meble na zamowienie-dobrze i nie drogo

Założony przez ka4rolcia
strony: wstecz 1 2 3 4 5
stermilk napisał(a):

A dacie namiary na firme robiąca meble do łazienki?

stermilk

Wpisów: 23
Dołączył: 09.12.2018
09-12-2018, 11:58
#1

A dacie namiary na firme robiąca meble do łazienki?

Gość napisał(a):

Na Wojciechowicach Mielnicki na pewno zrobi dobrze .

Gość

14-12-2018, 00:54
#2

Na Wojciechowicach Mielnicki na pewno zrobi dobrze .

Gość napisał(a):

Nie polecam nikomu format Ostrołęka zamówiliśmy tylko fronty i system do szafy przesuwnej,zero doradztwa, kontaktu i dbałości o klienta i jeszcze nie kompletny system (musieliśmy dokupić w obu,100 razy lepsza i milsza obsługa).Mam nadzieję, że był to pierwszy i ostatni raz spotkania z firmą format.

Gość

16-01-2019, 19:42
#3

Nie polecam nikomu format Ostrołęka zamówiliśmy tylko fronty i system do szafy przesuwnej,zero doradztwa, kontaktu i dbałości o klienta i jeszcze nie kompletny system (musieliśmy dokupić w obu,100 razy lepsza i milsza obsługa).Mam nadzieję, że był to pierwszy i ostatni raz spotkania z firmą format.

Gość napisał(a):

A może lepiej zdecydować się na gotowe zestawy mebli do łazienki? Może coś w tym stylu: https://www.mirjan24.pl/78-meble-do-lazienki

Gość

07-01-2020, 09:49
#4

A może lepiej zdecydować się na gotowe zestawy mebli do łazienki? Może coś w tym stylu: https://www.mirjan24.pl/78-meble-do-lazienki

Gość napisał(a):

Tylko i wyłącznie STOLMARK

Okolice Ostrowi Maz. strona na fejsie StolmarkMeble

Polecam !

Gość

04-02-2020, 17:20
#5

Tylko i wyłącznie STOLMARK

Okolice Ostrowi Maz. strona na fejsie StolmarkMeble

Polecam !

Gość napisał(a):

Polecam akcent ul.Kościuszki

Gość

07-02-2020, 17:13
#6

Polecam akcent ul.Kościuszki

Gość napisał(a):

jest jescze  firma nazywa się  chyba widano  mają biuro na ul Głowackiego ale  bardzo często jest zamknięte .

Gość

07-02-2020, 18:52
#7

jest jescze  firma nazywa się  chyba widano  mają biuro na ul Głowackiego ale  bardzo często jest zamknięte .

Gość napisał(a):

Salon meblowy w dylewie, szybko tanio i solidnie

Gość

12-02-2020, 05:55
#8

Salon meblowy w dylewie, szybko tanio i solidnie

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Polecam akcent ul.Kościuszki

J też polecam Akcent

Gość

12-02-2020, 23:11
#9
Gość napisał(a):

Polecam akcent ul.Kościuszki

J też polecam Akcent

Gość napisał(a):

Ja po pierwszej rozmowie z panem od Format Ostołęka od razu zacząłem szukać w necie informacji na ich temat i mądrze zrobiłem bo dużo krytycznych. Ostatecznie nie zdecydowałem się na współpracę.

Gość

17-03-2020, 10:58
#10

Ja po pierwszej rozmowie z panem od Format Ostołęka od razu zacząłem szukać w necie informacji na ich temat i mądrze zrobiłem bo dużo krytycznych. Ostatecznie nie zdecydowałem się na współpracę.

Gość napisał(a):

Ja również polecam...omijać szerokim łukiem Meble Kobalczyk z Laskowca. To moje trzecie meble na wymiar ale takiego "dzieła" jak stworzył pan Mariusz jeszcze nie widziałem. Nawet plecy przybite tak, że gwoździe wyszły w środku w szafce. Szkoda potem użerać się z tym partaczem bo za poprawki domaga się kolejnych pieniędzy.

Gość

09-12-2022, 10:46
#11

Ja również polecam...omijać szerokim łukiem Meble Kobalczyk z Laskowca. To moje trzecie meble na wymiar ale takiego "dzieła" jak stworzył pan Mariusz jeszcze nie widziałem. Nawet plecy przybite tak, że gwoździe wyszły w środku w szafce. Szkoda potem użerać się z tym partaczem bo za poprawki domaga się kolejnych pieniędzy.


strony: wstecz 1 2 3 4 5
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów