cytomegalia

Założony przez pszczółka maja
strony: 1
pszczółka maja napisał(a):która z was przechodziła cytomegalię pierwszy raz w ciązy?czy miało to jakieś konsekwencje dla dziecka.

pszczółka maja

Wpisów: 7
Dołączył: 09.06.2007
09-06-2007, 22:02
#1
która z was przechodziła cytomegalię pierwszy raz w ciązy?czy miało to jakieś konsekwencje dla dziecka.
Gość napisał(a):Hej,co prawda nie chorowalam na cytomegalie,ale wiem,ze duze znaczenie ma to w jakim okresie ciazy ja przechodzisz.Im pozniej tym lepiej dla dziecka.Moj synek ma powiekszone komory w glowce,rozwija sie normalnie i wszystko jest w porzadku,ale lekarze szukali przyczyny.Mowili,ze byc moze chorowalam na cytomegalie,a niestety nie robilam tych badan i nie wiem.Czytalam,ze moze dojsc do uszkodzen w ukladzie nerwowym i dziecko moze sie zle rozwijac,ale jak juz mowilam,wszystko zalezy od trymestru ciazy.Badz dobrej mysli.Pozdrawiam

Gość

10-06-2007, 20:44
#2
Hej,co prawda nie chorowalam na cytomegalie,ale wiem,ze duze znaczenie ma to w jakim okresie ciazy ja przechodzisz.Im pozniej tym lepiej dla dziecka.Moj synek ma powiekszone komory w glowce,rozwija sie normalnie i wszystko jest w porzadku,ale lekarze szukali przyczyny.Mowili,ze byc moze chorowalam na cytomegalie,a niestety nie robilam tych badan i nie wiem.Czytalam,ze moze dojsc do uszkodzen w ukladzie nerwowym i dziecko moze sie zle rozwijac,ale jak juz mowilam,wszystko zalezy od trymestru ciazy.Badz dobrej mysli.Pozdrawiam
Gość napisał(a):powiedzcie jakie sa objawy tej choroby??Pierwszy raz o niej słyszę...

Gość

11-06-2007, 15:15
#3
powiedzcie jakie sa objawy tej choroby??Pierwszy raz o niej słyszę...
Gość napisał(a):http://www.cytomegalia.qfer.com/

Gość

11-06-2007, 15:40
#4
http://www.cytomegalia.qfer.com/
Gość napisał(a):[quote=pszczółka maja]która z was przechodziła cytomegalię pierwszy raz w ciązy?czy miało to jakieś konsekwencje dla dziecka.[/quote]jestem po nie udanej ciozy gdzie wykryto mi cytomegalie objawia si€ ona na podobienstwo przeziebienia moja mala miala wady i plud obumarl bylam w 18 tygodniu ciozy

Gość

13-11-2011, 17:10
#5
[quote=pszczółka maja]która z was przechodziła cytomegalię pierwszy raz w ciązy?czy miało to jakieś konsekwencje dla dziecka.[/quote]jestem po nie udanej ciozy gdzie wykryto mi cytomegalie objawia si€ ona na podobienstwo przeziebienia moja mala miala wady i plud obumarl bylam w 18 tygodniu ciozy

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów