Czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej o szkole Żak

Założony przez bartosz1
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a):Żak to jak najbardziej NORMALNA szkoła - a może nawet jeszcze lepsza :){tak}

Gość

25-06-2013, 10:52
#1
Żak to jak najbardziej NORMALNA szkoła - a może nawet jeszcze lepsza :){tak}
Gość napisał(a):Na jakiej stronie można sprawdzić tematy zadanych prac w tej szkole. Chodzę do LO 1 semestr

Gość

02-12-2013, 20:37
#2
Na jakiej stronie można sprawdzić tematy zadanych prac w tej szkole. Chodzę do LO 1 semestr
Gość napisał(a):Chodziłam do tej szkoły i mogę ją polecić z czystym sumieniem. Wykładowcy są ok, panie w sekretariacie bardzo miłe i pomocne, organizacyjnie też bez zarzutów...  

Gość

08-02-2014, 21:29
#3
Chodziłam do tej szkoły i mogę ją polecić z czystym sumieniem. Wykładowcy są ok, panie w sekretariacie bardzo miłe i pomocne, organizacyjnie też bez zarzutów...  
Gość napisał(a):

Ja się tam uczyłem i polecam. Szkoła dobrze zorganizowana i mozna sporo z niej wynieść. :P

Gość

19-03-2019, 13:56
#4

Ja się tam uczyłem i polecam. Szkoła dobrze zorganizowana i mozna sporo z niej wynieść. :P

Gość napisał(a):

Dobry poziom nauczania. Ukończyłem tam szkołę policealną, poznałem wiele wpsaniałych ludzi i dużo się nauczyłem. Polecam!

Gość

12-04-2019, 11:54
#5

Dobry poziom nauczania. Ukończyłem tam szkołę policealną, poznałem wiele wpsaniałych ludzi i dużo się nauczyłem. Polecam!

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Dobry poziom nauczania. Ukończyłem tam szkołę policealną, poznałem wiele wpsaniałych ludzi i dużo się nauczyłem. Polecam!

Żak szkoda czsu

Gość

15-04-2019, 20:51
#6
Gość napisał(a):

Dobry poziom nauczania. Ukończyłem tam szkołę policealną, poznałem wiele wpsaniałych ludzi i dużo się nauczyłem. Polecam!

Żak szkoda czsu

Gość napisał(a):

szkoda czasu i nerw .

Gość

19-04-2019, 07:12
#7

szkoda czasu i nerw .

Gość napisał(a):

Dlaczego? 2 lata spędziłam w tej szkole, zrobiłam dwa kierunki, jeden płatny, drugi darmowy i nie żałuję. Jeżeli się wie co sie chce robić i dobrze wybierze się kierunek, to można się rozwijąc, dużo nauczyć i czerpać z tego przyjemność! Osobiście żaka bardzo polecam, dobrze wspominam

Gość

02-05-2019, 13:29
#8

Dlaczego? 2 lata spędziłam w tej szkole, zrobiłam dwa kierunki, jeden płatny, drugi darmowy i nie żałuję. Jeżeli się wie co sie chce robić i dobrze wybierze się kierunek, to można się rozwijąc, dużo nauczyć i czerpać z tego przyjemność! Osobiście żaka bardzo polecam, dobrze wspominam

Gość napisał(a):

A ja się zastanawiam nad drugim kierunkiem studiów. Tylko nie mam za bardzo czasu na dojazdy do Warszawy. Szkoła policealna też mi przyszła do głowy, ale te kierunki  u Was takie mało konkretne. Ktokolwiek pracuje potem w zawodzie? Serio pytam, ale absolwentów, nie pracowników. Jeśli Żak chce mieć słuchaczy dla dotacji i samoutrzymania się, wprowadzi popytne kierunki, nie zapychacze. Dla mnie fajny byłby technik farmacji (ale chyba już uczenie go jest niezgodne z przepisami?), albo jak proponowali wyżej technik ratownictwa lub coś w ten deseń. Koniecznie z tytułem. Nie jakiś tam specjalista od czegoś tam. Kierunek w szkole policealnej powinien umożliwić szybkie przekwalifikowanie się, a nie uczenie głupot dla samego uczenia. Po to jest szkoła, aby później pracować i zarabiać. I tego ludzie oczekują.

Gość

11-05-2019, 22:58
#9

A ja się zastanawiam nad drugim kierunkiem studiów. Tylko nie mam za bardzo czasu na dojazdy do Warszawy. Szkoła policealna też mi przyszła do głowy, ale te kierunki  u Was takie mało konkretne. Ktokolwiek pracuje potem w zawodzie? Serio pytam, ale absolwentów, nie pracowników. Jeśli Żak chce mieć słuchaczy dla dotacji i samoutrzymania się, wprowadzi popytne kierunki, nie zapychacze. Dla mnie fajny byłby technik farmacji (ale chyba już uczenie go jest niezgodne z przepisami?), albo jak proponowali wyżej technik ratownictwa lub coś w ten deseń. Koniecznie z tytułem. Nie jakiś tam specjalista od czegoś tam. Kierunek w szkole policealnej powinien umożliwić szybkie przekwalifikowanie się, a nie uczenie głupot dla samego uczenia. Po to jest szkoła, aby później pracować i zarabiać. I tego ludzie oczekują.

Gość napisał(a):

Atmofsera najlepsze :D Chodzi się tam z usmiechem na twarzy, polecam :))

Gość

07-06-2019, 08:53
#10

Atmofsera najlepsze :D Chodzi się tam z usmiechem na twarzy, polecam :))


strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów