Jakie są wasze preferencje politycznę?

Założony przez ochódzki ryszard
strony: wstecz 1 2 3 4
Gość napisał(a):Jesli chodzi o Politykę jak dla mnie każdy polityk powinien brać przykład i rodzaj myślenia od takich ludzi jak Abraham Lincoln:[bcode]http://zlotemotywacje.pl/img.php?id=33[/bcode ]

Gość

23-04-2014, 19:37
#1
Jesli chodzi o Politykę jak dla mnie każdy polityk powinien brać przykład i rodzaj myślenia od takich ludzi jak Abraham Lincoln:[bcode]http://zlotemotywacje.pl/img.php?id=33[/bcode ]
Gość napisał(a):Janusz Korwin Mikke postępuje tak jak A Lincoln: mówi prawdę co powoduje oburzenie wśród wrazliwych, pięknych dusz

Gość

24-04-2014, 15:10
#2
Janusz Korwin Mikke postępuje tak jak A Lincoln: mówi prawdę co powoduje oburzenie wśród wrazliwych, pięknych dusz
Gość napisał(a):[quote=Gość]Należę do tej bardziej inteligentnej, ok. 60-cio procentowej grupy społeczeństwa, która na wybory nie chodzi, bo nie chce maczać palców w tej hucpie. Te ok. 40% mniej inteligentnych myślą, że swoim głosem cos zmienią. Tym odpowiadam tak: Gdyby wybory miały coś zmienić to juz dawno by ich zakazano !  [/quote]skoro wiesz, że jesteś idiotą, to bardzo dobrze, że nie głosujesz. jeszcze byś jakieś głupstwo zrobił

Gość

25-04-2014, 00:34
#3
[quote=Gość]Należę do tej bardziej inteligentnej, ok. 60-cio procentowej grupy społeczeństwa, która na wybory nie chodzi, bo nie chce maczać palców w tej hucpie. Te ok. 40% mniej inteligentnych myślą, że swoim głosem cos zmienią. Tym odpowiadam tak: Gdyby wybory miały coś zmienić to juz dawno by ich zakazano !  [/quote]skoro wiesz, że jesteś idiotą, to bardzo dobrze, że nie głosujesz. jeszcze byś jakieś głupstwo zrobił
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Należę do tej bardziej inteligentnej, ok. 60-cio procentowej grupy społeczeństwa, która na wybory nie chodzi, bo nie chce maczać palców w tej hucpie. Te ok. 40% mniej inteligentnych myślą, że swoim głosem cos zmienią. Tym odpowiadam tak: Gdyby wybory miały coś zmienić to juz dawno by ich zakazano !  [/quote]skoro wiesz, że jesteś idiotą, to bardzo dobrze, że nie głosujesz. jeszcze byś jakieś głupstwo zrobił [/quote]Z reguły nie wdaję sie w polemikę z osobnikami o inteligencji jak ty, ale tym razem wyjatkowo to zrobię: Nazywając mnie idiotą ubliżyłeś 6-ciu na 10-ciu przeciętnym Polakom, a zrobiłeś to tylko dlatego, że twój mózg nie jest w stanie ogarnąć tego, o czym piszę. Pocieszę cię, że takie rzeczy zdarzają się w najbardziej cywilizowanych społeczeństwach, bo demokracja polega m.in. na tym, że za kryterium decydowania o losach (i władzch) państwa nie decyduje poziom intelektualny jego obywateli, a tylko ich wiek (nie wiem, czy wiesz, że wybory organizuje sie także np. w zamkniętych szpitalach psychiatrycznych, gdzie głosowac moze kazdy, kto - wyrokiem sadu - nie jest pozbawiony takiego prawa).   Nie wiem ile masz lat, ale zakładam, że jest cień szansy abyś kiedyś dojrzał intelektualnie do stwierdzenia, że każde wybory to jest przede wszystkim skok na kasę i na władzę, a w niektórych przypadkach - schowanie się za immunitetem, aby - już bezpiecznie - prowadzić swoje ciemne interesy. W Polsce rządzenie polega na zawłaszaniu dla siebie czego tylko sie da, a w czasie jakichkolwiek wyborów - mamienie takich jak ty obietnicami nadchodzacego eldorado, które oczywiście nadejdzie, jeśli "słusznie" zagłosujesz. Mógłbym napisać jeszcze co-nieco, ale obawiam się, że zbyt duża porcja faktów może źle wpłynąć na stan  resztki twoich szarych komórek

Gość

25-04-2014, 11:47
#4
[quote=Gość][quote=Gość]Należę do tej bardziej inteligentnej, ok. 60-cio procentowej grupy społeczeństwa, która na wybory nie chodzi, bo nie chce maczać palców w tej hucpie. Te ok. 40% mniej inteligentnych myślą, że swoim głosem cos zmienią. Tym odpowiadam tak: Gdyby wybory miały coś zmienić to juz dawno by ich zakazano !  [/quote]skoro wiesz, że jesteś idiotą, to bardzo dobrze, że nie głosujesz. jeszcze byś jakieś głupstwo zrobił [/quote]Z reguły nie wdaję sie w polemikę z osobnikami o inteligencji jak ty, ale tym razem wyjatkowo to zrobię: Nazywając mnie idiotą ubliżyłeś 6-ciu na 10-ciu przeciętnym Polakom, a zrobiłeś to tylko dlatego, że twój mózg nie jest w stanie ogarnąć tego, o czym piszę. Pocieszę cię, że takie rzeczy zdarzają się w najbardziej cywilizowanych społeczeństwach, bo demokracja polega m.in. na tym, że za kryterium decydowania o losach (i władzch) państwa nie decyduje poziom intelektualny jego obywateli, a tylko ich wiek (nie wiem, czy wiesz, że wybory organizuje sie także np. w zamkniętych szpitalach psychiatrycznych, gdzie głosowac moze kazdy, kto - wyrokiem sadu - nie jest pozbawiony takiego prawa).   Nie wiem ile masz lat, ale zakładam, że jest cień szansy abyś kiedyś dojrzał intelektualnie do stwierdzenia, że każde wybory to jest przede wszystkim skok na kasę i na władzę, a w niektórych przypadkach - schowanie się za immunitetem, aby - już bezpiecznie - prowadzić swoje ciemne interesy. W Polsce rządzenie polega na zawłaszaniu dla siebie czego tylko sie da, a w czasie jakichkolwiek wyborów - mamienie takich jak ty obietnicami nadchodzacego eldorado, które oczywiście nadejdzie, jeśli "słusznie" zagłosujesz. Mógłbym napisać jeszcze co-nieco, ale obawiam się, że zbyt duża porcja faktów może źle wpłynąć na stan  resztki twoich szarych komórek
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Należę do tej bardziej inteligentnej, ok. 60-cio procentowej grupy społeczeństwa, która na wybory nie chodzi, bo nie chce maczać palców w tej hucpie. Te ok. 40% mniej inteligentnych myślą, że swoim głosem cos zmienią. Tym odpowiadam tak: Gdyby wybory miały coś zmienić to juz dawno by ich zakazano !  [/quote]skoro wiesz, że jesteś idiotą, to bardzo dobrze, że nie głosujesz. jeszcze byś jakieś głupstwo zrobił [/quote]Z reguły nie wdaję sie w polemikę z osobnikami o inteligencji jak ty, ale tym razem wyjatkowo to zrobię: Nazywając mnie idiotą ubliżyłeś 6-ciu na 10-ciu przeciętnym Polakom, a zrobiłeś to tylko dlatego, że twój mózg nie jest w stanie ogarnąć tego, o czym piszę. Pocieszę cię, że takie rzeczy zdarzają się w najbardziej cywilizowanych społeczeństwach, bo demokracja polega m.in. na tym, że za kryterium decydowania o losach (i władzch) państwa nie decyduje poziom intelektualny jego obywateli, a tylko ich wiek (nie wiem, czy wiesz, że wybory organizuje sie także np. w zamkniętych szpitalach psychiatrycznych, gdzie głosowac moze kazdy, kto - wyrokiem sadu - nie jest pozbawiony takiego prawa).   Nie wiem ile masz lat, ale zakładam, że jest cień szansy abyś kiedyś dojrzał intelektualnie do stwierdzenia, że każde wybory to jest przede wszystkim skok na kasę i na władzę, a w niektórych przypadkach - schowanie się za immunitetem, aby - już bezpiecznie - prowadzić swoje ciemne interesy. W Polsce rządzenie polega na zawłaszaniu dla siebie czego tylko sie da, a w czasie jakichkolwiek wyborów - mamienie takich jak ty obietnicami nadchodzacego eldorado, które oczywiście nadejdzie, jeśli "słusznie" zagłosujesz. Mógłbym napisać jeszcze co-nieco, ale obawiam się, że zbyt duża porcja faktów może źle wpłynąć na stan  resztki twoich szarych komórek [/quote]dokładnie, te ok. 60% polaków to ignoranci albo idioci, w przypadku pierwszych obelga jest uzasadniona, a w przypadku drugich nie dopuszczam się do zniesławienia, bo zarzut jest prawdziwyw szpitalach psychiatrycznych głosowania również się odbywają, ale to niczego nie dowodzi, skoro prawa wyborczego nie mają osoby ubezwłasnowolnione, czyli debiledodatkowo, jak ktoś daje się robić w c***a tym samym cwaniakom od ponad 20 lat, też jest upośledzony, w tym wypadku - poznawczo, nie bójmy się tego stwierdzićz całym szacunkiem, ale należenie do "większej części" to żaden powód do dumy, szczególnie przy kontestacji z wyznacznikami poziomu intelektualnego tej większości, takimi jak poziom szkolnictwa czy samej maturymimo wszystko, zachęcam do zmądrzenia i tym samym przysłużenia się całemu krajowi, nie chcę w tej chwili agitować, ale nie mam na myśli głosowania na żadną z partii tzw. głównego nurtu, lecz na nieskompromitowanych młodych ludzi  

Gość

26-04-2014, 17:14
#5
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Należę do tej bardziej inteligentnej, ok. 60-cio procentowej grupy społeczeństwa, która na wybory nie chodzi, bo nie chce maczać palców w tej hucpie. Te ok. 40% mniej inteligentnych myślą, że swoim głosem cos zmienią. Tym odpowiadam tak: Gdyby wybory miały coś zmienić to juz dawno by ich zakazano !  [/quote]skoro wiesz, że jesteś idiotą, to bardzo dobrze, że nie głosujesz. jeszcze byś jakieś głupstwo zrobił [/quote]Z reguły nie wdaję sie w polemikę z osobnikami o inteligencji jak ty, ale tym razem wyjatkowo to zrobię: Nazywając mnie idiotą ubliżyłeś 6-ciu na 10-ciu przeciętnym Polakom, a zrobiłeś to tylko dlatego, że twój mózg nie jest w stanie ogarnąć tego, o czym piszę. Pocieszę cię, że takie rzeczy zdarzają się w najbardziej cywilizowanych społeczeństwach, bo demokracja polega m.in. na tym, że za kryterium decydowania o losach (i władzch) państwa nie decyduje poziom intelektualny jego obywateli, a tylko ich wiek (nie wiem, czy wiesz, że wybory organizuje sie także np. w zamkniętych szpitalach psychiatrycznych, gdzie głosowac moze kazdy, kto - wyrokiem sadu - nie jest pozbawiony takiego prawa).   Nie wiem ile masz lat, ale zakładam, że jest cień szansy abyś kiedyś dojrzał intelektualnie do stwierdzenia, że każde wybory to jest przede wszystkim skok na kasę i na władzę, a w niektórych przypadkach - schowanie się za immunitetem, aby - już bezpiecznie - prowadzić swoje ciemne interesy. W Polsce rządzenie polega na zawłaszaniu dla siebie czego tylko sie da, a w czasie jakichkolwiek wyborów - mamienie takich jak ty obietnicami nadchodzacego eldorado, które oczywiście nadejdzie, jeśli "słusznie" zagłosujesz. Mógłbym napisać jeszcze co-nieco, ale obawiam się, że zbyt duża porcja faktów może źle wpłynąć na stan  resztki twoich szarych komórek [/quote]dokładnie, te ok. 60% polaków to ignoranci albo idioci, w przypadku pierwszych obelga jest uzasadniona, a w przypadku drugich nie dopuszczam się do zniesławienia, bo zarzut jest prawdziwyw szpitalach psychiatrycznych głosowania również się odbywają, ale to niczego nie dowodzi, skoro prawa wyborczego nie mają osoby ubezwłasnowolnione, czyli debiledodatkowo, jak ktoś daje się robić w c***a tym samym cwaniakom od ponad 20 lat, też jest upośledzony, w tym wypadku - poznawczo, nie bójmy się tego stwierdzićz całym szacunkiem, ale należenie do "większej części" to żaden powód do dumy, szczególnie przy kontestacji z wyznacznikami poziomu intelektualnego tej większości, takimi jak poziom szkolnictwa czy samej maturymimo wszystko, zachęcam do zmądrzenia i tym samym przysłużenia się całemu krajowi, nie chcę w tej chwili agitować, ale nie mam na myśli głosowania na żadną z partii tzw. głównego nurtu, lecz na nieskompromitowanych młodych ludzi  
Gość napisał(a):Ale jeśli nie interesujemy się polityką, ona zainteresuje się nami -za pośrednictwem niewydarzonych polityków- więc nie obejdzie sie bez tego cyrku! Karol Kuligowski z Żyrardowa.

Gość

27-10-2014, 19:51
#6
Ale jeśli nie interesujemy się polityką, ona zainteresuje się nami -za pośrednictwem niewydarzonych polityków- więc nie obejdzie sie bez tego cyrku! Karol Kuligowski z Żyrardowa.
Gość napisał(a):I kto to pisze! Kandydat SAMOOBRONY, gloryfikatorPRL u...

Gość

01-11-2014, 15:48
#7
I kto to pisze! Kandydat SAMOOBRONY, gloryfikatorPRL u...
Mateusz121 napisał(a):

Moje apolityczne, potrafie dostrzec wady i zalety każdej parti politycznej. PO jaki PIs oraz innych. Na naszej scenie politycznej nie ma inealnej partii bo nie znalazł się jeszcze taki co by Polakowi dogodził.

Mateusz121

Wpisów: 6
Dołączył: 11.02.2020
13-02-2020, 14:13
#8

Moje apolityczne, potrafie dostrzec wady i zalety każdej parti politycznej. PO jaki PIs oraz innych. Na naszej scenie politycznej nie ma inealnej partii bo nie znalazł się jeszcze taki co by Polakowi dogodził.


strony: wstecz 1 2 3 4
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów