Ile wynosi średnia cena mieszkania w Ostrołęce?

Założony przez
strony: 1 2 dalej
Gość napisał(a):Z tego wynika, że w ciągu kilku miesięcy cena skoczyła w górę o ok. 1000 za m2

Gość

28-10-2020, 11:12
#1
Z tego wynika, że w ciągu kilku miesięcy cena skoczyła w górę o ok. 1000 za m2
Gość napisał(a):Cena na papierze do notariusza

Gość

28-10-2020, 11:49
#2
Cena na papierze do notariusza
Gość napisał(a):Dziwne miasto. Wypłata to maksymalnie 3500,- na rękę i do tego trudno znaleźć coś sensownego. Ceny mieszkań czy domów to samo co w Warszawie.  Trudno to ogarnąć rozumem.

Gość

28-10-2020, 17:25
#3
Dziwne miasto. Wypłata to maksymalnie 3500,- na rękę i do tego trudno znaleźć coś sensownego. Ceny mieszkań czy domów to samo co w Warszawie.  Trudno to ogarnąć rozumem.
Gość napisał(a):Widać że nie ma Pan/Pani pojęcia o cenach w Warszawie, cena kupna mieszkania to teraz 8500 zł / m2 i to naprawdę ze świecą szukać , większość zaczyna się od 10 tys  

Gość

28-10-2020, 17:49
#4
Widać że nie ma Pan/Pani pojęcia o cenach w Warszawie, cena kupna mieszkania to teraz 8500 zł / m2 i to naprawdę ze świecą szukać , większość zaczyna się od 10 tys  
Gość napisał(a):No cóż, znowu przybędzie przyszywanych ostrołęczaków, którzy na forach będą piętnować tych z poza Ostrołęki

Gość

30-10-2020, 10:04
#5
No cóż, znowu przybędzie przyszywanych ostrołęczaków, którzy na forach będą piętnować tych z poza Ostrołęki
Gość napisał(a):Za te ceny należy podziękować rządowi. Gdzie te 3 mln mieszkań Mariusza ?

Gość

30-10-2020, 11:04
#6
Za te ceny należy podziękować rządowi. Gdzie te 3 mln mieszkań Mariusza ?
Gość napisał(a):Deweloper przy biedronce w Ostrołęce nawet 5.700  za nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Szok.

Gość

30-10-2020, 11:26
#7
Deweloper przy biedronce w Ostrołęce nawet 5.700  za nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Szok.
Gość napisał(a):

6 tys za meter a co za duzo

Gość

01-11-2020, 17:52
#8

6 tys za meter a co za duzo

Gość napisał(a):

moze z 990 zl za metwer

Gość

01-11-2020, 17:52
#9

moze z 990 zl za metwer

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):No cóż, znowu przybędzie przyszywanych ostrołęczaków, którzy na forach będą piętnować tych z poza Ostrołęki

Ostrołęka cała ze wsi pochodzi więc każdy jest przyszywany. Moja babcia zawsze mówiła : najgorszy cham to z dziada Pan. Jak się ze wsi do miasta ludzie wynoszą to nagle wielkie ĄĘ.

Gość

04-11-2020, 20:34
#10
Gość napisał(a):No cóż, znowu przybędzie przyszywanych ostrołęczaków, którzy na forach będą piętnować tych z poza Ostrołęki

Ostrołęka cała ze wsi pochodzi więc każdy jest przyszywany. Moja babcia zawsze mówiła : najgorszy cham to z dziada Pan. Jak się ze wsi do miasta ludzie wynoszą to nagle wielkie ĄĘ.

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):No cóż, znowu przybędzie przyszywanych ostrołęczaków, którzy na forach będą piętnować tych z poza Ostrołęki

Ostrołęka cała ze wsi pochodzi więc każdy jest przyszywany. Moja babcia zawsze mówiła : najgorszy cham to z dziada Pan. Jak się ze wsi do miasta ludzie wynoszą to nagle wielkie ĄĘ.

Dzlaczego mieszczuchy uciekają na wies

Gość

27-11-2020, 09:55
#11
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):No cóż, znowu przybędzie przyszywanych ostrołęczaków, którzy na forach będą piętnować tych z poza Ostrołęki

Ostrołęka cała ze wsi pochodzi więc każdy jest przyszywany. Moja babcia zawsze mówiła : najgorszy cham to z dziada Pan. Jak się ze wsi do miasta ludzie wynoszą to nagle wielkie ĄĘ.

Dzlaczego mieszczuchy uciekają na wies

Gość napisał(a):

6 tysiecy

Gość

29-11-2020, 02:39
#12

6 tysiecy

Gość napisał(a):

6 tys nie za duzo

Gość

29-11-2020, 02:40
#13

6 tys nie za duzo

Gość napisał(a):

Ja pracuję w Warszawie i mieszkam w Ostrołęce, nie chciałam się przeprowadzać do stolicy. Nie żałuję, teraz planuję zakup na nowym osiedlu Dębowa Oaza, w Warszawie byłoby mnie stać na mieszkanie chyba za 10 lat :p

Gość

30-11-2020, 21:30
#14

Ja pracuję w Warszawie i mieszkam w Ostrołęce, nie chciałam się przeprowadzać do stolicy. Nie żałuję, teraz planuję zakup na nowym osiedlu Dębowa Oaza, w Warszawie byłoby mnie stać na mieszkanie chyba za 10 lat :p

Gość napisał(a):

8 tysiecy chyba nie za duzo amerykan z nowego vorku rodowity ostrolecak

Gość

05-12-2020, 03:27
#15

8 tysiecy chyba nie za duzo amerykan z nowego vorku rodowity ostrolecak

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Z tego wynika, że w ciągu kilku miesięcy cena skoczyła w górę o ok. 1000 za m2

Rok temu kupilem za 155 tys 60 metrow. A teraz znajomi identyko w stanie za 270 tys. Chorzy ludzie. Skad te ceny? Nie.kupilbym w takiej cenie mieszkania. Wolalbym mieszkac na wsi. Chociaz spokoj od tych chorych sasiadow ktorym wiecznie nic nie pasuje.

Gość

05-12-2020, 14:30
#16
Gość napisał(a):Z tego wynika, że w ciągu kilku miesięcy cena skoczyła w górę o ok. 1000 za m2

Rok temu kupilem za 155 tys 60 metrow. A teraz znajomi identyko w stanie za 270 tys. Chorzy ludzie. Skad te ceny? Nie.kupilbym w takiej cenie mieszkania. Wolalbym mieszkac na wsi. Chociaz spokoj od tych chorych sasiadow ktorym wiecznie nic nie pasuje.

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Ja pracuję w Warszawie i mieszkam w Ostrołęce, nie chciałam się przeprowadzać do stolicy. Nie żałuję, teraz planuję zakup na nowym osiedlu Dębowa Oaza, w Warszawie byłoby mnie stać na mieszkanie chyba za 10 lat :p

A ile czasu przewidujesz na dojazdy do pracy?

Gość

09-12-2020, 08:17
#17
Gość napisał(a):

Ja pracuję w Warszawie i mieszkam w Ostrołęce, nie chciałam się przeprowadzać do stolicy. Nie żałuję, teraz planuję zakup na nowym osiedlu Dębowa Oaza, w Warszawie byłoby mnie stać na mieszkanie chyba za 10 lat :p

A ile czasu przewidujesz na dojazdy do pracy?

Gość napisał(a):

mialem nie tak dawno oferte na 11 listopafa za 950 zl za meter sprzedac  mieszkamie puste stoi

Gość

13-12-2020, 19:19
#18

mialem nie tak dawno oferte na 11 listopafa za 950 zl za meter sprzedac  mieszkamie puste stoi

Gość napisał(a):

Mieszkania są drogie, tak naprawdę coraz droższe i wcale nie widać końca tej drożyzny. Dlatego ja czekałam i czekałam, aż w końcu zdecydowałam, że to najwyższa pora. Mam już swoje lata i nie mam ochoty tłuc się po wynajmowanych mieszkaniach – a jeśli ceny spadną za 10 lat to co, mam tyle czekać? Dlatego zdecydowałam się na zarezerwowanie swojego segmenciku w nowej inwestycji sprzedawanej przez biuro Góralczyk Nieruchomości, czyli Osiedle Żeromskiego

Gość

18-06-2021, 14:03
#19

Mieszkania są drogie, tak naprawdę coraz droższe i wcale nie widać końca tej drożyzny. Dlatego ja czekałam i czekałam, aż w końcu zdecydowałam, że to najwyższa pora. Mam już swoje lata i nie mam ochoty tłuc się po wynajmowanych mieszkaniach – a jeśli ceny spadną za 10 lat to co, mam tyle czekać? Dlatego zdecydowałam się na zarezerwowanie swojego segmenciku w nowej inwestycji sprzedawanej przez biuro Góralczyk Nieruchomości, czyli Osiedle Żeromskiego

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Mieszkania są drogie, tak naprawdę coraz droższe i wcale nie widać końca tej drożyzny. Dlatego ja czekałam i czekałam, aż w końcu zdecydowałam, że to najwyższa pora. Mam już swoje lata i nie mam ochoty tłuc się po wynajmowanych mieszkaniach – a jeśli ceny spadną za 10 lat to co, mam tyle czekać? Dlatego zdecydowałam się na zarezerwowanie swojego segmenciku w nowej inwestycji sprzedawanej przez biuro Góralczyk Nieruchomości, czyli Osiedle Żeromskiego

Kurcze, bardzo podoba mi się ta inwestycja, sama zastanawiam się nad tym, czy nie skontaktować się z tym biurem. Jak dotąd nie spotkałam się z żadną opinią, to jest pierwszy komentarz, na który trafiłam, dlatego chyba zacznę robić research, bo miejsce i ogólnie oferta bardzo mi się podoba.

Gość

19-06-2021, 21:16
#20
Gość napisał(a):

Mieszkania są drogie, tak naprawdę coraz droższe i wcale nie widać końca tej drożyzny. Dlatego ja czekałam i czekałam, aż w końcu zdecydowałam, że to najwyższa pora. Mam już swoje lata i nie mam ochoty tłuc się po wynajmowanych mieszkaniach – a jeśli ceny spadną za 10 lat to co, mam tyle czekać? Dlatego zdecydowałam się na zarezerwowanie swojego segmenciku w nowej inwestycji sprzedawanej przez biuro Góralczyk Nieruchomości, czyli Osiedle Żeromskiego

Kurcze, bardzo podoba mi się ta inwestycja, sama zastanawiam się nad tym, czy nie skontaktować się z tym biurem. Jak dotąd nie spotkałam się z żadną opinią, to jest pierwszy komentarz, na który trafiłam, dlatego chyba zacznę robić research, bo miejsce i ogólnie oferta bardzo mi się podoba.


strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów