meble na zamowienie-dobrze i nie drogo

Założony przez ka4rolcia
strony: 1 2 3 4 5 dalej
ka4rolcia napisał(a):Witam chcialabym sie dowiedziec jaka firma w ostrolece robi dobrze meble na zamowienie i nie drogo.Slyszalam ze firma Alaska robi nie drogo ale czy dobrze?jesli ktos zamawial u nich meble to bardzo prosze o opinie z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam

ka4rolcia

Wpisów: 10
Dołączył: 10.04.2008
05-06-2008, 09:43
#1
Witam chcialabym sie dowiedziec jaka firma w ostrolece robi dobrze meble na zamowienie i nie drogo.Slyszalam ze firma Alaska robi nie drogo ale czy dobrze?jesli ktos zamawial u nich meble to bardzo prosze o opinie z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam
Gość napisał(a):Ja osobiście miałam robione meble u pana Adama z miejscowości Nakły.Muszę powiedzieć że jest terminowy, robi świetne projekty mebli a i doradzić potrafi.Jestem na prawdę zadowolona.

Gość

05-06-2008, 10:37
#2
Ja osobiście miałam robione meble u pana Adama z miejscowości Nakły.Muszę powiedzieć że jest terminowy, robi świetne projekty mebli a i doradzić potrafi.Jestem na prawdę zadowolona.
ka4rolcia napisał(a):[quote=]Ja osobiście miałam robione meble u pana Adama z miejscowości Nakły.Muszę powiedzieć że jest terminowy, robi świetne projekty mebli a i doradzić potrafi.Jestem na prawdę zadowolona.[/quote]A czy mogłabys napisac cos wiecej np ile bierze ten pan za metr bierzacy mebli albo chociaz podac mi jakis kontakt do tego pana z gory bardzo dziekuje

ka4rolcia

Wpisów: 10
Dołączył: 10.04.2008
05-06-2008, 15:34
#3
[quote=]Ja osobiście miałam robione meble u pana Adama z miejscowości Nakły.Muszę powiedzieć że jest terminowy, robi świetne projekty mebli a i doradzić potrafi.Jestem na prawdę zadowolona.[/quote]A czy mogłabys napisac cos wiecej np ile bierze ten pan za metr bierzacy mebli albo chociaz podac mi jakis kontakt do tego pana z gory bardzo dziekuje
Gość napisał(a):Witam kontakt telefoniczny do tego pana 605526149 U mnie to wyglądało tak, że przyszedł popytał co bym chciała i doradził i od razu wstępną cenę mi podał.Pozniej zadzwonił że ma projekt i po zatwierdzeniu spisał umowę.Na meble czekałam około miesiąca, cena którą podał nie uległa zmianie i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona(co prawda było to robione rok temu).

Gość

06-06-2008, 09:32
#4
Witam kontakt telefoniczny do tego pana 605526149 U mnie to wyglądało tak, że przyszedł popytał co bym chciała i doradził i od razu wstępną cenę mi podał.Pozniej zadzwonił że ma projekt i po zatwierdzeniu spisał umowę.Na meble czekałam około miesiąca, cena którą podał nie uległa zmianie i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona(co prawda było to robione rok temu).
Gość napisał(a):Zamowilismy meble w Alasce. Pani w biurze (nie pamietam Jej imienia, blondynka, usmiechnieta) byla bardzo (!) pomocna. Poszlismy do biura z gotowym projektem, na miejscu po konsultacjach nieco go zmodyfikowalismy. Ponadto dzieki tej Pani zrezygnowalismy z drogich rozwiazan na rzecz tanszych - rownie dobrych. Zaleta Alaski jest to, ze proponuje sie praktyczne ROZWIAZANIA, a nie meble, ktore sa modne. Wiemy, bo odwiedzilismy cztery inne firmy z Ostroleki (ich rozwiazania byly ladne, ale dobre dla kogos kto jada poza domem i w ogole nie gotuje). Co do wykonania- meble wygladaja ladnie i solidnie. Uzywamy ich juz 2 lata, a wygladają jak nowe. Najwieksze zastrzezenia mamy do montazu. Panowie sie nie popisali i przestawili barek o jakies 20 cm, ignorujac nasze slowa. Najlepiej upewnic sie wczesniej 2 razy co i jak. Nie pamietamy ile wyszlo nam metrow, ale zaplacilismy 4 tys. Tzn. mielismy tyle zalacic, bo "dzieki" ignorancji panow montujacych zaplacilismy mniej. Jezeli mielibysmy ponownie kupowac meble na wymiar - zdecydowanie Alaska. Pozdrawiamy -  m&m

Gość

07-06-2008, 16:12
#5
Zamowilismy meble w Alasce. Pani w biurze (nie pamietam Jej imienia, blondynka, usmiechnieta) byla bardzo (!) pomocna. Poszlismy do biura z gotowym projektem, na miejscu po konsultacjach nieco go zmodyfikowalismy. Ponadto dzieki tej Pani zrezygnowalismy z drogich rozwiazan na rzecz tanszych - rownie dobrych. Zaleta Alaski jest to, ze proponuje sie praktyczne ROZWIAZANIA, a nie meble, ktore sa modne. Wiemy, bo odwiedzilismy cztery inne firmy z Ostroleki (ich rozwiazania byly ladne, ale dobre dla kogos kto jada poza domem i w ogole nie gotuje). Co do wykonania- meble wygladaja ladnie i solidnie. Uzywamy ich juz 2 lata, a wygladają jak nowe. Najwieksze zastrzezenia mamy do montazu. Panowie sie nie popisali i przestawili barek o jakies 20 cm, ignorujac nasze slowa. Najlepiej upewnic sie wczesniej 2 razy co i jak. Nie pamietamy ile wyszlo nam metrow, ale zaplacilismy 4 tys. Tzn. mielismy tyle zalacic, bo "dzieki" ignorancji panow montujacych zaplacilismy mniej. Jezeli mielibysmy ponownie kupowac meble na wymiar - zdecydowanie Alaska. Pozdrawiamy -  m&m
Gość napisał(a):Alaska - nie polecam. Tanie rozwiazania (drewniane) okazały się droższe, niż aluminium, ktore miało być pierwotnie. Jakość wykończenia mizerna, ranty postrzępione, okleiny nieprecyzyjnie doklejone, do tego krzywo zamonotwane. Niestety mebelek mimo nie małej kasy - wygląda baaardzo mizernie. Odradzam.

Gość

09-06-2008, 12:16
#6
Alaska - nie polecam. Tanie rozwiazania (drewniane) okazały się droższe, niż aluminium, ktore miało być pierwotnie. Jakość wykończenia mizerna, ranty postrzępione, okleiny nieprecyzyjnie doklejone, do tego krzywo zamonotwane. Niestety mebelek mimo nie małej kasy - wygląda baaardzo mizernie. Odradzam.
Gość napisał(a):ja zamawiałam meble w firmie Akcent na ulicy Kościuszki.Cena bardzo konkurencyjna miła i fachowa obsługa i solidne wykonanie .Polecam wszystkim

Gość

11-06-2008, 23:18
#7
ja zamawiałam meble w firmie Akcent na ulicy Kościuszki.Cena bardzo konkurencyjna miła i fachowa obsługa i solidne wykonanie .Polecam wszystkim
Gość napisał(a):Godna polecenia firma Fado

Gość

14-06-2008, 15:04
#8
Godna polecenia firma Fado
Gość napisał(a):Ja zdecydowanie NIE POLECAM pana Kobalczyka z Laskowca. Niby taki fachowiec, a nie potrafi doradzić dobrych rozwiązań, robi projekty tak jak jemu się podoba, długie ma terminy i nie wywiązuje się z umowy. NIE POLECAM !!!!

Gość

14-06-2008, 16:52
#9
Ja zdecydowanie NIE POLECAM pana Kobalczyka z Laskowca. Niby taki fachowiec, a nie potrafi doradzić dobrych rozwiązań, robi projekty tak jak jemu się podoba, długie ma terminy i nie wywiązuje się z umowy. NIE POLECAM !!!!
Gość napisał(a):Witam,Poszukuję firmy produkującej szafy na wymiar w Ostrołęce, czy ktoś może mi podać jeszcze jakieś inne firmy. Słyszałam, że jest jakaś na ul. Wesołej, nie mogę jednak jej znaleźć w internecie, a obecnie nie ma mnie w mieście i nie mogę sprawdzić czy to prawda.

Gość

25-06-2008, 22:23
#10
Witam,Poszukuję firmy produkującej szafy na wymiar w Ostrołęce, czy ktoś może mi podać jeszcze jakieś inne firmy. Słyszałam, że jest jakaś na ul. Wesołej, nie mogę jednak jej znaleźć w internecie, a obecnie nie ma mnie w mieście i nie mogę sprawdzić czy to prawda.
Gość napisał(a):Ja osobiście mogę polecić Jarka Kleczkowskiego. Nie znam lepszego fachowcy w okolicy, problem może być jedynie z najbliższymi terminami ale warto zapytać. Kontakt na stronce www.fado-meble.pl

Gość

26-06-2008, 12:51
#11
Ja osobiście mogę polecić Jarka Kleczkowskiego. Nie znam lepszego fachowcy w okolicy, problem może być jedynie z najbliższymi terminami ale warto zapytać. Kontakt na stronce www.fado-meble.pl
Gość napisał(a):aha i jeszcze jedno, szczególnie polecam Paniom, bo robi bardzo dobre projekty, nowoczesne a zarazem bardzo funkcjonalne. Słucha potrzeb, pomaga, podpowiada i efekt końcowy wychodzi super.

Gość

26-06-2008, 12:56
#12
aha i jeszcze jedno, szczególnie polecam Paniom, bo robi bardzo dobre projekty, nowoczesne a zarazem bardzo funkcjonalne. Słucha potrzeb, pomaga, podpowiada i efekt końcowy wychodzi super.
Gość napisał(a):Boruch z Kadzidla, ulica Kurpiowska. Szybko tanio solidnie

Gość

28-06-2008, 17:24
#13
Boruch z Kadzidla, ulica Kurpiowska. Szybko tanio solidnie
Gość napisał(a):wybaczcie że się wtrącam ale poszukuje Pna Roberta Gaczkowskiego , bo to dlamnie książe z bajki i niemoge bez niego życ:))

Gość

10-07-2008, 22:27
#14
wybaczcie że się wtrącam ale poszukuje Pna Roberta Gaczkowskiego , bo to dlamnie książe z bajki i niemoge bez niego życ:))
Gość napisał(a):Według mnie najtaniej jest za starym szpitalem tam za sklepem stokrotka (dawniej ewa i dora). tam jest najtanirj i chyba największy wybór mebli w ostrołęce

Gość

20-07-2008, 14:21
#15
Według mnie najtaniej jest za starym szpitalem tam za sklepem stokrotka (dawniej ewa i dora). tam jest najtanirj i chyba największy wybór mebli w ostrołęce
Gość napisał(a):a moze warto się przejechać do Dylewa?

Gość

22-07-2008, 22:22
#16
a moze warto się przejechać do Dylewa?
Gość napisał(a):Zdecydowanie nie Alaska. Są niesłowni, nieterminowi, montaż do bani. Gdybym mógł cofnąć czas nigdy nie wybrał bym Alaski ponownie.

Gość

02-06-2009, 08:34
#17
Zdecydowanie nie Alaska. Są niesłowni, nieterminowi, montaż do bani. Gdybym mógł cofnąć czas nigdy nie wybrał bym Alaski ponownie.
Gość napisał(a):Alaska???? NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie dotrzymują terminów, szef jest wyjątkowo niesłowny. Ja z mebli nie jestem zadowolona{zly}{zly}{zly}

Gość

02-06-2009, 18:24
#18
Alaska???? NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie dotrzymują terminów, szef jest wyjątkowo niesłowny. Ja z mebli nie jestem zadowolona{zly}{zly}{zly}
Gość napisał(a):Witam,po przeczytaniu Waszych opinii bałam się zamówić meble w Alasce, ale bardzo podobał mi się projekt który zrobili i cena była konkurencyjna niż w innych sklepach, więc zamówiliśmy mebelki do kuchni :) i jestem bardzo zadowolona!!!!!!!!!!!!!!! meble są super a montaż kuchni poszedł im bardzo szybko. nie mieliśmy żadnych problemów ani z szefem ani z montazystami. Niedługo zamówimy szefę do sypialni. Z czystym sumieniem POLECAM.

Gość

28-10-2009, 18:22
#19
Witam,po przeczytaniu Waszych opinii bałam się zamówić meble w Alasce, ale bardzo podobał mi się projekt który zrobili i cena była konkurencyjna niż w innych sklepach, więc zamówiliśmy mebelki do kuchni :) i jestem bardzo zadowolona!!!!!!!!!!!!!!! meble są super a montaż kuchni poszedł im bardzo szybko. nie mieliśmy żadnych problemów ani z szefem ani z montazystami. Niedługo zamówimy szefę do sypialni. Z czystym sumieniem POLECAM.
Gość napisał(a):Ja z czysttym sumieniem mogę polecic firmę OLVER! Firma miesci się za PEugotem w takim małym budyneczku!Robią szybko i dokładnie!

Gość

28-10-2009, 19:51
#20
Ja z czysttym sumieniem mogę polecic firmę OLVER! Firma miesci się za PEugotem w takim małym budyneczku!Robią szybko i dokładnie!

strony: 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów