Nie ze skóry

Założony przez Boneshaker
strony: 1
Boneshaker napisał(a):

Hej


bardzo lubię skórzane towary, Jednak jak zobaczyłam to cieprienie zwierząt to powiedziałem nie mogę pozwolić na to. Więc albo sztyczna skóra albo metalowe bransoletki czy biżuteria. I to nawet jest bardziej trwało.

Boneshaker

Wpisów: 1
Dołączył: 03.09.2021
24-09-2021, 22:24
#1

Hej


bardzo lubię skórzane towary, Jednak jak zobaczyłam to cieprienie zwierząt to powiedziałem nie mogę pozwolić na to. Więc albo sztyczna skóra albo metalowe bransoletki czy biżuteria. I to nawet jest bardziej trwało.

Gość napisał(a):
Boneshaker napisał(a):

Hej


bardzo lubię skórzane towary, Jednak jak zobaczyłam to cieprienie zwierząt to powiedziałem nie mogę pozwolić na to. Więc albo sztyczna skóra albo metalowe bransoletki czy biżuteria. I to nawet jest bardziej trwało.

Ale gdyby na ie wyroby skórzane, to tych zwierząt nie będzie się hodować. Nie będą mogły cieszyć się życiem.

Gość

27-09-2021, 19:29
#2
Boneshaker napisał(a):

Hej


bardzo lubię skórzane towary, Jednak jak zobaczyłam to cieprienie zwierząt to powiedziałem nie mogę pozwolić na to. Więc albo sztyczna skóra albo metalowe bransoletki czy biżuteria. I to nawet jest bardziej trwało.

Ale gdyby na ie wyroby skórzane, to tych zwierząt nie będzie się hodować. Nie będą mogły cieszyć się życiem.


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów