Czy jest potrzebny nowy basen w Ostrołęce ?

Założony przez Administrator
strony: wstecz 1 2 3 dalej
Gość napisał(a):No trzeba znależć jakiegoś inwestora bo nasze władze to w d.. wszystko mają i nic nie myśla . Taki basen to niezły interes . Ostatnio powstał szum wokół Hipermarketów  a może by tak nasze kochane władze postawiły warunek ..tak oczywiście zgadzamy się na to ale wybudujcie dodatkowo nam basen i np. kręgielnie razem z tym Hipermarketem i według mnie to by było ze wspólnym zyskiem dla wszystkich :)

Gość

15-04-2006, 10:58
#1
No trzeba znależć jakiegoś inwestora bo nasze władze to w d.. wszystko mają i nic nie myśla . Taki basen to niezły interes . Ostatnio powstał szum wokół Hipermarketów  a może by tak nasze kochane władze postawiły warunek ..tak oczywiście zgadzamy się na to ale wybudujcie dodatkowo nam basen i np. kręgielnie razem z tym Hipermarketem i według mnie to by było ze wspólnym zyskiem dla wszystkich :)
Gość napisał(a):nasz "BASEN" to wielki SYF . Nasza córka chodziła z klasą na basen i opowiadała nam jak to w basenie po dnie pływało "gówno"kiedy powiedziały o tym ratownikowi to pan odpowiedział " nie zwracajcie na to uwagi " co sam widziałem to na własne oczy . Dlaczego Sanepid nie może się tym zająć. Niech ktoś się tym zajmie {!}

Gość

27-11-2006, 22:05
#2
nasz "BASEN" to wielki SYF . Nasza córka chodziła z klasą na basen i opowiadała nam jak to w basenie po dnie pływało "gówno"kiedy powiedziały o tym ratownikowi to pan odpowiedział " nie zwracajcie na to uwagi " co sam widziałem to na własne oczy . Dlaczego Sanepid nie może się tym zająć. Niech ktoś się tym zajmie {!}
Gość napisał(a):już po wyborach więc możemy oczekiwać jakiś ruchówmam nadzieję, że coś zacznie powstawać nowego

Gość

28-11-2006, 08:54
#3
już po wyborach więc możemy oczekiwać jakiś ruchówmam nadzieję, że coś zacznie powstawać nowego
Gość napisał(a):Moim zdaniem to ten, który mamy wyremontować, bo ten nie zarabia na siebie dostatecznie. Stadion też wymaga remontu i bieżni z tartanem. Ta żużlowa to była dobra w 19 wieku.

Gość

29-11-2006, 11:55
#4
Moim zdaniem to ten, który mamy wyremontować, bo ten nie zarabia na siebie dostatecznie. Stadion też wymaga remontu i bieżni z tartanem. Ta żużlowa to była dobra w 19 wieku.
Gość napisał(a):Basen nowy powinien powstac, bo wszyscy wiemy w jakim stanie jest ten stary. Gdzie on powstanie - to żaden problem - mysle, że wszystko jedno, byleby w O-ce. Rzeczywiście żal serce ściska, gdy jedzie sie kawał drogi żeby skorzystac z basenu, np. w Mikołajkach. Czy my jesteśmy gorsi? Zabytki to cenna rzecz, ale niekoniecznie  tym co sławi Ostrołeke musi byc zabytkowy basen!{nie}

Gość

30-11-2006, 17:27
#5
Basen nowy powinien powstac, bo wszyscy wiemy w jakim stanie jest ten stary. Gdzie on powstanie - to żaden problem - mysle, że wszystko jedno, byleby w O-ce. Rzeczywiście żal serce ściska, gdy jedzie sie kawał drogi żeby skorzystac z basenu, np. w Mikołajkach. Czy my jesteśmy gorsi? Zabytki to cenna rzecz, ale niekoniecznie  tym co sławi Ostrołeke musi byc zabytkowy basen!{nie}
Gość napisał(a):WYBUDUJCIE BASEN. mam małego synka (pół roku), chciał bym go już uczyć pływać, ale boje się tam go zaprowadzić i nie bede wymieniał powodów, bo są oczywiste {usmiech}.

Gość

01-12-2006, 09:48
#6
WYBUDUJCIE BASEN. mam małego synka (pół roku), chciał bym go już uczyć pływać, ale boje się tam go zaprowadzić i nie bede wymieniał powodów, bo są oczywiste {usmiech}.
Gość napisał(a):Moim zdaniem jak najbardziej trzeba wubódować nowy basen. Przyjeżdzam z wawy do Ostrołeki i nieraz ze znajomymi jeżdziliśmy na basen do Mikołajek lub Zambrowa . Potrzebny jest basen !!!{ok}

Gość

04-12-2006, 15:26
#7
Moim zdaniem jak najbardziej trzeba wubódować nowy basen. Przyjeżdzam z wawy do Ostrołeki i nieraz ze znajomymi jeżdziliśmy na basen do Mikołajek lub Zambrowa . Potrzebny jest basen !!!{ok}
Gość napisał(a):Mam 36 lat i pamiętam czasy, kiedy sam w szkole podstawowej uczęszczałem na zajęcia na pływalni. Byłem szczęśliwy mogąc sobie troszkę popluskać. Na chwilę obecną standardy się zmieniły basen to nie tylko zbiornik wodny, w którym pływamy jak wariaci, ale też wanny do hydromasażu , zjeżdżalnię typu rura , wodospady i inne tego typu atrakcje oczywiście nie zapominając o zapleczu odnowy biologicznej i gastronomii.Taki powinien powstać basen.Polecam stronę PŁYWALNI MIEJSKIEJ z  ZAMBROWA taka mała miejscowość a potrafi zbudować tak wspaniały kompleks. Byłem w tym roku kilka razy całą rodziną, która była zadowolona z tych wszystkich atrakcji za niewielkie pieniądze. http://www.basendelfin.com.pl

Gość

17-12-2006, 17:40
#8
Mam 36 lat i pamiętam czasy, kiedy sam w szkole podstawowej uczęszczałem na zajęcia na pływalni. Byłem szczęśliwy mogąc sobie troszkę popluskać. Na chwilę obecną standardy się zmieniły basen to nie tylko zbiornik wodny, w którym pływamy jak wariaci, ale też wanny do hydromasażu , zjeżdżalnię typu rura , wodospady i inne tego typu atrakcje oczywiście nie zapominając o zapleczu odnowy biologicznej i gastronomii.Taki powinien powstać basen.Polecam stronę PŁYWALNI MIEJSKIEJ z  ZAMBROWA taka mała miejscowość a potrafi zbudować tak wspaniały kompleks. Byłem w tym roku kilka razy całą rodziną, która była zadowolona z tych wszystkich atrakcji za niewielkie pieniądze. http://www.basendelfin.com.pl
Gość napisał(a):ktos wie jak tam wyglada sprawa z ostroleckim basenem, bedzie nowy czy nie?

Gość

15-03-2007, 10:12
#9
ktos wie jak tam wyglada sprawa z ostroleckim basenem, bedzie nowy czy nie?
Gość napisał(a):Nieoficjalnie. Nowy prezydent coś w tym kierunku działa. Ale nie wiem nic więcej.

Gość

15-03-2007, 11:56
#10
Nieoficjalnie. Nowy prezydent coś w tym kierunku działa. Ale nie wiem nic więcej.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Nieoficjalnie. Nowy prezydent coś w tym kierunku działa. Ale nie wiem nic więcej.[/quote]Działa działa... pewnie jak Pan Czartoryski za czasów swej kadencji kiedy to budował halę sportową. I wybudował za dużo za duża kasę i do tego nadal nie spełnia założeń z planów - podłoga nie taka, klimatyzacji brak... Aż strach pomyśleć co we dwóch wymyślą tym razem w związku z basenem {?}

Gość

23-03-2007, 11:32
#11
[quote=Gość]Nieoficjalnie. Nowy prezydent coś w tym kierunku działa. Ale nie wiem nic więcej.[/quote]Działa działa... pewnie jak Pan Czartoryski za czasów swej kadencji kiedy to budował halę sportową. I wybudował za dużo za duża kasę i do tego nadal nie spełnia założeń z planów - podłoga nie taka, klimatyzacji brak... Aż strach pomyśleć co we dwóch wymyślą tym razem w związku z basenem {?}
Gość napisał(a):To tylko żeby teraz nie wybudowali basenu bez wody {gafa}

Gość

23-03-2007, 20:13
#12
To tylko żeby teraz nie wybudowali basenu bez wody {gafa}
Gość napisał(a):myślałem że to chyba oczywiste że jest potrzebny nowy basen. na ten nikt nie chce chodzić

Gość

17-04-2007, 22:22
#13
myślałem że to chyba oczywiste że jest potrzebny nowy basen. na ten nikt nie chce chodzić
Gość napisał(a):BASEN JEST OKROPNY!NIECH ZBUDUJĄ NAM NOWY {tak}{tak}{mruga}{mruga}{!}{!}

Gość

29-04-2007, 20:02
#14
BASEN JEST OKROPNY!NIECH ZBUDUJĄ NAM NOWY {tak}{tak}{mruga}{mruga}{!}{!}
Gość napisał(a):Otoz stadion tez miał byc w Ostrołęce.Niejaki Wargulewski chciał wyłożyc swoje pieniądze a jakaś banda ciołków zwanych radnymi nie pozwoliła.Obserwując co się dzieje w polityce to wydaje się, ze wybory są nieuniknione i za każdym razem to samo czyli ktoś cos obiecuje "przed" a potem co?Oczywiście jestem za takim stadionem ale nie wiem czy te ptasie możdzki - radni - pozwolą.Czytałem ze ten stadion miałby być na Witosa czy Hallera tam gdzie sa działki, tam gdzie "chyba" miał powstać stadion a to oznacza że pozostanie nam sie kompac w wannach.{smutny}

Gość

08-08-2007, 11:11
#15
Otoz stadion tez miał byc w Ostrołęce.Niejaki Wargulewski chciał wyłożyc swoje pieniądze a jakaś banda ciołków zwanych radnymi nie pozwoliła.Obserwując co się dzieje w polityce to wydaje się, ze wybory są nieuniknione i za każdym razem to samo czyli ktoś cos obiecuje "przed" a potem co?Oczywiście jestem za takim stadionem ale nie wiem czy te ptasie możdzki - radni - pozwolą.Czytałem ze ten stadion miałby być na Witosa czy Hallera tam gdzie sa działki, tam gdzie "chyba" miał powstać stadion a to oznacza że pozostanie nam sie kompac w wannach.{smutny}
Gość napisał(a):Postawcie basen na łączce przy ulicy goworowskiej i gorbatowa  pozdrawiam wszystkich i proszę o przejrzenie tejj propozycji ponieważ jest w centrum samym i dużo więcej osób by chodziło :*{usmiech}{zakochany}basen ja poprostu kocham to mój żywioł

Gość

22-11-2008, 10:52
#16
Postawcie basen na łączce przy ulicy goworowskiej i gorbatowa  pozdrawiam wszystkich i proszę o przejrzenie tejj propozycji ponieważ jest w centrum samym i dużo więcej osób by chodziło :*{usmiech}{zakochany}basen ja poprostu kocham to mój żywioł
Gość napisał(a):CZAS NA NOWY ....

Gość

21-12-2008, 11:10
#17
CZAS NA NOWY ....
Gość napisał(a):nowy basen jest nam bardzo potrzebny, ale przydałoby się też podmrażane od spodu lodowisko, niestety basen jest pokonał. Nawet do tego lodowiska mieliśmy sprzęt, leżało to kilka lat, i w końcu korozja zjadła i po lodowisku, które jak jest szczęście to mamy raz na rok ;/;/

Gość

03-01-2009, 20:00
#18
nowy basen jest nam bardzo potrzebny, ale przydałoby się też podmrażane od spodu lodowisko, niestety basen jest pokonał. Nawet do tego lodowiska mieliśmy sprzęt, leżało to kilka lat, i w końcu korozja zjadła i po lodowisku, które jak jest szczęście to mamy raz na rok ;/;/
Gość napisał(a):Wystarczy że jest jeden.

Gość

16-01-2009, 00:55
#19
Wystarczy że jest jeden.
Gość napisał(a):oj przydalby sie basen, a tak zostaja mikolajki

Gość

25-01-2009, 12:11
#20
oj przydalby sie basen, a tak zostaja mikolajki

strony: wstecz 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów