Czy kotś mial problem z hemoroidami?

Założony przez egna
strony: 1 2 dalej
egna napisał(a):Do jakiego lekarza iść.proktologa chyba w oce nie ma. Jaki lekarz może pomoc?

egna

Wpisów: 16
20-07-2010, 20:33
Do jakiego lekarza iść.proktologa chyba w oce nie ma. Jaki lekarz może pomoc?
Gość napisał(a): W nowym szpitalu potrzebne skierowanie od rodzinnego nie ma kolejki przyjmuje od ręki.

Gość

20-07-2010, 21:10
W nowym szpitalu potrzebne skierowanie od rodzinnego nie ma kolejki przyjmuje od ręki.
Gość napisał(a):Najpierw idź do lekarza pierwszego kontaktu. U nas chyba nie ma proktologa, tak żebyś mogła iść prywatnie, więc poproś o skierowanie do specjalisty. Koleżanka była na oddziale (bodajże)gastroenterologicznym w nowym szpitalu (długo nie czekała) gdzie zrobili jej kolonoskopię. Podejrzewam, że fachową pomoc uzyskasz również u ginekologa (hemoroidy to częsta przypadłość kobiet w ciąży i wątpie, aby chodziły do poradni). Jednak najpierw - lekarz rodzinny, on wypisze skierowanie do odpowiedniego specjalisty. Pozdrawiam

Gość

20-07-2010, 21:13
Najpierw idź do lekarza pierwszego kontaktu. U nas chyba nie ma proktologa, tak żebyś mogła iść prywatnie, więc poproś o skierowanie do specjalisty. Koleżanka była na oddziale (bodajże)gastroenterologicznym w nowym szpitalu (długo nie czekała) gdzie zrobili jej kolonoskopię. Podejrzewam, że fachową pomoc uzyskasz również u ginekologa (hemoroidy to częsta przypadłość kobiet w ciąży i wątpie, aby chodziły do poradni). Jednak najpierw - lekarz rodzinny, on wypisze skierowanie do odpowiedniego specjalisty. Pozdrawiam
Gość napisał(a):Dostałem skierowanie do proktologa.Z tego co patrzyłem to nie ma w szpitalu w Ostrołęce żadnego proktologa.Możecie polecić proktologa w woj mazowieckim ?Dzięki.

Gość

11-07-2012, 23:37
Dostałem skierowanie do proktologa.Z tego co patrzyłem to nie ma w szpitalu w Ostrołęce żadnego proktologa.Możecie polecić proktologa w woj mazowieckim ?Dzięki.
Gość napisał(a):Dostałem skierowanie do proktologa.Z tego co patrzyłem to nie ma w szpitalu w Ostrołęce żadnego proktologa.Możecie polecić proktologa w woj mazowieckim ?Dzięki.

Gość

11-07-2012, 23:37
Dostałem skierowanie do proktologa.Z tego co patrzyłem to nie ma w szpitalu w Ostrołęce żadnego proktologa.Możecie polecić proktologa w woj mazowieckim ?Dzięki.
Gość napisał(a):wybierz sie do Łomży w szpitalu wojewódzkim w Łomży jest proktolog i może Ci szybko pomóc odpowiednimi lekami (zależy to od stopnia zaawansowania choroby) bo w przypadku dłużej nieleczonych hemoroidów może być wskazany zabieg chirurgiczny  

Gość

12-07-2012, 12:21
wybierz sie do Łomży w szpitalu wojewódzkim w Łomży jest proktolog i może Ci szybko pomóc odpowiednimi lekami (zależy to od stopnia zaawansowania choroby) bo w przypadku dłużej nieleczonych hemoroidów może być wskazany zabieg chirurgiczny  
Gość napisał(a):w łomży już nie ma tej poradni... kto mi pomoże? gdzie można znaleźć przychodnię proktologiczną??

Gość

16-11-2016, 13:31
w łomży już nie ma tej poradni... kto mi pomoże? gdzie można znaleźć przychodnię proktologiczną??
Gość napisał(a):w łomży już nie ma tej poradni... kto mi pomoże? gdzie można znaleźć przychodnię proktologiczną??

Gość

16-11-2016, 13:32
w łomży już nie ma tej poradni... kto mi pomoże? gdzie można znaleźć przychodnię proktologiczną??
Gość napisał(a):Białystok ul. Fabryczna

Gość

16-11-2016, 22:49
Białystok ul. Fabryczna
Gość napisał(a):W Warszawie w szpitalu św. Elżebiety przyjmuje świetny proktolog Paweł Grochowicz. Leczył moją szczelinę odbytu, naprawdę byłem zadowolony z opieki - konkretna i rzeczowa

Gość

01-03-2017, 00:46
W Warszawie w szpitalu św. Elżebiety przyjmuje świetny proktolog Paweł Grochowicz. Leczył moją szczelinę odbytu, naprawdę byłem zadowolony z opieki - konkretna i rzeczowa
pocahontas napisał(a):Wybierz się do proktologa, najlepiej jak najszybciej!

pocahontas

Wpisów: 3
04-10-2017, 08:44
Wybierz się do proktologa, najlepiej jak najszybciej!
darson napisał(a):Ja bym poszukał odpowiedzi na to pytanie w Internecie. Moim zdaniem to jest zdecydowanie najlepsze źródło tego typu informacji...

darson

Wpisów: 4
20-11-2017, 18:35
Ja bym poszukał odpowiedzi na to pytanie w Internecie. Moim zdaniem to jest zdecydowanie najlepsze źródło tego typu informacji...
Gość napisał(a):

Kup czopki proktosedon supr od razu poprawa naprzemienny prysznic cieply i zimny poczytaj czpki z ziemniaka surowego .Bez obwawy ze zostanie w srodku

Gość

28-10-2018, 20:32

Kup czopki proktosedon supr od razu poprawa naprzemienny prysznic cieply i zimny poczytaj czpki z ziemniaka surowego .Bez obwawy ze zostanie w srodku

Gość napisał(a):

Polecam poradnia w Zielonce,  i lepiej tego nie lekceważyć, bul przy zapaleniu jest..... Można samobójstwo popełnić pozdrawiam

Gość

04-11-2018, 21:40

Polecam poradnia w Zielonce,  i lepiej tego nie lekceważyć, bul przy zapaleniu jest..... Można samobójstwo popełnić pozdrawiam

Gość napisał(a):

Do kogo można iść z hemoroidami w Ostrołęce i okolicach? Może być prywatnie

Gość

25-02-2019, 20:13

Do kogo można iść z hemoroidami w Ostrołęce i okolicach? Może być prywatnie

Gość napisał(a):

SPRÓBUJ POBRAĆ dIOHESPAN MAX MNIE BARDZO POMÓGŁ

Gość

26-02-2019, 19:58

SPRÓBUJ POBRAĆ dIOHESPAN MAX MNIE BARDZO POMÓGŁ

Gość napisał(a):

Gość

06-03-2019, 19:05

Gość napisał(a):

w Białymstoku dr Piotr myśliwiec polecam, albo do dr Tanskiego w ostrolece tez myśle coś poradzi

Gość

06-03-2019, 19:07

w Białymstoku dr Piotr myśliwiec polecam, albo do dr Tanskiego w ostrolece tez myśle coś poradzi

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Ja bym polecila proktologa dr sopylo w warszawie na ul warynskiego leczylam sie u niego bardzo dobry specjalista  tylko wizyty sa prywatne

Gość

07-03-2019, 07:49
Gość napisał(a):

Ja bym polecila proktologa dr sopylo w warszawie na ul warynskiego leczylam sie u niego bardzo dobry specjalista  tylko wizyty sa prywatne

Gość napisał(a):

Jak jest aż tak źle to jedynie zabieg ratuje. Do czasu można się ratować domowymi sposobami, któe lekko zmniejszą obrzęk, przez co mniej boli, ale na któtką metę. Nie każdy wie, że hemoroidy to po prostu żyły i jak ogólny stan żył jest kiepski, to również hemoroidy wychodzą. Dlatego czasem trzeba jeść coś doustnie, co uszczelnia żyły w całym organiźmie, bo inaczej hemoroidy nawracają. Co do zabiegów, to teraz są różne, nie tylko podwiązywanie gumkami i czekanie aż hemoroidy ,,uschną", mżna też laserem usuwać. A po zabiegu to jeszcze nie koniec, bo po usuwaniu hemoroidów konieczna jest odpowiednia dieta.

Gość

03-06-2019, 21:00

Jak jest aż tak źle to jedynie zabieg ratuje. Do czasu można się ratować domowymi sposobami, któe lekko zmniejszą obrzęk, przez co mniej boli, ale na któtką metę. Nie każdy wie, że hemoroidy to po prostu żyły i jak ogólny stan żył jest kiepski, to również hemoroidy wychodzą. Dlatego czasem trzeba jeść coś doustnie, co uszczelnia żyły w całym organiźmie, bo inaczej hemoroidy nawracają. Co do zabiegów, to teraz są różne, nie tylko podwiązywanie gumkami i czekanie aż hemoroidy ,,uschną", mżna też laserem usuwać. A po zabiegu to jeszcze nie koniec, bo po usuwaniu hemoroidów konieczna jest odpowiednia dieta.

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów