biuro rachunkowe - poszukuje

Założony przez jawladca
strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]Byłem na kilku rozmowach w biurach, które polecacie. I jeszcze w biurze DA-JAN Danuty Dąbkowskiej, czy ktoś ma doświadczenie z tą księgową? [/quote]miła,profesjonalna obsługa,młode pomocne pracownice!Zawsze z Uśmiechem na twarzy wytłumaczą każdą nejasność

Gość

28-10-2013, 21:16
#1
[quote=Gość]Byłem na kilku rozmowach w biurach, które polecacie. I jeszcze w biurze DA-JAN Danuty Dąbkowskiej, czy ktoś ma doświadczenie z tą księgową? [/quote]miła,profesjonalna obsługa,młode pomocne pracownice!Zawsze z Uśmiechem na twarzy wytłumaczą każdą nejasność
Gość napisał(a):Proszę! Szukam biura, które poprowadzi księgowość fundacji lub osoby/księgowej, która ma uprawnienia do sporządzania rocznego bilansu.  

Gość

30-01-2014, 20:22
#2
Proszę! Szukam biura, które poprowadzi księgowość fundacji lub osoby/księgowej, która ma uprawnienia do sporządzania rocznego bilansu.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja mam kobietkę prowadzącą Stowarzyszenie na centrum jest świetna babeczka, czasowa, konkretna i rzetelna. Zapytam jej czy mogę podać na forum jej namiary. Oczywiście prowadzi pełną księgowość. [/quote]Czy można prosić o meila do tej Pani.

Gość

30-01-2014, 20:33
#3
[quote=Gość]Ja mam kobietkę prowadzącą Stowarzyszenie na centrum jest świetna babeczka, czasowa, konkretna i rzetelna. Zapytam jej czy mogę podać na forum jej namiary. Oczywiście prowadzi pełną księgowość. [/quote]Czy można prosić o meila do tej Pani.
Gość napisał(a):JA POLECIŁBYM BIURO RACHUNKOWE AKDE  ANETA KOZŁOWSKA DRABOT  SOBIESKIEGO 18

Gość

30-01-2014, 20:58
#4
JA POLECIŁBYM BIURO RACHUNKOWE AKDE  ANETA KOZŁOWSKA DRABOT  SOBIESKIEGO 18
Gość napisał(a):JA POLECIŁBYM BIURO RACHUNKOWE AKDE  ANETA KOZŁOWSKA DRABOT  SOBIESKIEGO 18 CO DO KASY IDZE SIĘ DOGADAĆ

Gość

30-01-2014, 21:00
#5
JA POLECIŁBYM BIURO RACHUNKOWE AKDE  ANETA KOZŁOWSKA DRABOT  SOBIESKIEGO 18 CO DO KASY IDZE SIĘ DOGADAĆ
Gość napisał(a):Polecam MKM CONSULTING KANCELARIA USŁUG KSIĘGOWOŚĆ UL.KILIŃSKIEGO 29 .BARDZO DOKŁADNA PROFESJONALNA FIRMA {ok}

Gość

30-01-2014, 22:55
#6
Polecam MKM CONSULTING KANCELARIA USŁUG KSIĘGOWOŚĆ UL.KILIŃSKIEGO 29 .BARDZO DOKŁADNA PROFESJONALNA FIRMA {ok}
Gość napisał(a):POLECAM  MKM CONSULTING KANCELARIA USŁUG KSIĘGOWYCH UL.KILIŃSKIEGO 29 .BARDZO DOKŁADNA PROFESJONALNA FIRMA .{ok}  

Gość

30-01-2014, 22:57
#7
POLECAM  MKM CONSULTING KANCELARIA USŁUG KSIĘGOWYCH UL.KILIŃSKIEGO 29 .BARDZO DOKŁADNA PROFESJONALNA FIRMA .{ok}  
Gość napisał(a):Ja również poszukuję biura zajmującego się fundacją, które poprowadzi sprawy kadrowe, itd. Jakie są stawki ?....

Gość

01-02-2014, 10:46
#8
Ja również poszukuję biura zajmującego się fundacją, które poprowadzi sprawy kadrowe, itd. Jakie są stawki ?....
Gość napisał(a):...

Gość

02-02-2014, 13:50
#9
...
Gość napisał(a):w kupcu są dwa biura rachunkowe, ale czy prowadzą fundacje trzeba podejść i zapytać

Gość

02-02-2014, 13:54
#10
w kupcu są dwa biura rachunkowe, ale czy prowadzą fundacje trzeba podejść i zapytać
Gość napisał(a):Obsługa fundacji wymaga szczególnej uwagi. Chciałabym zachęcić zainteresowanych Państwa do skorzystania z usług mojego biura rachunkowego - SuperKsięgi. Oprócz prowadzenia kompleksowo księgowości, obsługujemy min. program PFRON oraz obsługę ZUS. Pomagamy również osobom stawiającym dopiero pierwsze kroki na rynku przedsiębiorstw - pomagamy założyć działalność. Pozdrawiam, KatarzynaSuperKsięgi

Gość

08-10-2014, 18:36
#11
Obsługa fundacji wymaga szczególnej uwagi. Chciałabym zachęcić zainteresowanych Państwa do skorzystania z usług mojego biura rachunkowego - SuperKsięgi. Oprócz prowadzenia kompleksowo księgowości, obsługujemy min. program PFRON oraz obsługę ZUS. Pomagamy również osobom stawiającym dopiero pierwsze kroki na rynku przedsiębiorstw - pomagamy założyć działalność. Pozdrawiam, KatarzynaSuperKsięgi
Gość napisał(a):[quote=Gość]Obsługa fundacji wymaga szczególnej uwagi. Chciałabym zachęcić zainteresowanych Państwa do skorzystania z usług mojego biura rachunkowego - SuperKsięgi. Oprócz prowadzenia kompleksowo księgowości, obsługujemy min. program PFRON oraz obsługę ZUS. Pomagamy również osobom stawiającym dopiero pierwsze kroki na rynku przedsiębiorstw - pomagamy założyć działalność. Pozdrawiam, KatarzynaSuperKsięgi [/quote]Czy obsługuje Pani Fundacje/stowarzyszenia, pełna księgowość?Jeśli tak to ok jakiej kwoty można się spodziewać?Zainteresowana

Gość

09-10-2014, 20:37
#12
[quote=Gość]Obsługa fundacji wymaga szczególnej uwagi. Chciałabym zachęcić zainteresowanych Państwa do skorzystania z usług mojego biura rachunkowego - SuperKsięgi. Oprócz prowadzenia kompleksowo księgowości, obsługujemy min. program PFRON oraz obsługę ZUS. Pomagamy również osobom stawiającym dopiero pierwsze kroki na rynku przedsiębiorstw - pomagamy założyć działalność. Pozdrawiam, KatarzynaSuperKsięgi [/quote]Czy obsługuje Pani Fundacje/stowarzyszenia, pełna księgowość?Jeśli tak to ok jakiej kwoty można się spodziewać?Zainteresowana
Gość napisał(a):{zly}

Gość

13-10-2014, 18:52
#13
{zly}
Gość napisał(a):każde biuro jest dobre jak księgowe prawidłowo zaliczą w koszty zakupy, prawidłowo zadekretują, ale przede wszystkim gdy podatnik na czas dostarczy dokumenty. Nie można klasyfikować ta księgowa dobra a ta nie, jedna specjalizuje się w pełnej księgowości a druga w tzw. malej - uproszczonej. Tzw. dobre biura nie reklamują się, bo dla nich reklama są zadowoleni klienci, czego życzę każdej księgowej. Uprawnienia nie są wymiernikiem wiedzy, liczy się praktyka w zawodzie.

Gość

13-10-2014, 21:49
#14
każde biuro jest dobre jak księgowe prawidłowo zaliczą w koszty zakupy, prawidłowo zadekretują, ale przede wszystkim gdy podatnik na czas dostarczy dokumenty. Nie można klasyfikować ta księgowa dobra a ta nie, jedna specjalizuje się w pełnej księgowości a druga w tzw. malej - uproszczonej. Tzw. dobre biura nie reklamują się, bo dla nich reklama są zadowoleni klienci, czego życzę każdej księgowej. Uprawnienia nie są wymiernikiem wiedzy, liczy się praktyka w zawodzie.
Gość napisał(a): [/quote]Czy obsługuje Pani Fundacje/stowarzyszenia, pełna księgowość?Jeśli tak to ok jakiej kwoty można się spodziewać?Zainteresowana [/quote]Zapraszam serdecznie do kontaktu bezpośredniego przez formularz kontaktowy:http://www.superksiegi.pl/#/contact/-Super Księgi

Gość

06-11-2014, 13:59
#15
[/quote]Czy obsługuje Pani Fundacje/stowarzyszenia, pełna księgowość?Jeśli tak to ok jakiej kwoty można się spodziewać?Zainteresowana [/quote]Zapraszam serdecznie do kontaktu bezpośredniego przez formularz kontaktowy:http://www.superksiegi.pl/#/contact/-Super Księgi
Gość napisał(a):[quote=Gość]każde biuro jest dobre jak księgowe prawidłowo zaliczą w koszty zakupy, prawidłowo zadekretują, ale przede wszystkim gdy podatnik na czas dostarczy dokumenty. Nie można klasyfikować ta księgowa dobra a ta nie, jedna specjalizuje się w pełnej księgowości a druga w tzw. malej - uproszczonej. Tzw. dobre biura nie reklamują się, bo dla nich reklama są zadowoleni klienci, czego życzę każdej księgowej. Uprawnienia nie są wymiernikiem wiedzy, liczy się praktyka w zawodzie. [/quote]Zgodzę się z częścią Twojej, ale nie całą.Mam na mysli uprawnienia.Uprawnienia pozwalają na wiele więcej niż zwykłe księgowania i takiej szukam księgowej z uprawnieniami.

Gość

06-11-2014, 19:04
#16
[quote=Gość]każde biuro jest dobre jak księgowe prawidłowo zaliczą w koszty zakupy, prawidłowo zadekretują, ale przede wszystkim gdy podatnik na czas dostarczy dokumenty. Nie można klasyfikować ta księgowa dobra a ta nie, jedna specjalizuje się w pełnej księgowości a druga w tzw. malej - uproszczonej. Tzw. dobre biura nie reklamują się, bo dla nich reklama są zadowoleni klienci, czego życzę każdej księgowej. Uprawnienia nie są wymiernikiem wiedzy, liczy się praktyka w zawodzie. [/quote]Zgodzę się z częścią Twojej, ale nie całą.Mam na mysli uprawnienia.Uprawnienia pozwalają na wiele więcej niż zwykłe księgowania i takiej szukam księgowej z uprawnieniami.
Gość napisał(a):Świadczymy usługi z zakresu rachunkowości oferując kompleksową obsługę mikro- i makroprzedsiębiorstw. Zajmujemy się m.in.: - Księgowością - Sprawozdaniami finansowymi. - Deklaracjami Wyszliśmy naprzeciw klientowi, dzięki czemu w naszej ofercie znajduje się całe spectrum usług księgowych, a także doradzamy przedsiębiorcom, co w znacznej mierze ułatwia im prowadzenie firmy. Wyróżnia nas prócz doświadczenia oraz ugruntowanej pozycji na rynku, odpowiednia wykwalifikowana kadra i konkurencyjne ceny naszych usług. zapraszamy,Biuro rachunkowe Sylan. 661 192 124

Gość

08-12-2014, 16:51
#17
Świadczymy usługi z zakresu rachunkowości oferując kompleksową obsługę mikro- i makroprzedsiębiorstw. Zajmujemy się m.in.: - Księgowością - Sprawozdaniami finansowymi. - Deklaracjami Wyszliśmy naprzeciw klientowi, dzięki czemu w naszej ofercie znajduje się całe spectrum usług księgowych, a także doradzamy przedsiębiorcom, co w znacznej mierze ułatwia im prowadzenie firmy. Wyróżnia nas prócz doświadczenia oraz ugruntowanej pozycji na rynku, odpowiednia wykwalifikowana kadra i konkurencyjne ceny naszych usług. zapraszamy,Biuro rachunkowe Sylan. 661 192 124
Gość napisał(a):Ja mogę zasugerować system, który zaproponowała mi moja księgowa. Dużo osób radziło spróbować usług biura online i szukałem takie, który mi odpowiadał doświadczeniem. Nie wiedziałem tylko jak to wygląda i pokazano mi tę stronę https://mojebiuro24.pl/ Teraz moja księgowość jest prowadzona dzięki niej - biuro robi swoje, ja swoje i wszyscy są zadowoleni.

Gość

07-02-2015, 16:00
#18
Ja mogę zasugerować system, który zaproponowała mi moja księgowa. Dużo osób radziło spróbować usług biura online i szukałem takie, który mi odpowiadał doświadczeniem. Nie wiedziałem tylko jak to wygląda i pokazano mi tę stronę https://mojebiuro24.pl/ Teraz moja księgowość jest prowadzona dzięki niej - biuro robi swoje, ja swoje i wszyscy są zadowoleni.
Gość napisał(a): Bardzo fajnie oceniam pracę jaką wykonuje dla mojego przedsiębiorstwa biuro A&P Con (www.ap-con.pl). Zajmują się wszystkim, od A do Z, prowadzą książkę podatkową, pomagają mi w ogóle w kontaktach z US...ja mogę spokojnie zająć się bieżącą działalnością, kwestie dokumentów mam dopięte.  

Gość

17-03-2015, 13:55
#19
Bardzo fajnie oceniam pracę jaką wykonuje dla mojego przedsiębiorstwa biuro A&P Con (www.ap-con.pl). Zajmują się wszystkim, od A do Z, prowadzą książkę podatkową, pomagają mi w ogóle w kontaktach z US...ja mogę spokojnie zająć się bieżącą działalnością, kwestie dokumentów mam dopięte.  
Marvela napisał(a):[quote=Gość]jak sam napisałeś, za jakość się płaci. Dobre Biuro to takie które jest na rynku kilkanaście lat, a nie dwa-trzy miesiące. W porządnym biurze nie ma znaczenia czy księguje Cię ten pracownik czy inny. Twoimi sprawami i problemami i tak zajmuje się "szef" czy "szefowa". Jeśli chcesz mieć księgową na wyłączność to stwórz etat ;-) ja korzystałem z usług biura Finlex koło Klasztoru, byłem zadowolony, ale znajomi od wielu lat polecają też biuro Tax p.Trzcianowskiej. [/quote]Zgadzam się z Tobą w 100%. Bogate doświadczenie jest bardzo ważne. Najlepiej jest wybrać firmę, która działa już od kilkunastu lat. Wieloletnia aktywność na rynku wzbudza zaufanie. Czasami warto nie ograniczać się jedynie do terenu wybranego miasta. Można znaleźć dobrą księgową spoza miasta i wybrać usługi mobilne.

Marvela

Wpisów: 1
Dołączył: 13.07.2016
13-07-2016, 15:50
#20
[quote=Gość]jak sam napisałeś, za jakość się płaci. Dobre Biuro to takie które jest na rynku kilkanaście lat, a nie dwa-trzy miesiące. W porządnym biurze nie ma znaczenia czy księguje Cię ten pracownik czy inny. Twoimi sprawami i problemami i tak zajmuje się "szef" czy "szefowa". Jeśli chcesz mieć księgową na wyłączność to stwórz etat ;-) ja korzystałem z usług biura Finlex koło Klasztoru, byłem zadowolony, ale znajomi od wielu lat polecają też biuro Tax p.Trzcianowskiej. [/quote]Zgadzam się z Tobą w 100%. Bogate doświadczenie jest bardzo ważne. Najlepiej jest wybrać firmę, która działa już od kilkunastu lat. Wieloletnia aktywność na rynku wzbudza zaufanie. Czasami warto nie ograniczać się jedynie do terenu wybranego miasta. Można znaleźć dobrą księgową spoza miasta i wybrać usługi mobilne.

strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów