Zespół na wesele

Założony przez Małgosia1982
strony: 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Małgosia1982 napisał(a):WitamZwracam się do wszystkich z prośbą o polecenie jakiegoś dobrego zespołu na wesele, najlepiej z wodzirejem który fajnie je poprowadzi.Z góry wielkie dzięki.Pozdrawiam

Małgosia1982

Wpisów: 6
Dołączył: 08.05.2008
05-03-2013, 13:33
#1
WitamZwracam się do wszystkich z prośbą o polecenie jakiegoś dobrego zespołu na wesele, najlepiej z wodzirejem który fajnie je poprowadzi.Z góry wielkie dzięki.Pozdrawiam
Gość napisał(a):Zadzwoń pod numer 608 575 861. Umów się na obejrzenie płyty z wesela.. Jeżeli ci się spodoba prowadzenie to zamówisz ich na swoje wesele. Byłem na weselu i widziałem jak prowadzą-super. Polecam.

Gość

05-03-2013, 13:53
#2
Zadzwoń pod numer 608 575 861. Umów się na obejrzenie płyty z wesela.. Jeżeli ci się spodoba prowadzenie to zamówisz ich na swoje wesele. Byłem na weselu i widziałem jak prowadzą-super. Polecam.
Małgosia1982 napisał(a):a jak się nazywają??

Małgosia1982

Wpisów: 6
Dołączył: 08.05.2008
05-03-2013, 14:08
#3
a jak się nazywają??
Gość napisał(a):ja szczerze mogę polecić zespół EXPRES z Łysych, super prowadzą i dodatkowo zabawy dla gości w trakcie wesela

Gość

05-03-2013, 14:31
#4
ja szczerze mogę polecić zespół EXPRES z Łysych, super prowadzą i dodatkowo zabawy dla gości w trakcie wesela
Gość napisał(a):Odświeżyłaś bardzo drażliwy temat: znów zacznie sie pyskówka i wzajemne opluwanie się.80% wpisów w tym wątku to bedą autoreklamy samych zespołów, pozostałe 20% - wpisy osób, które widziały lub słyszały tylko zespół w jego właśnie bedą polecać.To, czy zespół jest ok. w dużej mierze zależy od subiektywnej oceny tego, który zespołu poszukuje; to co podoba się jednym - innych może irytować. Nie wątpię, że są na ostrołęckim rynku muzyczno-weselnym porzadne zespoły, ale tak naprawdę pozostaje zdać ci się na własną intuicję - opinie innych bywają zawodne. Nawet nagranie video potrafi zafałszować realną wartość danego zespołu.

Gość

05-03-2013, 15:24
#5
Odświeżyłaś bardzo drażliwy temat: znów zacznie sie pyskówka i wzajemne opluwanie się.80% wpisów w tym wątku to bedą autoreklamy samych zespołów, pozostałe 20% - wpisy osób, które widziały lub słyszały tylko zespół w jego właśnie bedą polecać.To, czy zespół jest ok. w dużej mierze zależy od subiektywnej oceny tego, który zespołu poszukuje; to co podoba się jednym - innych może irytować. Nie wątpię, że są na ostrołęckim rynku muzyczno-weselnym porzadne zespoły, ale tak naprawdę pozostaje zdać ci się na własną intuicję - opinie innych bywają zawodne. Nawet nagranie video potrafi zafałszować realną wartość danego zespołu.
Gość napisał(a):miało być :pozostałe 20% - wpisy osób, które widziały lub słyszały tylko jeden zespół i jego właśnie bedą polecać.

Gość

05-03-2013, 15:26
#6
miało być :pozostałe 20% - wpisy osób, które widziały lub słyszały tylko jeden zespół i jego właśnie bedą polecać.
Gość napisał(a):U mnie na weselu grał zespół Debiut z Pisza. Goście dobrze się bawili, zabawa udana. My płaciliśmy 2600 w tamtym roku teraz chyba 2800 biorą. Expres z Łysych również mogę polecić. Trzech wesołych chłopaków pełnych zapału lubiących dobrą zabawę i umiejących zabawić gości. Troszkę się cenią ale myślę że zespół to podstawa udanego wesela:) Trzeci zespół to zespół z Łomży - Aster. Gwarantuję udaną zabawę do samego rana.

Gość

05-03-2013, 16:39
#7
U mnie na weselu grał zespół Debiut z Pisza. Goście dobrze się bawili, zabawa udana. My płaciliśmy 2600 w tamtym roku teraz chyba 2800 biorą. Expres z Łysych również mogę polecić. Trzech wesołych chłopaków pełnych zapału lubiących dobrą zabawę i umiejących zabawić gości. Troszkę się cenią ale myślę że zespół to podstawa udanego wesela:) Trzeci zespół to zespół z Łomży - Aster. Gwarantuję udaną zabawę do samego rana.
Gość napisał(a):Polecam zespół Ex Band.Byli u moich znajomych na weselu i wszyscy dobrze się bawili.Ich strona; www.exband.pl.tlTel do lidera zespołu; 694-453-220Pozdrawiam

Gość

06-03-2013, 00:09
#8
Polecam zespół Ex Band.Byli u moich znajomych na weselu i wszyscy dobrze się bawili.Ich strona; www.exband.pl.tlTel do lidera zespołu; 694-453-220Pozdrawiam
Gość napisał(a):Exband{nie}. Wokalistka śpiewa tylko kilka piosenek i kreuje się na gwiazdę- przebiera się co 2 godziny. A chyba nie o to chodzi. Przerwy co chwila i niekończące się. Trzeba ich prosić żeby grali. Byłem na weselu i wiem, dlatego ich nie polecam.Polecam Takt, Live, Selen. Poproś o pokazanie płyt z wesel i porównaj. Najlepszy wybór to twój wybór.

Gość

06-03-2013, 08:07
#9
Exband{nie}. Wokalistka śpiewa tylko kilka piosenek i kreuje się na gwiazdę- przebiera się co 2 godziny. A chyba nie o to chodzi. Przerwy co chwila i niekończące się. Trzeba ich prosić żeby grali. Byłem na weselu i wiem, dlatego ich nie polecam.Polecam Takt, Live, Selen. Poproś o pokazanie płyt z wesel i porównaj. Najlepszy wybór to twój wybór.
Gość napisał(a):Czas od przerwy do przerwy jest ustalany przez młodych z zespołem.Wokalistka przebiera się tylko raz około 24:00 ; )Osoboiście polecam exband.

Gość

06-03-2013, 09:07
#10
Czas od przerwy do przerwy jest ustalany przez młodych z zespołem.Wokalistka przebiera się tylko raz około 24:00 ; )Osoboiście polecam exband.
Gość napisał(a):zespołu ex band nie polecam wokalistka strasznie chce zwrócić na siebie uwagę, 6 lat temu będąc na weselu przebierała się kilka razy a wyszła w stroju który wyglądał jak sam stanik i spódnica, niesmaczne to {nie} szczególnie kobieta w takim wieku

Gość

06-03-2013, 14:18
#11
zespołu ex band nie polecam wokalistka strasznie chce zwrócić na siebie uwagę, 6 lat temu będąc na weselu przebierała się kilka razy a wyszła w stroju który wyglądał jak sam stanik i spódnica, niesmaczne to {nie} szczególnie kobieta w takim wieku
Gość napisał(a):W tym dziale 80% to zespoły, które będą się przekrzykiwać i wychwalać oraz będą nie polecać konkurencję. Polecam samemu popytać swoim znajomych, posłuchaj, podzwonić i wybrać jaki pasuje ; ) Takie moje zdanie.

Gość

07-03-2013, 23:56
#12
W tym dziale 80% to zespoły, które będą się przekrzykiwać i wychwalać oraz będą nie polecać konkurencję. Polecam samemu popytać swoim znajomych, posłuchaj, podzwonić i wybrać jaki pasuje ; ) Takie moje zdanie.
Gość napisał(a):Opanujcie się z tymi waszymi śmiesznymi liczbami ile to procent to prawda a ile nie. Nie widzę różnicy zapytać na forum a znajomych. Wszystkie opinie są subiektywne czy forumowiczów czy znajomych. Wielkie halo jak nie odpowiada to nie wchodźcie, nie czytajcie i nie piszcie o osobach które mają coś do powiedzenia    

Gość

08-03-2013, 10:08
#13
Opanujcie się z tymi waszymi śmiesznymi liczbami ile to procent to prawda a ile nie. Nie widzę różnicy zapytać na forum a znajomych. Wszystkie opinie są subiektywne czy forumowiczów czy znajomych. Wielkie halo jak nie odpowiada to nie wchodźcie, nie czytajcie i nie piszcie o osobach które mają coś do powiedzenia    
Gość napisał(a):pilnie potrzebny nr do Zespołu EXPRES z Łysych :) z góry dziękuje :)

Gość

18-03-2013, 14:36
#14
pilnie potrzebny nr do Zespołu EXPRES z Łysych :) z góry dziękuje :)
Gość napisał(a):886 326 862 - to nr do Łukasza - jednego z członków tego zespołu z Łysych :)

Gość

18-03-2013, 15:10
#15
886 326 862 - to nr do Łukasza - jednego z członków tego zespołu z Łysych :)
Gość napisał(a):Nie polecam ExBand!!! Rodzinny biznes. Niekoniecznie dobrze grają.To pseudo reklama! Poczytajcie, posłuchajcie!! Jest tyle fajnych kapel w Ostrołęce, zarówno z bębnami czyli jak to nazywają NA ŻYWO jak i tych z parapetami gdzie brzmienie perkusji jest lepsze jeśli ktoś lubi bardziej dyskotekowe brzmienie.JA nie polecam Exbend! Nie bedę podawał kapel które są wg mnie naprawdę dobre, sami poszukajcie bo posądzicie mnie o  reklamę.Posłuchajcie akordeonisty na moja-ostroleka.pl tj. jednego z członków zespołu EXband! Brak profesjonalizmu na całej linii.Gość gra jak u cioci na imieninach a MO go lansuje na super gwiazdę! LITOŚCI!!!!!! To że gość jest młody nie tłumaczy tego że na np. na Waszym weselu ma prawo odstawiać kaszanę.Co z tego że w trąbkę potrafi dmuchnąć. Na zdjęciu dobrze wygląda z trąblką ale szału to tu nie ma!Pewnie cena promocyjna!!!!!!

Gość

19-03-2013, 23:00
#16
Nie polecam ExBand!!! Rodzinny biznes. Niekoniecznie dobrze grają.To pseudo reklama! Poczytajcie, posłuchajcie!! Jest tyle fajnych kapel w Ostrołęce, zarówno z bębnami czyli jak to nazywają NA ŻYWO jak i tych z parapetami gdzie brzmienie perkusji jest lepsze jeśli ktoś lubi bardziej dyskotekowe brzmienie.JA nie polecam Exbend! Nie bedę podawał kapel które są wg mnie naprawdę dobre, sami poszukajcie bo posądzicie mnie o  reklamę.Posłuchajcie akordeonisty na moja-ostroleka.pl tj. jednego z członków zespołu EXband! Brak profesjonalizmu na całej linii.Gość gra jak u cioci na imieninach a MO go lansuje na super gwiazdę! LITOŚCI!!!!!! To że gość jest młody nie tłumaczy tego że na np. na Waszym weselu ma prawo odstawiać kaszanę.Co z tego że w trąbkę potrafi dmuchnąć. Na zdjęciu dobrze wygląda z trąblką ale szału to tu nie ma!Pewnie cena promocyjna!!!!!!
Gość napisał(a):Świetnym zespołem,ale z Krakowa, jest Music Way. Jestem z Krakowa i szukaliśmy czegoś na poziomie, bo tych zespołów jest teraz mnöstwo, znajomy muzyk nam polecił i byliśmy bardzo zadowoleni, babka świetnie śpiewa, mają super pianistę, który wszystko zagra, naprawdę dobry zespół. Mam ich numer tel 602 591 925, zespoły teraz dojeżdżają, więc można spróbować, w krk są popularni i lubiani.

Gość

20-03-2013, 17:15
#17
Świetnym zespołem,ale z Krakowa, jest Music Way. Jestem z Krakowa i szukaliśmy czegoś na poziomie, bo tych zespołów jest teraz mnöstwo, znajomy muzyk nam polecił i byliśmy bardzo zadowoleni, babka świetnie śpiewa, mają super pianistę, który wszystko zagra, naprawdę dobry zespół. Mam ich numer tel 602 591 925, zespoły teraz dojeżdżają, więc można spróbować, w krk są popularni i lubiani.
Gość napisał(a):dalej polecajciepotrzebuje zespołu na rok 2014 który gra muzykę na żywo najlepiej gdzie dużo śpiewa wokalistka, ale jest też dobry wodzirej który zachęca do zabawy i dobrze poprowadzi oczepiny, zespół nie musi być z ostrołęki!

Gość

27-03-2013, 13:12
#18
dalej polecajciepotrzebuje zespołu na rok 2014 który gra muzykę na żywo najlepiej gdzie dużo śpiewa wokalistka, ale jest też dobry wodzirej który zachęca do zabawy i dobrze poprowadzi oczepiny, zespół nie musi być z ostrołęki!
Gość napisał(a):Polecam zespół "Tango" z Wyszkowa :) zespół gra na żywo :)

Gość

25-04-2013, 08:46
#19
Polecam zespół "Tango" z Wyszkowa :) zespół gra na żywo :)
Gość napisał(a):[quote=Małgosia1982]WitamZwracam się do wszystkich z prośbą o polecenie jakiegoś dobrego zespołu na wesele, najlepiej z wodzirejem który fajnie je poprowadzi.Z góry wielkie dzięki.Pozdrawiam [/quote]nie polecam zespołu galileo chodzi o pana janusza

Gość

25-04-2013, 09:25
#20
[quote=Małgosia1982]WitamZwracam się do wszystkich z prośbą o polecenie jakiegoś dobrego zespołu na wesele, najlepiej z wodzirejem który fajnie je poprowadzi.Z góry wielkie dzięki.Pozdrawiam [/quote]nie polecam zespołu galileo chodzi o pana janusza

strony: 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów