dobre drzwi do domu

Założony przez Gość
strony: 1
Gość napisał(a):

Studio wnętrz masz na Starosty Kosa 4 Sztuka Wyboru gość już lata w tym pracuje ciągle tylko nowości zwozi ceny i wiedza nieziemska.

Gość

23-08-2019, 16:06
#1

Studio wnętrz masz na Starosty Kosa 4 Sztuka Wyboru gość już lata w tym pracuje ciągle tylko nowości zwozi ceny i wiedza nieziemska.

Gość napisał(a):

Ja w Ostrołęce dobrych drzwi do domu nie znalazłem. Pojechałem do Łomży do salonu Projekt na ul. Bema 3 C tam zamówiłem aluminiowe drzwi do domu z firmy Aluhaus  Mogę polecić bardzo dobra jakość, termika i nowoczesny design.

Gość

11-11-2020, 17:21
#2

Ja w Ostrołęce dobrych drzwi do domu nie znalazłem. Pojechałem do Łomży do salonu Projekt na ul. Bema 3 C tam zamówiłem aluminiowe drzwi do domu z firmy Aluhaus  Mogę polecić bardzo dobra jakość, termika i nowoczesny design.

Gość napisał(a):

Też zamawiałem z salonu Projekt i ten sam producent. Godny polecenia i cenowo i jakościowo.

Gość

04-01-2021, 20:24
#3

Też zamawiałem z salonu Projekt i ten sam producent. Godny polecenia i cenowo i jakościowo.

Gość napisał(a):

Aluhaus polecam!

Gość

01-08-2021, 11:10
#4

Aluhaus polecam!

Gość napisał(a):

Sęk pol Kadzidło

Gość

23-08-2021, 14:50
#5

Sęk pol Kadzidło

Gość napisał(a):

Aluhaus mam, wymiana po starych drzwiach z marketu budowlanego (dziadostwo).

Gość

10-09-2021, 12:02
#6

Aluhaus mam, wymiana po starych drzwiach z marketu budowlanego (dziadostwo).

Gość napisał(a):

www.de-ko.pl

Gość

13-09-2021, 15:07
#7

www.de-ko.pl

Gość napisał(a):

Też polecam de-ko

Gość

14-09-2021, 15:23
#8

Też polecam de-ko

Gość napisał(a):

Jak dla mnie Aluhaus ma lepszą jakość, niepodważalnie. Droższe są te drzwi, ale chyba warto dopłacić za zwiększone bezpieczeństwo?

Gość

04-04-2022, 12:54
#9

Jak dla mnie Aluhaus ma lepszą jakość, niepodważalnie. Droższe są te drzwi, ale chyba warto dopłacić za zwiększone bezpieczeństwo?

Gość napisał(a):

Też zamawiałem z salonu Projekt i ten sam producent. Godny polecenia i cenowo i jakościowo.

Gość

07-04-2022, 09:48
#10

Też zamawiałem z salonu Projekt i ten sam producent. Godny polecenia i cenowo i jakościowo.


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów