Logopeda

Założony przez ewa399
strony: 1 2 dalej
ewa399 napisał(a):Kogo polecacie, gdzie przyjmuje, ile kosztuje wizyta, jakie ma podejście do dzieci. Interesują mnie wszystkie informacje. Z góry dziękuję.{usmiech}

ewa399

Wpisów: 5
Dołączył: 24.09.2008
09-06-2009, 14:24
#1
Kogo polecacie, gdzie przyjmuje, ile kosztuje wizyta, jakie ma podejście do dzieci. Interesują mnie wszystkie informacje. Z góry dziękuję.{usmiech}
Gość napisał(a):w przychodni nad ccc przyjmuje logopedka, p. Małgorzata, ale nazwiska niestety nie pamiętam, przyjmuje na nfz, więc nie musisz płacić,podejście do dzieci ma super, mój syn do niej chodził i jestem bardzo zadowolona z efektówtel. 600313883

Gość

14-06-2009, 22:45
#2
w przychodni nad ccc przyjmuje logopedka, p. Małgorzata, ale nazwiska niestety nie pamiętam, przyjmuje na nfz, więc nie musisz płacić,podejście do dzieci ma super, mój syn do niej chodził i jestem bardzo zadowolona z efektówtel. 600313883
Gość napisał(a):A ja natomiast nie bardzo. Zawsze jakby jej się spieszyło, a wizyta polegała na szybkim pokazaniu ćwiczeń... Oby szybciej, oby więcej pacjentów przyjąć.

Gość

18-06-2009, 13:22
#3
A ja natomiast nie bardzo. Zawsze jakby jej się spieszyło, a wizyta polegała na szybkim pokazaniu ćwiczeń... Oby szybciej, oby więcej pacjentów przyjąć.
Gość napisał(a):a jak Ty sobie wyobrażasz wizytę u logopedy?ma trwać z godzinę przynajmniej? i co dalej?praca z dzieckiem, które ma problemy logopedyczne polega na systematycznym wykonywaniu ćwiczeń w domu, a nie tylko w gabinecie logopedylogopeda sprawdzi czy ćwiczenia dziecko wykonuje poprawnie i jakie są tego efektyważne jest jak tłumaczy ćwiczenia, czy dziecko (i rodzic) rozumie jak ma je wykonać i po co je wykonuje

Gość

18-06-2009, 21:43
#4
a jak Ty sobie wyobrażasz wizytę u logopedy?ma trwać z godzinę przynajmniej? i co dalej?praca z dzieckiem, które ma problemy logopedyczne polega na systematycznym wykonywaniu ćwiczeń w domu, a nie tylko w gabinecie logopedylogopeda sprawdzi czy ćwiczenia dziecko wykonuje poprawnie i jakie są tego efektyważne jest jak tłumaczy ćwiczenia, czy dziecko (i rodzic) rozumie jak ma je wykonać i po co je wykonuje
Gość napisał(a):Jakby nie było, błyskawiczna wizyta (10 minut) to chyba za mało by sprawdzić poprawność wykonywania ćwiczeń i na przekazaniu dziecku nowego zestawu (tak by rozumiało o co chodzi). Może w przypadku starszego dziecka wystarczy, jednak w przypadku kilkulatka to już nie bardzo. I nie chodzi o to, by cały dzień poświęcać na jednego pacjenta, ale by zająć się nim na tyle należycie, by nie miał przeświadczenia, że właśnie przeszkadza swoją osobą!

Gość

29-06-2009, 15:21
#5
Jakby nie było, błyskawiczna wizyta (10 minut) to chyba za mało by sprawdzić poprawność wykonywania ćwiczeń i na przekazaniu dziecku nowego zestawu (tak by rozumiało o co chodzi). Może w przypadku starszego dziecka wystarczy, jednak w przypadku kilkulatka to już nie bardzo. I nie chodzi o to, by cały dzień poświęcać na jednego pacjenta, ale by zająć się nim na tyle należycie, by nie miał przeświadczenia, że właśnie przeszkadza swoją osobą!
Gość napisał(a):wizyty mojego syna u logopedy nigdy nie trwały 10 min., tylko znacznie dłużej, więc może to Ty masz jakiś problem i po prostu nie lubisz akurat tej logopedki

Gość

29-06-2009, 22:49
#6
wizyty mojego syna u logopedy nigdy nie trwały 10 min., tylko znacznie dłużej, więc może to Ty masz jakiś problem i po prostu nie lubisz akurat tej logopedki
Gość napisał(a):kto jeszcze?

Gość

13-08-2009, 15:55
#7
kto jeszcze?
Gość napisał(a):up

Gość

06-09-2009, 10:35
#8
up
Gość napisał(a):LOgopeda w szpitalu  solidnie 30 minut{usmiech}

Gość

04-10-2009, 18:05
#9
LOgopeda w szpitalu  solidnie 30 minut{usmiech}
Gość napisał(a):Polecam również logopedkę w szpitalu nowym na fundusz. Umawia się na określoną godzinę. Wizyta trwa 30min.

Gość

20-10-2009, 21:36
#10
Polecam również logopedkę w szpitalu nowym na fundusz. Umawia się na określoną godzinę. Wizyta trwa 30min.
Gość napisał(a):hej a ja ma inne pytanie czy znacie jakiś fajne miejsce gdzie można spędzić z 3- latkiem - siostrzeńcem - kilka godzin jakiś plac zabaw czy coś podobnego będę wdzięczna. {usmiech}

Gość

25-10-2009, 22:10
#11
hej a ja ma inne pytanie czy znacie jakiś fajne miejsce gdzie można spędzić z 3- latkiem - siostrzeńcem - kilka godzin jakiś plac zabaw czy coś podobnego będę wdzięczna. {usmiech}
Gość napisał(a):hej a ja ma inne pytanie czy znacie jakiś fajne miejsce gdzie można spędzić z 3- latkiem - siostrzeńcem - kilka godzin jakiś plac zabaw czy coś podobnego będę wdzięczna. {usmiech}

Gość

25-10-2009, 22:13
#12
hej a ja ma inne pytanie czy znacie jakiś fajne miejsce gdzie można spędzić z 3- latkiem - siostrzeńcem - kilka godzin jakiś plac zabaw czy coś podobnego będę wdzięczna. {usmiech}
Gość napisał(a):ile kosztuje wizyta prywatnie?

Gość

18-01-2012, 21:20
#13
ile kosztuje wizyta prywatnie?
Gość napisał(a):Dr Potrykus - czy ktoś wie czy i gdzie przyjmuje prywatnie. Może jakieś opinie?

Gość

30-11-2012, 09:05
#14
Dr Potrykus - czy ktoś wie czy i gdzie przyjmuje prywatnie. Może jakieś opinie?
Gość napisał(a):A może ktoś chodzi do logopedy na Madalińskiego??Jakie opinie??

Gość

12-03-2014, 10:59
#15
A może ktoś chodzi do logopedy na Madalińskiego??Jakie opinie??
Gość napisał(a):[quote=Gość]A może ktoś chodzi do logopedy na Madalińskiego??Jakie opinie?? [/quote]Ja  chodzę z moimi dziećmi do Pani Patrycji właśnie w przychodni na Madalińskiego (tam gdzie przyjmuje dr Białobrzewska).Jest świetna i bardzo skuteczna.Ma kapitalne podejście do dzieci i co najważniejsze są efekty.

Gość

26-03-2014, 09:46
#16
[quote=Gość]A może ktoś chodzi do logopedy na Madalińskiego??Jakie opinie?? [/quote]Ja  chodzę z moimi dziećmi do Pani Patrycji właśnie w przychodni na Madalińskiego (tam gdzie przyjmuje dr Białobrzewska).Jest świetna i bardzo skuteczna.Ma kapitalne podejście do dzieci i co najważniejsze są efekty.
Gość napisał(a):Ja osobiście polecam  logopede na Kilińskiego " Fabryka Głosek " . Idealne podejście Pani Anii do pacjenta , dzięki czemu , pacjent czuję się rozluźniony , a to wiadomo lepiej wpływa na naszą terapię . ja jako  19 letnia jeszcze dziewczyna , jestem bardzo zadowolona z efektów jakie wypłynęły z tej terapii w ciagu prawie 3 miesięcy . Widać ze strony Pani Anii zamiłowanie do swojej pracy .na prawdę gorąco polecam .

Gość

29-07-2014, 13:55
#17
Ja osobiście polecam  logopede na Kilińskiego " Fabryka Głosek " . Idealne podejście Pani Anii do pacjenta , dzięki czemu , pacjent czuję się rozluźniony , a to wiadomo lepiej wpływa na naszą terapię . ja jako  19 letnia jeszcze dziewczyna , jestem bardzo zadowolona z efektów jakie wypłynęły z tej terapii w ciagu prawie 3 miesięcy . Widać ze strony Pani Anii zamiłowanie do swojej pracy .na prawdę gorąco polecam .
Gość napisał(a):Ten ostatni wpis brzmi jak krypto- reklama...:)Bo ja jako pedagog słyszałam z goła odmienne opinie...!!! Ale pamiętajmy, na forum może pisać każdy...nawet, owy, Logopeda...{mruga} najlepiej iść i samemu się przekonać! Ponieważ każde dziecko reaguje inaczej na konkretną dorosłą osobę{nie} A czy jest w Ostrołęce neurologopeda...? Ale taki ze specjalizacją uniwersytecką ( nie mówiąc o medycznej) a nie logopeda który udaję neurologopedę?

Gość

05-03-2015, 09:12
#18
Ten ostatni wpis brzmi jak krypto- reklama...:)Bo ja jako pedagog słyszałam z goła odmienne opinie...!!! Ale pamiętajmy, na forum może pisać każdy...nawet, owy, Logopeda...{mruga} najlepiej iść i samemu się przekonać! Ponieważ każde dziecko reaguje inaczej na konkretną dorosłą osobę{nie} A czy jest w Ostrołęce neurologopeda...? Ale taki ze specjalizacją uniwersytecką ( nie mówiąc o medycznej) a nie logopeda który udaję neurologopedę?
Gość napisał(a):Popieram powyższy komentarz...niestety, byłam, widziałam i nie polecam, naciąganie na pieniądze, efekty żadne

Gość

04-05-2015, 09:47
#19
Popieram powyższy komentarz...niestety, byłam, widziałam i nie polecam, naciąganie na pieniądze, efekty żadne
Gość napisał(a):{gafa}{wstyd}{tak}{nie}

Gość

08-05-2015, 17:38
#20
{gafa}{wstyd}{tak}{nie}

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów