Ceny mieszkan w Ostrołece.

Założony przez karamba26
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a):Podobnież na osiedlu centrum prz kościele św. Franciszka ma powstać ogromne osiedle,łącznie z przedszkolem dla dzieci, strzeżonymi blokami, luksusowymi mieszkaniami itp są już plany i chyba powoli się przygotowują do budowy. Agromasz ma wysokie ceny za m2 ale niech tylko konkurencja ruszy to myślę że ceny pójdą w dół Przynajmniej mam taka nadzieję {smutny}

Gość

02-06-2009, 08:40
#1
Podobnież na osiedlu centrum prz kościele św. Franciszka ma powstać ogromne osiedle,łącznie z przedszkolem dla dzieci, strzeżonymi blokami, luksusowymi mieszkaniami itp są już plany i chyba powoli się przygotowują do budowy. Agromasz ma wysokie ceny za m2 ale niech tylko konkurencja ruszy to myślę że ceny pójdą w dół Przynajmniej mam taka nadzieję {smutny}
Gość napisał(a):ja tez o tym projekcie slyszalem. na razie wstrzymalem sie z kupnem mieszkania, poczekam az stanieja.

Gość

02-06-2009, 10:32
#2
ja tez o tym projekcie slyszalem. na razie wstrzymalem sie z kupnem mieszkania, poczekam az stanieja.
Gość napisał(a):Hehe, luksusowe mieszkania {usmiech} to pewnie ceny będą takie 'luksusowe', że spokojnie będzie można sobie kupić dom za miastem, a w takiej sytuacji to ciekaw jestem kto wybierze takie mieszkanie zamiast domku gdzieś pod miastem?

Gość

02-06-2009, 10:53
#3
Hehe, luksusowe mieszkania {usmiech} to pewnie ceny będą takie 'luksusowe', że spokojnie będzie można sobie kupić dom za miastem, a w takiej sytuacji to ciekaw jestem kto wybierze takie mieszkanie zamiast domku gdzieś pod miastem?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Hehe, luksusowe mieszkania {usmiech} to pewnie ceny będą takie 'luksusowe', że spokojnie będzie można sobie kupić dom za miastem, a w takiej sytuacji to ciekaw jestem kto wybierze takie mieszkanie zamiast domku gdzieś pod miastem?[/quote]No pewnie tak :) ale ja mam nadzieję że będzie taka konkurencja i tyle mieszkań że ceny mimo wszystko pojdą w dół

Gość

02-06-2009, 11:18
#4
[quote=Gość]Hehe, luksusowe mieszkania {usmiech} to pewnie ceny będą takie 'luksusowe', że spokojnie będzie można sobie kupić dom za miastem, a w takiej sytuacji to ciekaw jestem kto wybierze takie mieszkanie zamiast domku gdzieś pod miastem?[/quote]No pewnie tak :) ale ja mam nadzieję że będzie taka konkurencja i tyle mieszkań że ceny mimo wszystko pojdą w dół
Gość napisał(a):Kupiłem bardzo ładne mieszkanie w centrum za 150 tyś (własnościowe i po remoncie). Ofert sprzedaży jest rzeczywiście mało.

Gość

02-06-2009, 15:26
#5
Kupiłem bardzo ładne mieszkanie w centrum za 150 tyś (własnościowe i po remoncie). Ofert sprzedaży jest rzeczywiście mało.
Gość napisał(a):Mieszkania w O-ce raczej nie stanieją. Bubujących jak na lekarstwo, a kupujących cała masa. Zobaczycie że sami będziemy sie jeszcze przelicytowywać. A deweloperzy zacierają ręce.

Gość

02-06-2009, 15:28
#6
Mieszkania w O-ce raczej nie stanieją. Bubujących jak na lekarstwo, a kupujących cała masa. Zobaczycie że sami będziemy sie jeszcze przelicytowywać. A deweloperzy zacierają ręce.
Gość napisał(a):witam!mam do sprzedania mieszkanie na ul hallera w ostrolece. pierwsze piętro.3 pokoje. panele, okna plastikowe, glazura w lazience.kuchnia pod wymiar.2 szafy typu komandor.zaluzje.serdecznie zachęcam.ZADBANEprosze o kontakt mailowy.asa.z.a@wp.pl

Gość

05-06-2009, 21:08
#7
witam!mam do sprzedania mieszkanie na ul hallera w ostrolece. pierwsze piętro.3 pokoje. panele, okna plastikowe, glazura w lazience.kuchnia pod wymiar.2 szafy typu komandor.zaluzje.serdecznie zachęcam.ZADBANEprosze o kontakt mailowy.asa.z.a@wp.pl
Gość napisał(a):te mieszkanie to 48,5 metra

Gość

05-06-2009, 21:09
#8
te mieszkanie to 48,5 metra
Gość napisał(a):

Polecam domy. Segmenty :) Widzieliście Osiedle Żeromskiego, nową inwestycję Góralczyka? Rozważam zakup takiego domu, jestem w kontakcie z panią Joasią, która odpowiada za ten temat, i wygląda to wszystko całkiem ciekawie.

Gość

30-05-2021, 21:35
#9

Polecam domy. Segmenty :) Widzieliście Osiedle Żeromskiego, nową inwestycję Góralczyka? Rozważam zakup takiego domu, jestem w kontakcie z panią Joasią, która odpowiada za ten temat, i wygląda to wszystko całkiem ciekawie.

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Polecam domy. Segmenty :) Widzieliście Osiedle Żeromskiego, nową inwestycję Góralczyka? Rozważam zakup takiego domu, jestem w kontakcie z panią Joasią, która odpowiada za ten temat, i wygląda to wszystko całkiem ciekawie.

Nie ma to jak reklamować swoja firmę :)

Gość

04-06-2021, 15:35
#10
Gość napisał(a):

Polecam domy. Segmenty :) Widzieliście Osiedle Żeromskiego, nową inwestycję Góralczyka? Rozważam zakup takiego domu, jestem w kontakcie z panią Joasią, która odpowiada za ten temat, i wygląda to wszystko całkiem ciekawie.

Nie ma to jak reklamować swoja firmę :)

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Polecam domy. Segmenty :) Widzieliście Osiedle Żeromskiego, nową inwestycję Góralczyka? Rozważam zakup takiego domu, jestem w kontakcie z panią Joasią, która odpowiada za ten temat, i wygląda to wszystko całkiem ciekawie.

Nie ma to jak reklamować swoja firmę :)

ceny domow i mieszkan  w ostrolece sa bardzo wysokie,ale schodza  szybko ,wiec widac ze ludzie maja kase,600 tys za chate +wyszykowac.czy zwyklego kowalskiego na to stac? NIE.

Gość

06-06-2021, 19:17
#11
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Polecam domy. Segmenty :) Widzieliście Osiedle Żeromskiego, nową inwestycję Góralczyka? Rozważam zakup takiego domu, jestem w kontakcie z panią Joasią, która odpowiada za ten temat, i wygląda to wszystko całkiem ciekawie.

Nie ma to jak reklamować swoja firmę :)

ceny domow i mieszkan  w ostrolece sa bardzo wysokie,ale schodza  szybko ,wiec widac ze ludzie maja kase,600 tys za chate +wyszykowac.czy zwyklego kowalskiego na to stac? NIE.

Gość napisał(a):

6 tys nie za drogo  za meter ostroleczak z czikago

Gość

13-06-2021, 19:20
#12

6 tys nie za drogo  za meter ostroleczak z czikago

Baleary napisał(a):

Szczerze mówiąc sama jeszcze jakiś czas temu zastanawiałam się nad wyborem mieszkania, ale znajomi polecili mi bardzo dobre biuro Góralczyk Nieruchomości, dzięki czemu otrzymałam wielką pomoc i wsparcie podczas transakcji. Mieszkanie jest bardzo ładne, funkcjonalne, do tego znajduje się w bezpiecznej okolicy co jest równie ważne

Baleary

Wpisów: 2
Dołączył: 18.01.2022
28-02-2022, 19:43
#13

Szczerze mówiąc sama jeszcze jakiś czas temu zastanawiałam się nad wyborem mieszkania, ale znajomi polecili mi bardzo dobre biuro Góralczyk Nieruchomości, dzięki czemu otrzymałam wielką pomoc i wsparcie podczas transakcji. Mieszkanie jest bardzo ładne, funkcjonalne, do tego znajduje się w bezpiecznej okolicy co jest równie ważne


strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów