Błogosławieństwo na utworzenie Muzeum Bożego Miłosierdzia w Ostrołęce

Założony przez Werbia
strony: 1
Werbia napisał(a):Biorąc pod uwagę znane mi okoliczności oraz Jedność Kościoła, postanowiłam udzielić błogosławieństwa księdzu kanonikowi Zdzisławowi Grzegorczykowi na utworzenie Muzeum Bożego Miłosierdzia w Ostrołęce jako filii muzeum diecezjalnego. Sprawy formalne w tej sprawie jeszcze przede mną; i zastanawiam się czy w Ostrołęckim Rejonie Duszpasterskim znajdą się chętni, żeby pomóc księdzu Grzegorczykowi sprostać temu  niełatwemu zadaniu ...  

Werbia

Wpisów: 74
Dołączył: 07.11.2014
02-03-2015, 11:34
#1
Biorąc pod uwagę znane mi okoliczności oraz Jedność Kościoła, postanowiłam udzielić błogosławieństwa księdzu kanonikowi Zdzisławowi Grzegorczykowi na utworzenie Muzeum Bożego Miłosierdzia w Ostrołęce jako filii muzeum diecezjalnego. Sprawy formalne w tej sprawie jeszcze przede mną; i zastanawiam się czy w Ostrołęckim Rejonie Duszpasterskim znajdą się chętni, żeby pomóc księdzu Grzegorczykowi sprostać temu  niełatwemu zadaniu ...  
Gość napisał(a):[quote=Werbia]czy w Ostrołęckim Rejonie Duszpasterskim znajdą się chętni, żeby pomóc księdzu Grzegorczykowi sprostać temu  niełatwemu zadaniu ...  [/quote]Na pewno znajdą się chętni.Ot, choćby Pani Wiesława z Laskowca.Ona z pewnością bardzo chętnie pomoże.

Gość

02-03-2015, 17:36
#2
[quote=Werbia]czy w Ostrołęckim Rejonie Duszpasterskim znajdą się chętni, żeby pomóc księdzu Grzegorczykowi sprostać temu  niełatwemu zadaniu ...  [/quote]Na pewno znajdą się chętni.Ot, choćby Pani Wiesława z Laskowca.Ona z pewnością bardzo chętnie pomoże.
Werbia napisał(a):- Biorąc pod uwagę znane mi okoliczności, dopóki ksiądz Grzegorczyk nie założy filii muzeum diecezjalnego, mogę mu służyć tylko dobrymi radami, ewentualnie kierownictwem duchowym {mruga}

Werbia

Wpisów: 74
Dołączył: 07.11.2014
02-03-2015, 18:20
#3
- Biorąc pod uwagę znane mi okoliczności, dopóki ksiądz Grzegorczyk nie założy filii muzeum diecezjalnego, mogę mu służyć tylko dobrymi radami, ewentualnie kierownictwem duchowym {mruga}
Gość napisał(a):[quote=Werbia]mogę mu służyć tylko dobrymi radami, ewentualnie kierownictwem duchowym {mruga} [/quote]I o to chodzi i o to chodzi

Gość

02-03-2015, 20:05
#4
[quote=Werbia]mogę mu służyć tylko dobrymi radami, ewentualnie kierownictwem duchowym {mruga} [/quote]I o to chodzi i o to chodzi
Gość napisał(a):[quote=Werbia]postanowiłam udzielić błogosławieństwa księdzu kanonikowi Zdzisławowi Grzegorczykowi...[/quote]Zostałaś biskupem? Nic nie było na episkopat.pl {usmiech}

Gość

02-03-2015, 20:30
#5
[quote=Werbia]postanowiłam udzielić błogosławieństwa księdzu kanonikowi Zdzisławowi Grzegorczykowi...[/quote]Zostałaś biskupem? Nic nie było na episkopat.pl {usmiech}
Werbia napisał(a):- Korzystam z nadzwyczajnego duszpasterstwa w Diecezji Łomżyńskiej więc i uprawnienia mogę mieć nadzwyczajne {usmiech} - A ważność mojego błogosławieństwa ksiądz dziekan Zdzisław Grzegorczyk może zweryfikować w Kurii Łomżyńskiej.  

Werbia

Wpisów: 74
Dołączył: 07.11.2014
02-03-2015, 21:12
#6
- Korzystam z nadzwyczajnego duszpasterstwa w Diecezji Łomżyńskiej więc i uprawnienia mogę mieć nadzwyczajne {usmiech} - A ważność mojego błogosławieństwa ksiądz dziekan Zdzisław Grzegorczyk może zweryfikować w Kurii Łomżyńskiej.  
Gość napisał(a):[quote=Werbia]- Korzystam z nadzwyczajnego duszpasterstwa w Diecezji Łomżyńskiej więc i uprawnienia mogę mieć nadzwyczajne {usmiech} [/quote]Zastąpiłaś na stanowisku emerytowanego od niedawna ks. infułata w wydziale duszpasterstwa ogólnego? {chytry}{usmiech}

Gość

02-03-2015, 21:49
#7
[quote=Werbia]- Korzystam z nadzwyczajnego duszpasterstwa w Diecezji Łomżyńskiej więc i uprawnienia mogę mieć nadzwyczajne {usmiech} [/quote]Zastąpiłaś na stanowisku emerytowanego od niedawna ks. infułata w wydziale duszpasterstwa ogólnego? {chytry}{usmiech}
Werbia napisał(a):- A ile w Diecezji Łomżyńskiej jest osób, które dwa razy otrzymały kapłańskie błogosławieństwo na utworzenie Muzeum Bożego Miłosierdzia?  

Werbia

Wpisów: 74
Dołączył: 07.11.2014
02-03-2015, 22:29
#8
- A ile w Diecezji Łomżyńskiej jest osób, które dwa razy otrzymały kapłańskie błogosławieństwo na utworzenie Muzeum Bożego Miłosierdzia?  
Gość napisał(a):To na mocy kapłaństwa powszechnego (taki fajny termin szerzej omawiany po SV II) to masz i moje, działaj siostro działaj.To masz już 3.

Gość

03-03-2015, 00:17
#9
To na mocy kapłaństwa powszechnego (taki fajny termin szerzej omawiany po SV II) to masz i moje, działaj siostro działaj.To masz już 3.
Werbia napisał(a):- W związku z planami księdza kanonika Zdzisława Grzegorczyka umiejscowienia przed ostrołęckim sanktuarium figury Matki Bożej Fatimskiej oraz wczorajszych i dzisiejszych nabożeństw fatimskich serdecznie polecam film pt. "Fatima-Wielki Znak". [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=8p-Be5wQp28[/youtub e]https://www.youtube.com/watch?v=8p-Be5wQp28

Werbia

Wpisów: 74
Dołączył: 07.11.2014
14-06-2015, 20:38
#10
- W związku z planami księdza kanonika Zdzisława Grzegorczyka umiejscowienia przed ostrołęckim sanktuarium figury Matki Bożej Fatimskiej oraz wczorajszych i dzisiejszych nabożeństw fatimskich serdecznie polecam film pt. "Fatima-Wielki Znak". [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=8p-Be5wQp28[/youtub e]https://www.youtube.com/watch?v=8p-Be5wQp28

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów