wynajęcie kontenera na gruz budowlany

Założony przez olma
strony: 1
olma napisał(a):Czy prócz firmy na Kołobrzeskiej  jest jakaś firma która oferuje tego typu usługi?  

olma

Wpisów: 3
Dołączył: 26.02.2016
20-05-2016, 19:15
#1
Czy prócz firmy na Kołobrzeskiej  jest jakaś firma która oferuje tego typu usługi?  
Gość napisał(a):Możesz sprawdzić ZUK Kisiel z Laskowca. Nie jestem pewien ale może też świadczyć takie usługi.

Gość

23-05-2016, 21:08
#2
Możesz sprawdzić ZUK Kisiel z Laskowca. Nie jestem pewien ale może też świadczyć takie usługi.
Gość napisał(a):na przyczepkę i do lasu :)  

Gość

24-05-2016, 00:21
#3
na przyczepkę i do lasu :)  
Rafak napisał(a):zapytaj w firmie, która wywozi śmieci - oni zawsze mają takie usługi. A jak to jest w bloku, to nawet zapytaj u zarządu wspólnoty, może za darmo taki Ci podrzucą!

Rafak

Wpisów: 5
Dołączył: 24.01.2017
24-01-2017, 19:35
#4
zapytaj w firmie, która wywozi śmieci - oni zawsze mają takie usługi. A jak to jest w bloku, to nawet zapytaj u zarządu wspólnoty, może za darmo taki Ci podrzucą!
Gość napisał(a):Z mojego doświadczenia: spróbuj pogadać z panami co zbierają śmieci i jeżdżą śmieciarką. Bo kontener wychodzi drogooo. Z tymi panami dogadasz się. Polecam.  

Gość

24-01-2017, 21:15
#5
Z mojego doświadczenia: spróbuj pogadać z panami co zbierają śmieci i jeżdżą śmieciarką. Bo kontener wychodzi drogooo. Z tymi panami dogadasz się. Polecam.  
Gość napisał(a):wszystko zależy od tego ile tego gruzu jest bo jak. Jak niewiele to można dogadać się z kimkolwiek, ale jak jest tego dużo to przecież taczką nie zawieziesz. {diabelek}

Gość

20-02-2017, 15:57
#6
wszystko zależy od tego ile tego gruzu jest bo jak. Jak niewiele to można dogadać się z kimkolwiek, ale jak jest tego dużo to przecież taczką nie zawieziesz. {diabelek}
Gość napisał(a):każda firma budowlana zajmuje sie wywozem i utylizacją także szukac tylko dobrej ceny

Gość

23-02-2017, 07:40
#7
każda firma budowlana zajmuje sie wywozem i utylizacją także szukac tylko dobrej ceny
Gość napisał(a):

Może tutaj mają https://kdg-ostroleka.pl

Gość

28-12-2020, 14:37
#8

Może tutaj mają https://kdg-ostroleka.pl

Gość napisał(a):

Wypożyczalnia sprzętu zajmuje się wywozem odpadów? Raczej nie.

Szukać trzeba w MPK na Kołobrzeskiej.

Gość

31-12-2020, 22:40
#9

Wypożyczalnia sprzętu zajmuje się wywozem odpadów? Raczej nie.

Szukać trzeba w MPK na Kołobrzeskiej.


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów