Ubezpieczenie auta

Założony przez Mada87
strony: 1
Mada87 napisał(a):Kupowaliście może OC w tej multiagencji CUK ?http://www.eostroleka.pl/twoje-oc-i-ac-wreszcie-moze-byc-ta nsze,art39044.htmlFaktycznie jest tak tanio?

Mada87

Wpisów: 2
Dołączył: 02.01.2014
02-01-2014, 17:22
#1
Kupowaliście może OC w tej multiagencji CUK ?http://www.eostroleka.pl/twoje-oc-i-ac-wreszcie-moze-byc-ta nsze,art39044.htmlFaktycznie jest tak tanio?
Gość napisał(a):[quote=Mada87]Faktycznie jest tak tanio? [/quote]Faktycznie nie jest. Charytatywnie tego nie robią.Lepiej poszukać (policzyć) sobie samemu w internecie.

Gość

02-01-2014, 18:30
#2
[quote=Mada87]Faktycznie jest tak tanio? [/quote]Faktycznie nie jest. Charytatywnie tego nie robią.Lepiej poszukać (policzyć) sobie samemu w internecie.
Gość napisał(a):Jest najdrożej.Widać to po tym skoro potrzebna jest kryptoreklama na forum.

Gość

02-01-2014, 19:38
#3
Jest najdrożej.Widać to po tym skoro potrzebna jest kryptoreklama na forum.
Gość napisał(a):wy nie wiecie a ja wiemjak rozmawiać trzeba z psembo poznałem język psigdy mieszkałem w pewnej wsi

Gość

02-01-2014, 22:00
#4
wy nie wiecie a ja wiemjak rozmawiać trzeba z psembo poznałem język psigdy mieszkałem w pewnej wsi
Gość napisał(a):parodia nie znają się na niczym, a z takimi ofertami to dla rogaczy

Gość

05-01-2014, 22:34
#5
parodia nie znają się na niczym, a z takimi ofertami to dla rogaczy
Gość napisał(a):

Czy ktoś ma auto assistance? czy warto?

Gość

02-11-2021, 14:12
#6

Czy ktoś ma auto assistance? czy warto?

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Czy ktoś ma auto assistance? czy warto?

Napewno warto dla ubezpieczyciela .A dla Ciebie to różnie. Dokładnie przeczytaj i pytaj jakie szkody zlikwidujesz a jakich ubezpieczenie nie obejmuje

Gość

12-11-2021, 13:57
#7
Gość napisał(a):

Czy ktoś ma auto assistance? czy warto?

Napewno warto dla ubezpieczyciela .A dla Ciebie to różnie. Dokładnie przeczytaj i pytaj jakie szkody zlikwidujesz a jakich ubezpieczenie nie obejmuje

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Czy ktoś ma auto assistance? czy warto?

Napewno warto dla ubezpieczyciela .A dla Ciebie to różnie. Dokładnie przeczytaj i pytaj jakie szkody zlikwidujesz a jakich ubezpieczenie nie obejmuje

No tak masz racje

Gość

13-11-2021, 09:53
#8
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Czy ktoś ma auto assistance? czy warto?

Napewno warto dla ubezpieczyciela .A dla Ciebie to różnie. Dokładnie przeczytaj i pytaj jakie szkody zlikwidujesz a jakich ubezpieczenie nie obejmuje

No tak masz racje

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):[quote=Mada87]Faktycznie jest tak tanio? [/quote]Faktycznie nie jest. Charytatywnie tego nie robią.Lepiej poszukać (policzyć) sobie samemu w internecie.

No bo powinni charytatywnie pracować a najlepiej jeszcze wam dopłacać. Tak moze być konkurencyjna oferta, chocby dlatego ze maja dużo towarzystw

Gość

18-01-2022, 16:30
#9
Gość napisał(a):[quote=Mada87]Faktycznie jest tak tanio? [/quote]Faktycznie nie jest. Charytatywnie tego nie robią.Lepiej poszukać (policzyć) sobie samemu w internecie.

No bo powinni charytatywnie pracować a najlepiej jeszcze wam dopłacać. Tak moze być konkurencyjna oferta, chocby dlatego ze maja dużo towarzystw

Gość napisał(a):

moim zdaniem oferta ok

Gość

24-01-2022, 12:42
#10

moim zdaniem oferta ok

Gość napisał(a):

moim zdaniem nic złego nie ma w ofercie

Gość

25-01-2022, 13:29
#11

moim zdaniem nic złego nie ma w ofercie


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów