Dobry ginekolog w ostrołęce. Opinie

Założony przez peonia05
strony: wstecz 1 ... 22 23 24 25 26 27
Gość napisał(a):Na forum rczej nikt nie poda prywatnej komórki

Gość

21-02-2017, 11:01
#1
Na forum rczej nikt nie poda prywatnej komórki
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Popieram przedmówców: dr Marek Walczak z Wyszkowa, dr Barbara Borawska z Łomży oraz dr Pawełek - jedyny nasz ostrołęczanin godny polecenia.  [/quote] [/quote]Ja osobiście nie polecam dr Borawskiej. Ostatnio niestety miałam z nią "przyjemność" i mam nadzieje że nigdy więcej nie będę mieć.

Gość

15-10-2019, 22:17
#2
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Popieram przedmówców: dr Marek Walczak z Wyszkowa, dr Barbara Borawska z Łomży oraz dr Pawełek - jedyny nasz ostrołęczanin godny polecenia.  [/quote] [/quote]Ja osobiście nie polecam dr Borawskiej. Ostatnio niestety miałam z nią "przyjemność" i mam nadzieje że nigdy więcej nie będę mieć.

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Popieram przedmówców: dr Marek Walczak z Wyszkowa, dr Barbara Borawska z Łomży oraz dr Pawełek - jedyny nasz ostrołęczanin godny polecenia.  [/quote] [/quote]Ja osobiście nie polecam dr Borawskiej. Ostatnio niestety miałam z nią "przyjemność" i mam nadzieje że nigdy więcej nie będę mieć.

Ja także miałam z tą panią styczność raz prywatnie to taka miła była az za miła... a za tydzien w szpitalu... zupełnie jak dwie inne osoby... od tamtej pory naszczescie nie miałam juz styczności z tą Panią.

Gość

25-10-2019, 12:52
#3
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Popieram przedmówców: dr Marek Walczak z Wyszkowa, dr Barbara Borawska z Łomży oraz dr Pawełek - jedyny nasz ostrołęczanin godny polecenia.  [/quote] [/quote]Ja osobiście nie polecam dr Borawskiej. Ostatnio niestety miałam z nią "przyjemność" i mam nadzieje że nigdy więcej nie będę mieć.

Ja także miałam z tą panią styczność raz prywatnie to taka miła była az za miła... a za tydzien w szpitalu... zupełnie jak dwie inne osoby... od tamtej pory naszczescie nie miałam juz styczności z tą Panią.

Gość napisał(a):

Witam bardzo miły  sympatyczny   bardzo delikatny Dr .PARZYCH  potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć .Pozdrawiam.

Gość

19-03-2021, 10:14
#4

Witam bardzo miły  sympatyczny   bardzo delikatny Dr .PARZYCH  potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć .Pozdrawiam.

Gość napisał(a):

Dr Pawełek i dr Wekwejt przyjmują w Centrum Medycznym .

Gość

19-03-2021, 19:54
#5

Dr Pawełek i dr Wekwejt przyjmują w Centrum Medycznym .

Gość napisał(a):
  1. Polecam doktor Borawska. Bardzo miła, delikatna przy badaniu. Podczas badania wszystko dokładnie wytłumaczy. W razie jakiś nieprawidłowości skieruje na dalsze badania.

Gość

22-03-2021, 18:09
#6
  1. Polecam doktor Borawska. Bardzo miła, delikatna przy badaniu. Podczas badania wszystko dokładnie wytłumaczy. W razie jakiś nieprawidłowości skieruje na dalsze badania.
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):DR Pawełek przyjmuje w Centrum Medycznym na 11 Listopada,prywatnie.

Ma ktoś namiary do doktora ginekologa pierzynskiego?

Gość

23-02-2022, 16:05
#7
Gość napisał(a):DR Pawełek przyjmuje w Centrum Medycznym na 11 Listopada,prywatnie.

Ma ktoś namiary do doktora ginekologa pierzynskiego?

Gość napisał(a):

Ma ktoś namiary do doktora ginekologa pierzynskiego?

Gość

23-02-2022, 16:06
#8

Ma ktoś namiary do doktora ginekologa pierzynskiego?


strony: wstecz 1 ... 22 23 24 25 26 27
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów