  chyba naprawde ladnie i ceny sa dosc normalne, tak mi sie wydaje jedzenie maja spox.. na nastepny rok maja ceny 140-130 i do tego trzeba kupic tylko szampana tort i wodke....  chyba ok a wy co sadzicie???

polna

Wpisów: 1
Dołączył: 03.08.2010
03-08-2010, 11:42
#1
jest tam  chyba naprawde ladnie i ceny sa dosc normalne, tak mi sie wydaje jedzenie maja spox.. na nastepny rok maja ceny 140-130 i do tego trzeba kupic tylko szampana tort i wodke....  chyba ok a wy co sadzicie???
Gość napisał(a):jedzenie moze i ok, ale obsluga zabiera dania nawet jak nie skonczyles i sztuce ulozysz ze bedziesz dalej  jadla, tak samo jest z kawa czy herbata, nie wypijesz od razy, odejdziesz od stolika, jak wrocisz juz nie bedziesz miala. ponadto wlascicielka jest troche nieprzyjemna ... :)

Gość

03-08-2010, 14:05
#2
jedzenie moze i ok, ale obsluga zabiera dania nawet jak nie skonczyles i sztuce ulozysz ze bedziesz dalej  jadla, tak samo jest z kawa czy herbata, nie wypijesz od razy, odejdziesz od stolika, jak wrocisz juz nie bedziesz miala. ponadto wlascicielka jest troche nieprzyjemna ... :)
Gość napisał(a):ja bylam tam raz na weselu, i mam nadzieje ze wiecej nie pojde:-) heheh w sumie jedzenie bylo ok, ale ta sala beznadzieja, mało przestrzeni, mlodzi siedza gdzies daleko w ogole dziwne ustawienie stolow, i parkiet masakra, maly! sufit bardzo ciemny, dlatego i nagranie nieciekawe. zdecydowanie odradzam, sa duze lepsze sale za taka kase! no chyba ze wesele jest do 90 osob to moze wtedy ok. ale to jest tylko moje zdanie. pozdrawiam

Gość

03-08-2010, 17:14
#3
ja bylam tam raz na weselu, i mam nadzieje ze wiecej nie pojde:-) heheh w sumie jedzenie bylo ok, ale ta sala beznadzieja, mało przestrzeni, mlodzi siedza gdzies daleko w ogole dziwne ustawienie stolow, i parkiet masakra, maly! sufit bardzo ciemny, dlatego i nagranie nieciekawe. zdecydowanie odradzam, sa duze lepsze sale za taka kase! no chyba ze wesele jest do 90 osob to moze wtedy ok. ale to jest tylko moje zdanie. pozdrawiam
Gość napisał(a):To jedyna sala w mieście w której goście siedzą przy jednym stole z muzykantami i foto-wideo reporterami. Straszna wiocha, bo nie można pogadać z ciotką i wujkiem przy stole tylko z muzykami:-))

Gość

03-08-2010, 21:35
#4
To jedyna sala w mieście w której goście siedzą przy jednym stole z muzykantami i foto-wideo reporterami. Straszna wiocha, bo nie można pogadać z ciotką i wujkiem przy stole tylko z muzykami:-))
Gość napisał(a):Dla mnie to też obciach siedzieć z jakimiś wiejskimi grajkami :) Dlatego tej sali nie polecam

Gość

04-08-2010, 08:19
#5
Dla mnie to też obciach siedzieć z jakimiś wiejskimi grajkami :) Dlatego tej sali nie polecam
Gość napisał(a): Z tego co ja wiem orkiestra ma grać, fotograf robić zdjęcia i nagrywać a że siedzą oni na końcu stołu (wiem bo widziałem) koło kilku gości i czasem chwile porozmawiają to chyba świat sie nie zawali.Ludzie czy Wam się już we łbach popieprzyło?Jedna sala jest tak druga jest inna macie przeciez Państwo prawo wyboru to po co zaraz pisać wiocha i nie polecam sali?Niektórym to sie chyba mocno nudzi w te wakacje.

Gość

04-08-2010, 13:58
#6
Z tego co ja wiem orkiestra ma grać, fotograf robić zdjęcia i nagrywać a że siedzą oni na końcu stołu (wiem bo widziałem) koło kilku gości i czasem chwile porozmawiają to chyba świat sie nie zawali.Ludzie czy Wam się już we łbach popieprzyło?Jedna sala jest tak druga jest inna macie przeciez Państwo prawo wyboru to po co zaraz pisać wiocha i nie polecam sali?Niektórym to sie chyba mocno nudzi w te wakacje.
Gość napisał(a):bylo pytanie o opinie a wiec są i opinie!!!  

Gość

04-08-2010, 17:31
#7
bylo pytanie o opinie a wiec są i opinie!!!  
Gość napisał(a):jakby ciezko bylo zrobic stolik oddzielny dla obslugi tzn. kapeli i foto i filmowcow

Gość

04-08-2010, 19:05
#8
jakby ciezko bylo zrobic stolik oddzielny dla obslugi tzn. kapeli i foto i filmowcow
Gość napisał(a):sala to nie wiem, ale dzis tam byłem po zdanym egzaminie w wordzie. oczywiscie pozytywnie. super lokal w takim miejscu.

Gość

04-08-2010, 20:53
#9
sala to nie wiem, ale dzis tam byłem po zdanym egzaminie w wordzie. oczywiscie pozytywnie. super lokal w takim miejscu.
zforg napisał(a):Z potwierdzonych źródeł: Parkiet przejdzie w tym roku pełną renowację.

zforg

Wpisów: 3
Dołączył: 04.06.2017
27-06-2017, 23:31
#10
Z potwierdzonych źródeł: Parkiet przejdzie w tym roku pełną renowację.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów