Utylizacja sprzętu RTV

Założony przez panda_panda
strony: 1
panda_panda napisał(a):Kto w Ostrołęce zajmuje się odbiorem zużytego / zepsutego sprzętu rtv, jak np. telewizor? Wiem, że przy zakupie w lokalnym sklepie można oddać swojego starego grata, ale jeśli kupiłem telewizor w bardzo dobrej cenie poza miastem to co ze starym?

panda_panda

Wpisów: 2
Dołączył: 01.03.2009
20-09-2009, 22:47
#1
Kto w Ostrołęce zajmuje się odbiorem zużytego / zepsutego sprzętu rtv, jak np. telewizor? Wiem, że przy zakupie w lokalnym sklepie można oddać swojego starego grata, ale jeśli kupiłem telewizor w bardzo dobrej cenie poza miastem to co ze starym?
Gość napisał(a):Ja wywożę na Kołobrzeską do MPK (chyba). Jak jedziesz od obwodnicy to oni są po prawej stronie. Jak wjeżdżasz bramą to od razu po prawej stronie bramy stoi duży pojemni,k a w nim duuużo telewizorów i innych :)

Gość

21-09-2009, 13:28
#2
Ja wywożę na Kołobrzeską do MPK (chyba). Jak jedziesz od obwodnicy to oni są po prawej stronie. Jak wjeżdżasz bramą to od razu po prawej stronie bramy stoi duży pojemni,k a w nim duuużo telewizorów i innych :)
Gość napisał(a):Tak  na kołobrzeskiej ja też tam wywoziłem stary telewizor i kompa {zdziwko}

Gość

15-11-2009, 20:00
#3
Tak  na kołobrzeskiej ja też tam wywoziłem stary telewizor i kompa {zdziwko}
Gość napisał(a):Jak fachowo sie nazywa to misjce? Jest jakiś szyld?  

Gość

12-09-2010, 01:29
#4
Jak fachowo sie nazywa to misjce? Jest jakiś szyld?  
Gość napisał(a):nazywa sie mpk i jest szyld mpk

Gość

12-09-2010, 02:52
#5
nazywa sie mpk i jest szyld mpk
Gość napisał(a):

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) - przy wysypisku śmieci.

Gość

04-03-2024, 14:25
#6

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) - przy wysypisku śmieci.


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów