NEUROLOG - kogo polecacie?

Założony przez Lidusia1984
strony: 1 2 3 dalej
Lidusia1984 napisał(a):Witam.Mam bóle w klatce piersiowej i lekarz rodzinny powiedział że jest to związane z układem nerwowym, często także równocześnie pojawia się ból głowy, tak więc skierował mnie do neurologa.Kogo byście polecili z Ostrołęckich lekarzy neurologów, aby zrobił prześwietlenia i inne badania w tym temacie.

Lidusia1984

Wpisów: 8
Dołączył: 27.01.2009
28-01-2009, 10:59
#1
Witam.Mam bóle w klatce piersiowej i lekarz rodzinny powiedział że jest to związane z układem nerwowym, często także równocześnie pojawia się ból głowy, tak więc skierował mnie do neurologa.Kogo byście polecili z Ostrołęckich lekarzy neurologów, aby zrobił prześwietlenia i inne badania w tym temacie.
Gość napisał(a):Handlowiec I piętro

Gość

28-01-2009, 21:53
#2
Handlowiec I piętro
Gość napisał(a):ja tez mam skierowanie do neurologa i mi polecili P.Beate Jarke ale nie wiem czy dobra jest tylko na wizyte trzeba dlugo czekac ja mam dopiero w czerwcu

Gość

29-01-2009, 00:12
#3
ja tez mam skierowanie do neurologa i mi polecili P.Beate Jarke ale nie wiem czy dobra jest tylko na wizyte trzeba dlugo czekac ja mam dopiero w czerwcu
Gość napisał(a):Ja również wybieram się do neurologa, ale raczej prywatnie bo za długo trzeba czekać na wizytę z NFZ. Jarka jest podobno dobra, natomoast Duszakowa podobno przepisuje tylko leki przeciwbólowe i bardzo drogie, wiem bo moja mama leczyła się u niej a w aptece pani magister powiedziała jej że jeśli może się bez tych leków obejść to żeby ich nie zarzywała bo wszystkie są przeciwbólowe, dlatego bardzo bolała ją głowa a po odstawieniu jak ręką odjął.

Gość

29-01-2009, 17:09
#4
Ja również wybieram się do neurologa, ale raczej prywatnie bo za długo trzeba czekać na wizytę z NFZ. Jarka jest podobno dobra, natomoast Duszakowa podobno przepisuje tylko leki przeciwbólowe i bardzo drogie, wiem bo moja mama leczyła się u niej a w aptece pani magister powiedziała jej że jeśli może się bez tych leków obejść to żeby ich nie zarzywała bo wszystkie są przeciwbólowe, dlatego bardzo bolała ją głowa a po odstawieniu jak ręką odjął.
Gość napisał(a):Handlowiec I piętro NFZ- czas oczekiwania - kilka dni

Gość

29-01-2009, 18:03
#5
Handlowiec I piętro NFZ- czas oczekiwania - kilka dni
Gość napisał(a):handlowiec 1 pie czas oczekiwania kilka dni NFZ byłem tel 029 760 58 00rejestracja (tydzień temu było kilka dni)

Gość

02-02-2009, 21:17
#6
handlowiec 1 pie czas oczekiwania kilka dni NFZ byłem tel 029 760 58 00rejestracja (tydzień temu było kilka dni)
Gość napisał(a):Potwierdzam. Handlowiec 1 piętro - czas oczekiwania:  kilka dni, NFZ, REJESTRACJA  : telefon: 29 760 02 58

Gość

03-02-2009, 12:57
#7
Potwierdzam. Handlowiec 1 piętro - czas oczekiwania:  kilka dni, NFZ, REJESTRACJA  : telefon: 29 760 02 58
Gość napisał(a):niestey nie ma w O-ce ani jedengo kompetentnego neurologa!{zly}wiem o czym mówie, o pomoc niestety trzeba sie udac gdzieś dalej{!}

Gość

03-03-2009, 08:12
#8
niestey nie ma w O-ce ani jedengo kompetentnego neurologa!{zly}wiem o czym mówie, o pomoc niestety trzeba sie udac gdzieś dalej{!}
Gość napisał(a):HANDLOWIEC I piętro, wizyta w ciągu kilku dni, polecam dr Jachimowicz bardzo sympatyczna, fachowa,uzgadnia leki, okazuje zainteresowanie, naprawdę stara się pomóc. polecam

Gość

05-03-2011, 22:55
#9
HANDLOWIEC I piętro, wizyta w ciągu kilku dni, polecam dr Jachimowicz bardzo sympatyczna, fachowa,uzgadnia leki, okazuje zainteresowanie, naprawdę stara się pomóc. polecam
Gość napisał(a):podany wyżej numer  tel 029 760 58 00 jest kontaktem do radia oko. nie wiem jaki d**** to wypisuje i po co{zly}

Gość

05-06-2012, 09:41
#10
podany wyżej numer  tel 029 760 58 00 jest kontaktem do radia oko. nie wiem jaki d**** to wypisuje i po co{zly}
Gość napisał(a):STANOWCZO NIE POLECAM pani Tykockiej! pogorszyła mojej mamie zdrowie, odstawiała jej leki które prawidłowo powinny być odstawiane w warunkach szpitalnych, na koniec specjalnie i złośliwie zaszkodziła mojej mamie gdy chcieliśmy się przepisać do innego lekarza.

Gość

05-06-2012, 10:14
#11
STANOWCZO NIE POLECAM pani Tykockiej! pogorszyła mojej mamie zdrowie, odstawiała jej leki które prawidłowo powinny być odstawiane w warunkach szpitalnych, na koniec specjalnie i złośliwie zaszkodziła mojej mamie gdy chcieliśmy się przepisać do innego lekarza.
Gość napisał(a):co myślicie sposobie leczenia  dr Tykockiej?

Gość

24-03-2014, 21:37
#12
co myślicie sposobie leczenia  dr Tykockiej?
Gość napisał(a):Witam. Jestem dobrym przykładem na to, że w Ostrołęce można uzyskać pomoc. Ponad rok szukałam pomocy u neurologa, okulisty i laryngologa w Białymstoku, Warszawie, Olsztynie i Ostrołęce. Dolegliwości które mnie dręczyły nie były łatwe do zdiagnozowania.. ostatecznie pomogła mi dr Jachimowicz - Neurolog. Szczerze polecam!

Gość

27-03-2014, 18:58
#13
Witam. Jestem dobrym przykładem na to, że w Ostrołęce można uzyskać pomoc. Ponad rok szukałam pomocy u neurologa, okulisty i laryngologa w Białymstoku, Warszawie, Olsztynie i Ostrołęce. Dolegliwości które mnie dręczyły nie były łatwe do zdiagnozowania.. ostatecznie pomogła mi dr Jachimowicz - Neurolog. Szczerze polecam!
Gość napisał(a):Szczerze nie polecam Tykockiej. Dzięki takim osobom jak Ona zawód lekarza traci na wartości. Jest to przykre , że lekarz, do którego ma się zaufanie , bo jest się stałym pacjentem, traktuje Cię wyłącznie komercyjnie. To świadczy o człowieku, który chyba nie powinien być lekarzem!!!Nie zawsze pieniądze są najważniejsze - Pani Doktor. Czy nie bardziej satysfakcjonująca byłaby świadomość , że Pani leczenie komuś pomogło?Chyba była kiedyś składana przez Panią  przysięga Hipokratesa?

Gość

27-03-2014, 23:08
#14
Szczerze nie polecam Tykockiej. Dzięki takim osobom jak Ona zawód lekarza traci na wartości. Jest to przykre , że lekarz, do którego ma się zaufanie , bo jest się stałym pacjentem, traktuje Cię wyłącznie komercyjnie. To świadczy o człowieku, który chyba nie powinien być lekarzem!!!Nie zawsze pieniądze są najważniejsze - Pani Doktor. Czy nie bardziej satysfakcjonująca byłaby świadomość , że Pani leczenie komuś pomogło?Chyba była kiedyś składana przez Panią  przysięga Hipokratesa?
Gość napisał(a):dr. Kogut, zdecydowanie polecam. Jeden z tych, którzy nie są przeżarci starą gwardią lekarską. Porządny lekarz i człowiek, nie ściemnia, nie karze faszerować się lekami. Konkretne zdania i decyzje.  POLECAM.{usmiech}

Gość

28-03-2014, 15:58
#15
dr. Kogut, zdecydowanie polecam. Jeden z tych, którzy nie są przeżarci starą gwardią lekarską. Porządny lekarz i człowiek, nie ściemnia, nie karze faszerować się lekami. Konkretne zdania i decyzje.  POLECAM.{usmiech}
Gość napisał(a):dr. Kogut, zdecydowanie polecam. Jeden z tych, którzy nie są przeżarci starą gwardią lekarską. Porządny lekarz i człowiek, nie ściemnia, nie karze faszerować się lekami. Konkretne zdania i decyzje.  POLECAM.{usmiech}

Gość

28-03-2014, 15:58
#16
dr. Kogut, zdecydowanie polecam. Jeden z tych, którzy nie są przeżarci starą gwardią lekarską. Porządny lekarz i człowiek, nie ściemnia, nie karze faszerować się lekami. Konkretne zdania i decyzje.  POLECAM.{usmiech}
Gość napisał(a):{mruga}

Gość

28-03-2014, 19:28
#17
{mruga}
Gość napisał(a):A ja bardzo cenię dr Tykocką. Pomogła mi ,chociaż nikt nie dawał nadzieji.Zawsze znajdzie sie osoba której nic i nikt nie pasuje.  

Gość

28-03-2014, 19:32
#18
A ja bardzo cenię dr Tykocką. Pomogła mi ,chociaż nikt nie dawał nadzieji.Zawsze znajdzie sie osoba której nic i nikt nie pasuje.  
Gość napisał(a):Właśnie dzisiaj byłem na wizycie u dr. tykockiej.Jestem bardzo zadowolony ,miła i sympatyczna lekarka. Polecam wszystkim.

Gość

28-03-2014, 19:36
#19
Właśnie dzisiaj byłem na wizycie u dr. tykockiej.Jestem bardzo zadowolony ,miła i sympatyczna lekarka. Polecam wszystkim.
Gość napisał(a):Ale do niej ciężko się dostać ,długie kolejki ,dzisiaj chciałam się zarejestrować to dopiero na wrzesień .

Gość

28-03-2014, 20:13
#20
Ale do niej ciężko się dostać ,długie kolejki ,dzisiaj chciałam się zarejestrować to dopiero na wrzesień .

strony: 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów