Logopeda

Założony przez ewa399
strony: wstecz 1 2
MegiiM napisał(a):A ja polecam troszkę inne rozwiązanie{usmiech} Sama jestem logopedą (z innej części Polski) i zalecam kontynuowanie terapii w domu. Jest to konieczne aby terapia przyniosła efekty i nie była za długo rozciągnięta w czasie. Rodzice z powodzeniem mogą wspierać działania logopedy w domu. Do urozmaicenia, często dość żmudnych dla dziecka ćwiczeń, służą ciekawe pomoce, które możecie nabyć w sklepie zajmującym się dystrybucją specjalistycznych pomocy terapeutycznych: www.liger.net.pl. Znajdziecie tam wiele atrakcyjnych, kreatywnych i rozwijających pomocy dla Waszych pociech, i jednocześnie sprawicie, że dzieci z chęcią będą ćwiczyły z Wami w domu{usmiech}

MegiiM

Wpisów: 1
Dołączył: 22.09.2015
22-09-2015, 12:34
#1
A ja polecam troszkę inne rozwiązanie{usmiech} Sama jestem logopedą (z innej części Polski) i zalecam kontynuowanie terapii w domu. Jest to konieczne aby terapia przyniosła efekty i nie była za długo rozciągnięta w czasie. Rodzice z powodzeniem mogą wspierać działania logopedy w domu. Do urozmaicenia, często dość żmudnych dla dziecka ćwiczeń, służą ciekawe pomoce, które możecie nabyć w sklepie zajmującym się dystrybucją specjalistycznych pomocy terapeutycznych: www.liger.net.pl. Znajdziecie tam wiele atrakcyjnych, kreatywnych i rozwijających pomocy dla Waszych pociech, i jednocześnie sprawicie, że dzieci z chęcią będą ćwiczyły z Wami w domu{usmiech}
Gość napisał(a):Popieram ! Szukajcie logopedy - mobilnego. Który będzie prowadził terapię u Was w domu {tak} ja to przerobiłam i jestem zachwycona {mruga} A zwłaszcza mój syn {zakochany}

Gość

23-05-2016, 21:55
#2
Popieram ! Szukajcie logopedy - mobilnego. Który będzie prowadził terapię u Was w domu {tak} ja to przerobiłam i jestem zachwycona {mruga} A zwłaszcza mój syn {zakochany}
mska3 napisał(a):Dużo droższa jest tego typu usługa od zwyczajnej wizyty?

mska3

Wpisów: 1
Dołączył: 06.07.2016
06-07-2016, 13:16
#3
Dużo droższa jest tego typu usługa od zwyczajnej wizyty?
Gość napisał(a):Ja również polecam panią Anię z Fabryki głosek :), trafiłam do niej z córeczką z polecenia innych mam...i nie żałuję {zakochany}, a niezadowoleni cóż na tyle osób zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony

Gość

15-07-2016, 13:11
#4
Ja również polecam panią Anię z Fabryki głosek :), trafiłam do niej z córeczką z polecenia innych mam...i nie żałuję {zakochany}, a niezadowoleni cóż na tyle osób zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony
Xena002 napisał(a):A ile taka wizyta? Ktoś się orientuje?  

Xena002

Wpisów: 6
Dołączył: 20.08.2016
23-08-2016, 19:05
#5
A ile taka wizyta? Ktoś się orientuje?  
Gość napisał(a):Mi jako rodzicowi polecono w Fundację  ,,Promyk'' tam jest również  Specjlistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczana pracuje tam doświadczona karda jest tam logopeda, neurologopeda, integracja sensoryczna, psycholog, pedagog, fizjoterapia, rehabilitacja, trening umiejętności społeczny i muzykoterapia.Moje dziecko korzysta z Wczesnego Wspomagania Rozwoju. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Gość

10-04-2017, 23:26
#6
Mi jako rodzicowi polecono w Fundację  ,,Promyk'' tam jest również  Specjlistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczana pracuje tam doświadczona karda jest tam logopeda, neurologopeda, integracja sensoryczna, psycholog, pedagog, fizjoterapia, rehabilitacja, trening umiejętności społeczny i muzykoterapia.Moje dziecko korzysta z Wczesnego Wspomagania Rozwoju. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.
Gość napisał(a):

Szukam też logopedy w Krakowie. Kto może mi pomóc?

Gość

31-03-2020, 09:43
#7

Szukam też logopedy w Krakowie. Kto może mi pomóc?

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Ja również polecam panią Anię z Fabryki głosek :), trafiłam do niej z córeczką z polecenia innych mam...i nie żałuję {zakochany}, a niezadowoleni cóż na tyle osób zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony

A ja nie polecam tej Pani ????

Gość

31-03-2020, 20:38
#8
Gość napisał(a):Ja również polecam panią Anię z Fabryki głosek :), trafiłam do niej z córeczką z polecenia innych mam...i nie żałuję {zakochany}, a niezadowoleni cóż na tyle osób zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony

A ja nie polecam tej Pani ????

Gość napisał(a):

Osobiście mogę polecić Panią Grażynę Domanowską. Telefon: 606530033. Jako jedyna w okolicy posiada certyfikat. Prawdziwy fachowiec, naprawdę jestem bardzo zadowolona. Gorąco polecam!

Gość

03-04-2020, 11:27
#9

Osobiście mogę polecić Panią Grażynę Domanowską. Telefon: 606530033. Jako jedyna w okolicy posiada certyfikat. Prawdziwy fachowiec, naprawdę jestem bardzo zadowolona. Gorąco polecam!

Gość napisał(a):

Jeśli nie znasz rynku to nie pisz. Logopedzi nie mają certyfikatów , tylko dobre wykształcenie i jest ich w Ostrolęce dużo. A pani D. jest psychologiem.

Gość

03-04-2020, 17:28
#10

Jeśli nie znasz rynku to nie pisz. Logopedzi nie mają certyfikatów , tylko dobre wykształcenie i jest ich w Ostrolęce dużo. A pani D. jest psychologiem.


strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów