Czy jest salon kosmetyczny w Ostrołęce który niweluje rozstępy?

Założony przez magddusia
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jestem za {gafa}[/quote]SEXEM...

Gość

21-02-2010, 00:15
#1
[quote=Gość]Jestem za {gafa}[/quote]SEXEM...
Gość napisał(a):[quote=Gość]Np. mezoterapia iglowa na rozstepy kosztuje 170 zl, najlepiej przyjsc na konsultacje lub zadzwonic. Przy laczeniu roznych technik np zluszczanie+mezoterapia sa rabaty.[/quote]a czy konsultacja jest płatna? jeśli tak to jakie ą sceny? i czy można się na nią umówić telefonicznie?

Gość

28-02-2010, 17:04
#2
[quote=Gość]Np. mezoterapia iglowa na rozstepy kosztuje 170 zl, najlepiej przyjsc na konsultacje lub zadzwonic. Przy laczeniu roznych technik np zluszczanie+mezoterapia sa rabaty.[/quote]a czy konsultacja jest płatna? jeśli tak to jakie ą sceny? i czy można się na nią umówić telefonicznie?
Gość napisał(a):Vernis!!! Chyba żartujecie , że w tym salonie co pełno pyłu od paznokci i taki lokal pani pseudo kosmetyczka wykonuje takie zabiegi.WSTYD!!!!

Gość

26-04-2010, 08:29
#3
Vernis!!! Chyba żartujecie , że w tym salonie co pełno pyłu od paznokci i taki lokal pani pseudo kosmetyczka wykonuje takie zabiegi.WSTYD!!!!
Gość napisał(a):Taaaaaa Vernis to chyba by chciał zrobic, ale mu daaaaaaaleko  

Gość

10-05-2011, 14:38
#4
Taaaaaa Vernis to chyba by chciał zrobic, ale mu daaaaaaaleko  
Gość napisał(a):Mezoterapia? Czego to teraz ludzie nie wymyślą, ja ostatnio byłam na zabiego depilacji laserowej i już to było dla mnie czymś kosmicznym http://www.laserglamour.pl/index.php/laserowe-usuwanie-owlos ienia-w-lodzi.html a co dopiero jakaś mezoterapia ;)

Gość

18-12-2014, 21:34
#5
Mezoterapia? Czego to teraz ludzie nie wymyślą, ja ostatnio byłam na zabiego depilacji laserowej i już to było dla mnie czymś kosmicznym http://www.laserglamour.pl/index.php/laserowe-usuwanie-owlos ienia-w-lodzi.html a co dopiero jakaś mezoterapia ;)

strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów