Ortodonta

Założony przez almanka
strony: 1 2 3 4 5 dalej
almanka napisał(a):Czy ktoś może mi polecić dobrą ortodontę w Ostrołęce. Słyszałam niepochlebne opinie o doktor Marii Szumowskiej. Natomiast koleżanki chwalą sobie doktor Agnieszkę Suską- Szałkowską. Może jest jeszcze ktoś inny??? Chce założyć aparat stały. Chciałabym też zasięgnąć informacji o kosztach??

almanka

Wpisów: 1
Dołączył: 12.01.2009
12-01-2009, 18:12
#1
Czy ktoś może mi polecić dobrą ortodontę w Ostrołęce. Słyszałam niepochlebne opinie o doktor Marii Szumowskiej. Natomiast koleżanki chwalą sobie doktor Agnieszkę Suską- Szałkowską. Może jest jeszcze ktoś inny??? Chce założyć aparat stały. Chciałabym też zasięgnąć informacji o kosztach??
Gość napisał(a):1. Poradnia ortodontycznaNiepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "MEDYK"07-410 Ostrołęka tel: 764 53 732. Poradnia ortodontycznaCentrum Zdrowia Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnejul. Kołłątaja 1904-410 Ostrołęka tel: 029-7694557

Gość

16-01-2009, 11:21
#2
1. Poradnia ortodontycznaNiepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "MEDYK"07-410 Ostrołęka tel: 764 53 732. Poradnia ortodontycznaCentrum Zdrowia Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnejul. Kołłątaja 1904-410 Ostrołęka tel: 029-7694557
Gość napisał(a):dr.Cwalina w łomzy!!!tylkotu Ci schrzanią{co}

Gość

03-03-2009, 08:08
#3
dr.Cwalina w łomzy!!!tylkotu Ci schrzanią{co}
Gość napisał(a):Właśnie jestem w trakcie zakładania aparatu stałego u dr Perzanowskiej.W piątek będę widzieć cały efekt.Oczywiście dopiero wtedy podzielę się swoją opinią.W tej chwili jestem zadowolona gdyż wszystko miałam robione w znieczuleniu.Pozdrawiam

Gość

21-03-2009, 14:05
#4
Właśnie jestem w trakcie zakładania aparatu stałego u dr Perzanowskiej.W piątek będę widzieć cały efekt.Oczywiście dopiero wtedy podzielę się swoją opinią.W tej chwili jestem zadowolona gdyż wszystko miałam robione w znieczuleniu.Pozdrawiam
Gość napisał(a):Właśnie jestem w trakcie zakładania aparatu stałego u dr Perzanowskiej.W piątek będę widzieć cały efekt.Oczywiście dopiero wtedy podzielę się swoją opinią.W tej chwili jestem zadowolona gdyż wszystko miałam robione w znieczuleniu.Pozdrawiam

Gość

21-03-2009, 14:07
#5
Właśnie jestem w trakcie zakładania aparatu stałego u dr Perzanowskiej.W piątek będę widzieć cały efekt.Oczywiście dopiero wtedy podzielę się swoją opinią.W tej chwili jestem zadowolona gdyż wszystko miałam robione w znieczuleniu.Pozdrawiam
Gość napisał(a):[quote=Gość]Właśnie jestem w trakcie zakładania aparatu stałego u dr Perzanowskiej.W piątek będę widzieć cały efekt.Oczywiście dopiero wtedy podzielę się swoją opinią.W tej chwili jestem zadowolona gdyż wszystko miałam robione w znieczuleniu.Pozdrawiam[/quote]Zakładanie aparatu stałego w znieczuleniu? Chyba sobie żartujesz! Co tam może boleć?!

Gość

21-03-2009, 14:54
#6
[quote=Gość]Właśnie jestem w trakcie zakładania aparatu stałego u dr Perzanowskiej.W piątek będę widzieć cały efekt.Oczywiście dopiero wtedy podzielę się swoją opinią.W tej chwili jestem zadowolona gdyż wszystko miałam robione w znieczuleniu.Pozdrawiam[/quote]Zakładanie aparatu stałego w znieczuleniu? Chyba sobie żartujesz! Co tam może boleć?!
Gość napisał(a):Nie róbcie tego błędu co ja i nie zapisujcie się do ortodonty p. Szumowskiej, czy jakos tak- w każdym razie przyjmuje pacjentów na ul. Gorbatowa. Zwykle umówione wizyty są spóźnione, a mi próbuje wyprostować dolną szczękę od dłuższego czasu i jakos jej to nie wychodzi

Gość

25-03-2009, 22:20
#7
Nie róbcie tego błędu co ja i nie zapisujcie się do ortodonty p. Szumowskiej, czy jakos tak- w każdym razie przyjmuje pacjentów na ul. Gorbatowa. Zwykle umówione wizyty są spóźnione, a mi próbuje wyprostować dolną szczękę od dłuższego czasu i jakos jej to nie wychodzi
Gość napisał(a):Co może boleć?Opiłowywanie zębów.

Gość

26-03-2009, 11:55
#8
Co może boleć?Opiłowywanie zębów.
Gość napisał(a):Też miałem piłowanie w znieczuleniu.Więc ten odważny co się dziwi niech idzie sobie zrobić bez znieczulenia.Boli podobno gorzej jak leczenie.

Gość

26-03-2009, 12:00
#9
Też miałem piłowanie w znieczuleniu.Więc ten odważny co się dziwi niech idzie sobie zrobić bez znieczulenia.Boli podobno gorzej jak leczenie.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Co może boleć?Opiłowywanie zębów.[/quote]A w jakim celu się to robi? Bo jakoś w ciągu mojej długiej przygody z aparatem nikt mi zębów nie piłował:O i nigdy o czymś takim nie słyszałam

Gość

26-03-2009, 17:26
#10
[quote=Gość]Co może boleć?Opiłowywanie zębów.[/quote]A w jakim celu się to robi? Bo jakoś w ciągu mojej długiej przygody z aparatem nikt mi zębów nie piłował:O i nigdy o czymś takim nie słyszałam
Gość napisał(a):[quote=Gość]Nie róbcie tego błędu co ja i nie zapisujcie się do ortodonty p. Szumowskiej, czy jakos tak- w każdym razie przyjmuje pacjentów na ul. Gorbatowa. Zwykle umówione wizyty są spóźnione, a mi próbuje wyprostować dolną szczękę od dłuższego czasu i jakos jej to nie wychodzi[/quote]niestety sie podpisze. niby przyjmuje prywatnie, a zazwyczaj na wizyte trzeba czekac w poczekalni 15-30 minut dluzej, pomijam, ze gdy pacjent spozni sie minute, dwie - odrazu wielkie pretensje... plus przy ewentualnych sugestiach, badz uwagach kobieta robi sie nieprzyjemna

Gość

05-07-2009, 15:49
#11
[quote=Gość]Nie róbcie tego błędu co ja i nie zapisujcie się do ortodonty p. Szumowskiej, czy jakos tak- w każdym razie przyjmuje pacjentów na ul. Gorbatowa. Zwykle umówione wizyty są spóźnione, a mi próbuje wyprostować dolną szczękę od dłuższego czasu i jakos jej to nie wychodzi[/quote]niestety sie podpisze. niby przyjmuje prywatnie, a zazwyczaj na wizyte trzeba czekac w poczekalni 15-30 minut dluzej, pomijam, ze gdy pacjent spozni sie minute, dwie - odrazu wielkie pretensje... plus przy ewentualnych sugestiach, badz uwagach kobieta robi sie nieprzyjemna
Gość napisał(a):ojj tak, ja też nie radzę korzystać z usług pani Szumowskiej, co wchodzę do gabinetu to obgaduje przy mnie swoich pacjentów!! szczyt bezczelności!! aparat juz mi miała zamiar zdejmować, ale nie bo jeszcze jej nie pasuje, i do tego tekst "no ja tez pani bym go chciała zdjac jak najszybciej" ahhaa! na każdej wizycie jest nie delikatna, zawsze coś mi zrobi tymi swoimi szczypcami!

Gość

05-07-2009, 23:13
#12
ojj tak, ja też nie radzę korzystać z usług pani Szumowskiej, co wchodzę do gabinetu to obgaduje przy mnie swoich pacjentów!! szczyt bezczelności!! aparat juz mi miała zamiar zdejmować, ale nie bo jeszcze jej nie pasuje, i do tego tekst "no ja tez pani bym go chciała zdjac jak najszybciej" ahhaa! na każdej wizycie jest nie delikatna, zawsze coś mi zrobi tymi swoimi szczypcami!
Gość napisał(a):pomijam juz, ze poz djeciu aparatu okazalo sie,z e zeby wcale nie sa idealnie proste jak sie przyjrzec - ale ona widzi to dopeiro po zwroceniu uwagi... dodam,z e wada nie byla jakas straszna, a w trakcie elczenia calosc wygladala lepiej niz rpzy zdejmowaniu, gdy kobieta znow zaczela kombinowac.jestem wsciekla, tyle kasy i zachodu, zaluje, ze wczesniej nie zaczerpnelam opinii i w naszym miescie nie bylo zbyt wielkiego wyboru co do ortodontow...{zly}

Gość

16-08-2009, 01:47
#13
pomijam juz, ze poz djeciu aparatu okazalo sie,z e zeby wcale nie sa idealnie proste jak sie przyjrzec - ale ona widzi to dopeiro po zwroceniu uwagi... dodam,z e wada nie byla jakas straszna, a w trakcie elczenia calosc wygladala lepiej niz rpzy zdejmowaniu, gdy kobieta znow zaczela kombinowac.jestem wsciekla, tyle kasy i zachodu, zaluje, ze wczesniej nie zaczerpnelam opinii i w naszym miescie nie bylo zbyt wielkiego wyboru co do ortodontow...{zly}
Gość napisał(a):Ja z panią Szumowską miałam do czynienia ponad 20 lat temu, jeszcze jako dziecko. Obecnie jako dorosła kobieta nie mogę się pochwalić doskonałym uzębieniem, między innymi przez to, że ta "specjalistka" kompletnie schrzaniła aparat , który kiedyś musiałam nosić. Nie protestowałam, bo myślałam ze tak ma być. W końcu to ona jest lekarzem a nie ja. Dzisiaj znów szukam ortodonty, ale tym razem dla swojego syna. Wizytę u p. Szumowskiej serdecznie odradzam, bo widzę że przez te wszystkie lata nic się nie zmieniło.

Gość

24-08-2009, 08:21
#14
Ja z panią Szumowską miałam do czynienia ponad 20 lat temu, jeszcze jako dziecko. Obecnie jako dorosła kobieta nie mogę się pochwalić doskonałym uzębieniem, między innymi przez to, że ta "specjalistka" kompletnie schrzaniła aparat , który kiedyś musiałam nosić. Nie protestowałam, bo myślałam ze tak ma być. W końcu to ona jest lekarzem a nie ja. Dzisiaj znów szukam ortodonty, ale tym razem dla swojego syna. Wizytę u p. Szumowskiej serdecznie odradzam, bo widzę że przez te wszystkie lata nic się nie zmieniło.
Gość napisał(a):Ja z panią Szumowską miałam do czynienia ponad 20 lat temu, jeszcze jako dziecko. Obecnie jako dorosła kobieta nie mogę się pochwalić doskonałym uzębieniem, między innymi przez to, że ta "specjalistka" kompletnie schrzaniła aparat , który kiedyś musiałam nosić. Nie protestowałam, bo myślałam ze tak ma być. W końcu to ona jest lekarzem a nie ja. Dzisiaj znów szukam ortodonty, ale tym razem dla swojego syna. Wizytę u p. Szumowskiej serdecznie odradzam, bo widzę że przez te wszystkie lata nic się nie zmieniło.

Gość

24-08-2009, 08:31
#15
Ja z panią Szumowską miałam do czynienia ponad 20 lat temu, jeszcze jako dziecko. Obecnie jako dorosła kobieta nie mogę się pochwalić doskonałym uzębieniem, między innymi przez to, że ta "specjalistka" kompletnie schrzaniła aparat , który kiedyś musiałam nosić. Nie protestowałam, bo myślałam ze tak ma być. W końcu to ona jest lekarzem a nie ja. Dzisiaj znów szukam ortodonty, ale tym razem dla swojego syna. Wizytę u p. Szumowskiej serdecznie odradzam, bo widzę że przez te wszystkie lata nic się nie zmieniło.
Gość napisał(a):Polecam p. doktor Brzozowską-Chołdyńską na ul. Bernardyńskiej :)

Gość

24-08-2009, 10:11
#16
Polecam p. doktor Brzozowską-Chołdyńską na ul. Bernardyńskiej :)
Gość napisał(a):mam pytanie czy po takim opiłowaniu zębów nic się póżniej nie dzieje

Gość

02-11-2009, 21:12
#17
mam pytanie czy po takim opiłowaniu zębów nic się póżniej nie dzieje
Gość napisał(a):mam pytanie czy po takim opiłowaniu zębów nic się póżniej nie dzieje

Gość

02-11-2009, 21:19
#18
mam pytanie czy po takim opiłowaniu zębów nic się póżniej nie dzieje
Gość napisał(a):ja tez odradzam pania Szumowską.Mojej znajomej dwójkie chciała wyrywac chociaz była zdrowa ale krzywa.także odradzam bo ona rwie zdrowe zęby.{nie}

Gość

03-11-2009, 13:45
#19
ja tez odradzam pania Szumowską.Mojej znajomej dwójkie chciała wyrywac chociaz była zdrowa ale krzywa.także odradzam bo ona rwie zdrowe zęby.{nie}
Gość napisał(a):W takim razie kogo najlepiej polecacie? Jestem w kropce..;/

Gość

16-11-2009, 15:51
#20
W takim razie kogo najlepiej polecacie? Jestem w kropce..;/

strony: 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów