Walka z alergią

Założony przez monia1231
strony: 1
monia1231 napisał(a):

Oczywiście walka z alergią odbywa się z udziałem alergologa. Potem przeprowadza sie testy i rozpoczyna odczulanie. Znacie jednak sprawdzone metody na ograniczenie ewentualnych objawów?

monia1231

Wpisów: 4
Dołączył: 17.12.2017
27-12-2017, 18:31
#1

Oczywiście walka z alergią odbywa się z udziałem alergologa. Potem przeprowadza sie testy i rozpoczyna odczulanie. Znacie jednak sprawdzone metody na ograniczenie ewentualnych objawów?

Gość napisał(a):

A o jaką alergię chodzi? bo na te wziewne polecam oczyszczacz powietrza, wyłapuje skutecznie wszystkie alergeny i poprawia ogólnie jakość powietrza eliminując wszystkie zanieczyszczenia np. tak "modny" smog. Na rynku jest mnóstwo modeli, tu znajdziesz godne uwagi http://ranking-oczyszczaczy.pl/ najlepsze modele mają jonizator i i filtr HEPA 13, spośród tych radzę wybierać. Z resztą zachęcam do lektury poradnika na co dokładnie patrzeć, głośność, pobór energii, koszty eksploatacji.

Gość

30-12-2017, 22:10
#2

A o jaką alergię chodzi? bo na te wziewne polecam oczyszczacz powietrza, wyłapuje skutecznie wszystkie alergeny i poprawia ogólnie jakość powietrza eliminując wszystkie zanieczyszczenia np. tak "modny" smog. Na rynku jest mnóstwo modeli, tu znajdziesz godne uwagi http://ranking-oczyszczaczy.pl/ najlepsze modele mają jonizator i i filtr HEPA 13, spośród tych radzę wybierać. Z resztą zachęcam do lektury poradnika na co dokładnie patrzeć, głośność, pobór energii, koszty eksploatacji.

Gość napisał(a):

Witam wszytskich serdecznie

Gość

14-12-2019, 15:25
#3

Witam wszytskich serdecznie

Gość napisał(a):

zamiast łagodzenia objawów proponowałbym znalezienie przyczyny :) wtedy wszystko minie

Gość

17-12-2019, 10:38
#4

zamiast łagodzenia objawów proponowałbym znalezienie przyczyny :) wtedy wszystko minie

Gość napisał(a):

1. robot samojezdny xiaomi

2. mop parowy do mycia podłóg

3. oczyszcza powietrza Mateko model Aria (ma najlepszy filtr Hepa h13)

Gość

19-12-2022, 12:14
#5

1. robot samojezdny xiaomi

2. mop parowy do mycia podłóg

3. oczyszcza powietrza Mateko model Aria (ma najlepszy filtr Hepa h13)

Grazynka89 napisał(a):

U mnie najlepiej działają witaminy i kąpiel, aby zmyć wszystkie cząstki alergeny

Grazynka89

Wpisów: 6
Dołączył: 23.02.2023
24-02-2023, 08:40
#6

U mnie najlepiej działają witaminy i kąpiel, aby zmyć wszystkie cząstki alergeny


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów