ortopeda - którego polecacie

Założony przez egna
strony: 1
Gość napisał(a):Gurzeda ok zna sie na rzeczy potrafi wytłumaczyć co jest grane.  a Mierzejewski to cham i prostak NIE SZANUJE PACJETA.

Gość

21-03-2009, 20:22
#1
Gurzeda ok zna sie na rzeczy potrafi wytłumaczyć co jest grane.  a Mierzejewski to cham i prostak NIE SZANUJE PACJETA.
Gość napisał(a):potwierdzam,co się tyczy do Mierzejewskiego,straszny typ,nie polecam nikomu.

Gość

21-03-2009, 20:46
#2
potwierdzam,co się tyczy do Mierzejewskiego,straszny typ,nie polecam nikomu.
Gość napisał(a):Dobry ortopeda ?To raczej nie w Ostrołęce .

Gość

21-03-2009, 20:50
#3
Dobry ortopeda ?To raczej nie w Ostrołęce .
Gość napisał(a):Powiem tak - trenuję regularnie ciężki sport, miałam wiele kontuzji - od skręceń stawów skokowych pod zwykłe naciągnięcia. Gry na treningu skręciłam staw skokowy po raz pierwszy, zawieziono mnie na pogotowie - doktor o nazwisku ch... wie jakim wsadził mi nogę w gips od kostki, która była skręcona po kolano. Powiedział, że ją złamałam po obejrzeniu mojego rentgenu. Zaznaczam, że na rentgenie nie widać mięśni, same kości. W ciągu nocy kostka spuchła mi jak bania. Zdjęłam gips sama i zgłosiłam się do profesora w innym mieście po telefonicznej konsultacji bym wykonała USG. Dał mi zastrzyk, zlecił noszenie opaski po wyleczeniu, tydzień nie chodziłam na własne życzenie, bo chciałam się wyleczyć. Jak spotkam tamtego ch... z naszego szpitala u Nas w mieście na ulicy - wyśmieję go tyłkiem. Znawca. Pan Gurzęda - dla znajomych ekstra lekarz i wejdziesz bez kolejki jeśli go znasz, zajmie się Tobą jak własną babcią {mruga} Jednak gdy jesteś szarym człowiekiem oleje Cię sikiem prostym.Gdy drugi raz skręciłam staw zrobiłam USG i zgłosiłam się już to Gadomskiego. Myślę, że jest godny zaufania. Nie kazał mi wsadzić nogi w gips {ok}Z każdym ortopedą z tego miasta miałam do czynienia - Gadomski moim zdaniem się spisał. Szanuje pacjentów.Myślę, że jeżeli masz poważną kontuzję lub schorzenie - nie idź do Gurzędy czy Mierzejewskiego. Stracisz swój czas. Pozdrawiam serdecznie.

Gość

21-03-2009, 22:09
#4
Powiem tak - trenuję regularnie ciężki sport, miałam wiele kontuzji - od skręceń stawów skokowych pod zwykłe naciągnięcia. Gry na treningu skręciłam staw skokowy po raz pierwszy, zawieziono mnie na pogotowie - doktor o nazwisku ch... wie jakim wsadził mi nogę w gips od kostki, która była skręcona po kolano. Powiedział, że ją złamałam po obejrzeniu mojego rentgenu. Zaznaczam, że na rentgenie nie widać mięśni, same kości. W ciągu nocy kostka spuchła mi jak bania. Zdjęłam gips sama i zgłosiłam się do profesora w innym mieście po telefonicznej konsultacji bym wykonała USG. Dał mi zastrzyk, zlecił noszenie opaski po wyleczeniu, tydzień nie chodziłam na własne życzenie, bo chciałam się wyleczyć. Jak spotkam tamtego ch... z naszego szpitala u Nas w mieście na ulicy - wyśmieję go tyłkiem. Znawca. Pan Gurzęda - dla znajomych ekstra lekarz i wejdziesz bez kolejki jeśli go znasz, zajmie się Tobą jak własną babcią {mruga} Jednak gdy jesteś szarym człowiekiem oleje Cię sikiem prostym.Gdy drugi raz skręciłam staw zrobiłam USG i zgłosiłam się już to Gadomskiego. Myślę, że jest godny zaufania. Nie kazał mi wsadzić nogi w gips {ok}Z każdym ortopedą z tego miasta miałam do czynienia - Gadomski moim zdaniem się spisał. Szanuje pacjentów.Myślę, że jeżeli masz poważną kontuzję lub schorzenie - nie idź do Gurzędy czy Mierzejewskiego. Stracisz swój czas. Pozdrawiam serdecznie.
Gość napisał(a):dobry ortopeda- tylko w Otwocku.Uwierz miałem doczynienia z tzw."ortopedami" z naszego miasta TRAGEDIA!!! To są gipsiarze nie lekarze rentgen w oczach i profilaktycznie w gips....

Gość

22-03-2009, 12:01
#5
dobry ortopeda- tylko w Otwocku.Uwierz miałem doczynienia z tzw."ortopedami" z naszego miasta TRAGEDIA!!! To są gipsiarze nie lekarze rentgen w oczach i profilaktycznie w gips....
Gość napisał(a):

podzielam zdanie o mierzejewskim

Gość

29-11-2022, 09:53
#6

podzielam zdanie o mierzejewskim

Gość napisał(a):

Dosłownie Mierzejewski to Cham, nie umie odnosić się do pacjenta jak do człowieka, z morda tylko potrafi wyskoczyć

Gość

25-01-2023, 17:16
#7

Dosłownie Mierzejewski to Cham, nie umie odnosić się do pacjenta jak do człowieka, z morda tylko potrafi wyskoczyć

Gość napisał(a):

wysokie mazowieckie szpital poradnia ortopedyczna  wtorek  doktor Szeparowicz Paweł fachowiec z tytułem z całej polski  do niego ludzie jadą znawca od kończyn dolnych i górnych. Operował  mnie  i wiem co mówię lekarz z tytułem doktora młody człowiek

Gość

25-01-2023, 20:39
#8

wysokie mazowieckie szpital poradnia ortopedyczna  wtorek  doktor Szeparowicz Paweł fachowiec z tytułem z całej polski  do niego ludzie jadą znawca od kończyn dolnych i górnych. Operował  mnie  i wiem co mówię lekarz z tytułem doktora młody człowiek

Gość napisał(a):

Ten ostrołęcki ortopeda w SZpitalu pan. M to porażka. Oszust. Byłam z dzieckiem. Założył lekki gips i kazał sobie zapłacić. A to zwykłe oszustwo. Sprawą zajął sie NFZ bo złozyłam skargę i ten " lekarzyna " musiał  przeprosic i zwrócić pieniądze przy dyrektorze szpitala.  

NIE PŁACI SIE W SZPITALU ZA LEKKI GIPS. TO REFUNDUJE NFZ.

To zwykłe naciąganie ludzi w godzinach pracy w szpitalu. Dziwię sie że jeszcze Dyrektor trzyma takiegoo oszusta.

Gość

26-01-2023, 14:07
#9

Ten ostrołęcki ortopeda w SZpitalu pan. M to porażka. Oszust. Byłam z dzieckiem. Założył lekki gips i kazał sobie zapłacić. A to zwykłe oszustwo. Sprawą zajął sie NFZ bo złozyłam skargę i ten " lekarzyna " musiał  przeprosic i zwrócić pieniądze przy dyrektorze szpitala.  

NIE PŁACI SIE W SZPITALU ZA LEKKI GIPS. TO REFUNDUJE NFZ.

To zwykłe naciąganie ludzi w godzinach pracy w szpitalu. Dziwię sie że jeszcze Dyrektor trzyma takiegoo oszusta.


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów