ARCHITEKT WNĘTRZ

Założony przez chalek77
strony: 1
chalek77 napisał(a):poszukuję namiarów na  sprawdzonego projektanta do aranżacji mieszkania w stanie deweloperskim

chalek77

Wpisów: 1
Dołączył: 03.10.2016
04-10-2016, 18:43
#1
poszukuję namiarów na  sprawdzonego projektanta do aranżacji mieszkania w stanie deweloperskim
Gość napisał(a):602791321 Pozdrawiam.

Gość

12-10-2016, 21:05
#2
602791321 Pozdrawiam.
Gość napisał(a):Witam, mogę polecić dyplomowaną architektkę  tel 692000631

Gość

16-10-2016, 09:54
#3
Witam, mogę polecić dyplomowaną architektkę  tel 692000631
Gość napisał(a):sprawdziłem 3 projektantki z naszego miasta i nie mają pojęcia co i gdzie projektują. dałem ich projekty do meblarza i ekipy od wykonczeń to stwierdzili że kobiety nie wiedzą co robią. W Ostrołęce nie bierzcie projektantek. Do tego trzeba mieć praktykę na budowie. narysowanie czegoś to nie projekt. Takie projekty jak oferują nasze pseudo projektantki dostaniecie za darmo np. w Glazurze królewskiej jak kupicie parę płytek.

Gość

18-10-2016, 21:30
#4
sprawdziłem 3 projektantki z naszego miasta i nie mają pojęcia co i gdzie projektują. dałem ich projekty do meblarza i ekipy od wykonczeń to stwierdzili że kobiety nie wiedzą co robią. W Ostrołęce nie bierzcie projektantek. Do tego trzeba mieć praktykę na budowie. narysowanie czegoś to nie projekt. Takie projekty jak oferują nasze pseudo projektantki dostaniecie za darmo np. w Glazurze królewskiej jak kupicie parę płytek.
Gość napisał(a):a ja się nie zgodzę, widocznie miałeś kiepskiego majstra od meblija robiłem zgodnie z projektem meble i wszystko pięknie wyszło, pasowało idealnie i jest funkcjonalnie.Warto pooglądać strony www projektantów.nie chcę nikogo konkretnego polecac bo są różne gusta, ale ja korzystałem i jestem bardzo zadowolony

Gość

23-10-2016, 09:28
#5
a ja się nie zgodzę, widocznie miałeś kiepskiego majstra od meblija robiłem zgodnie z projektem meble i wszystko pięknie wyszło, pasowało idealnie i jest funkcjonalnie.Warto pooglądać strony www projektantów.nie chcę nikogo konkretnego polecac bo są różne gusta, ale ja korzystałem i jestem bardzo zadowolony
Rafak napisał(a):ja się nie zgodzę. Samemu można ocenić gołym okiem, czy coś da się zrobić czy nie. Jeżeli projektantka robi coś i Tobie się podoba, to trzeba uważać właśnie na takich co mają to robić potem - mi ekipa powiedziała, że się nie da, a potem okazało się, że po prostu nigdy tak nie robili i nie potrafią. Ale co nagadali na projektantkę to po prostu głowa mała!

Rafak

Wpisów: 5
Dołączył: 24.01.2017
24-01-2017, 19:34
#6
ja się nie zgodzę. Samemu można ocenić gołym okiem, czy coś da się zrobić czy nie. Jeżeli projektantka robi coś i Tobie się podoba, to trzeba uważać właśnie na takich co mają to robić potem - mi ekipa powiedziała, że się nie da, a potem okazało się, że po prostu nigdy tak nie robili i nie potrafią. Ale co nagadali na projektantkę to po prostu głowa mała!
Gość napisał(a):

Zgodzę się z Rafak większość tych firm od mebli nie robi ich sama a wymierza i zleca wycięcie płyt w hurtowni a sami tylko składają i może oklejają fronty co po niektórzy. Im najlepiej żeby wszystko było proste i łatwe jak dostaną jakiś skomplikowany projekt to mówią że się nie da, że nie sprawdzi się albo inne głupoty wygadują. My dopiero po rozmowie z czwartą firmą znaleźliśmy taką, która zrobi tak jak my chcemy a nie tak jak im pasuje. Jak się okazało, da się i działa tak jak należy.

_______________

Meble kuchenne

Gość

07-12-2019, 09:20
#7

Zgodzę się z Rafak większość tych firm od mebli nie robi ich sama a wymierza i zleca wycięcie płyt w hurtowni a sami tylko składają i może oklejają fronty co po niektórzy. Im najlepiej żeby wszystko było proste i łatwe jak dostaną jakiś skomplikowany projekt to mówią że się nie da, że nie sprawdzi się albo inne głupoty wygadują. My dopiero po rozmowie z czwartą firmą znaleźliśmy taką, która zrobi tak jak my chcemy a nie tak jak im pasuje. Jak się okazało, da się i działa tak jak należy.

_______________

Meble kuchenne

Gość napisał(a):

Podnoszę temat

Szukam projektanta wnętrz dom rodzinny na wsi.

Może ktoś coś

Gość

26-10-2020, 17:47
#8

Podnoszę temat

Szukam projektanta wnętrz dom rodzinny na wsi.

Może ktoś coś

Gość napisał(a):

Nie szukaj w ostrołęce medy chodzą tylko tam do sklepów gdzie prowizje dostają zapłaciłem za projekt 90 zł z metra a dowiedziałem się , że za to co kupowałem w sklepie tam gdzie kazała zarobiła jeszcze około 4 tyś

Gość

28-10-2020, 12:08
#9

Nie szukaj w ostrołęce medy chodzą tylko tam do sklepów gdzie prowizje dostają zapłaciłem za projekt 90 zł z metra a dowiedziałem się , że za to co kupowałem w sklepie tam gdzie kazała zarobiła jeszcze około 4 tyś

Gość napisał(a):
chalek77 napisał(a):poszukuję namiarów na  sprawdzonego projektanta do aranżacji mieszkania w stanie deweloperskim

602264632

Gość

04-11-2020, 11:18
#10
chalek77 napisał(a):poszukuję namiarów na  sprawdzonego projektanta do aranżacji mieszkania w stanie deweloperskim

602264632

Gość napisał(a):

Ciekawe...

Gość

15-02-2022, 11:15
#11

Ciekawe...

Gość napisał(a):

Dorota Niedziółka Ostrołęka.

Gość

15-02-2022, 13:12
#13

Dorota Niedziółka Ostrołęka.


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów