Golem w Tusk-babole?

Założony przez Benon
strony: 1
Benon napisał(a):[b]Golem w Tusk-babole?[/b]Podobno Donald Tusk liczy, że jeżeli Polska Reprezentacja uzyska dobry wynik w Futbolowych Mistrzostwach Europy, to Polacy będą lepiej oceniali jego rządy. To tak jakby niechlujny klozetowy na dworcu kolejowym oczekiwał, że zostanie uznany za wirtuoza pucowania po udanym występie tenora w operze.Nawet sto Polaków goliNie przesłoni Tusk-baboli.  

Benon

Wpisów: 36
Dołączył: 23.03.2010
05-06-2012, 00:10
#1
[b]Golem w Tusk-babole?[/b]Podobno Donald Tusk liczy, że jeżeli Polska Reprezentacja uzyska dobry wynik w Futbolowych Mistrzostwach Europy, to Polacy będą lepiej oceniali jego rządy. To tak jakby niechlujny klozetowy na dworcu kolejowym oczekiwał, że zostanie uznany za wirtuoza pucowania po udanym występie tenora w operze.Nawet sto Polaków goliNie przesłoni Tusk-baboli.  
Gość napisał(a):[b]Forum dyskusyjne[/b] to przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.

Gość

05-06-2012, 10:11
#2
[b]Forum dyskusyjne[/b] to przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów
×