Z Kutna w Ostrołęce

Założony przez gosie
strony: 1
gosie napisał(a):Witam,Umieszczam post z czystej ciekawości;) Czy W Ostrołęce mieszka ktoś pochodzący z Kutna? A może ktoś z Kutna ma tutaj rodzinę?:) Ostatnio kilkakrotnie widziałam kutnowską rejestrację EKU;) Sama pochodzę z Kutna, a mieszkam Oce od półtora roku:) Pozdrawiam:)

gosie

Wpisów: 1
Dołączył: 05.12.2011
05-12-2011, 19:01
#1
Witam,Umieszczam post z czystej ciekawości;) Czy W Ostrołęce mieszka ktoś pochodzący z Kutna? A może ktoś z Kutna ma tutaj rodzinę?:) Ostatnio kilkakrotnie widziałam kutnowską rejestrację EKU;) Sama pochodzę z Kutna, a mieszkam Oce od półtora roku:) Pozdrawiam:)
Gość napisał(a):a ja jestem z płocka i też mieszkam w o-ce

Gość

05-12-2011, 19:48
#2
a ja jestem z płocka i też mieszkam w o-ce
Gość napisał(a):O! Płock po sąsiedzku z Kutnem:)

Gość

20-12-2011, 13:53
#3
O! Płock po sąsiedzku z Kutnem:)
Gość napisał(a):A ja pochodzę z miejscowości między Płockiem a Kutnem. Pozdrawiam Krajanów.

Gość

22-12-2011, 09:30
#4
A ja pochodzę z miejscowości między Płockiem a Kutnem. Pozdrawiam Krajanów.
Gość napisał(a):;):):)

Gość

23-12-2011, 08:54
#5
;):):)
Gość napisał(a):w kutnie jest podobno bardzo ładny dworzec kolejowy, kazik o tym śpiewałto prawda?

Gość

23-12-2011, 18:49
#6
w kutnie jest podobno bardzo ładny dworzec kolejowy, kazik o tym śpiewałto prawda?
Gość napisał(a):Kutno to nadal jeden z większych węzłów kolejowych w Polsce:) Kazik napisał tę piosenkę chyba w 1987r. Od tego czasu wieeele się zmieniło:) Nieco w 2008r., aktualnie dworzec jest w kompleksowej przebudowie:) Zatem może nie będzie tak "brudno i brzydko, że pękają oczy":PChociaż, moim zdaniem już dawno nie jest "brudno i brzydko", a z powodzeniem można wskazać wiele innych mniej ciekawych dworców - trzeba powiedzieć o tym Kazikowi :P Na koniec inny cytat: "Jedna go kocha, bo jak szaleniecsprowadza towar najlepszy z Niemiec.Druga uwielbia go okrutnie,bo dał jej czadu w motelu w Kutnie" (Elektryczne gitary)

Gość

27-12-2011, 08:50
#7
Kutno to nadal jeden z większych węzłów kolejowych w Polsce:) Kazik napisał tę piosenkę chyba w 1987r. Od tego czasu wieeele się zmieniło:) Nieco w 2008r., aktualnie dworzec jest w kompleksowej przebudowie:) Zatem może nie będzie tak "brudno i brzydko, że pękają oczy":PChociaż, moim zdaniem już dawno nie jest "brudno i brzydko", a z powodzeniem można wskazać wiele innych mniej ciekawych dworców - trzeba powiedzieć o tym Kazikowi :P Na koniec inny cytat: "Jedna go kocha, bo jak szaleniecsprowadza towar najlepszy z Niemiec.Druga uwielbia go okrutnie,bo dał jej czadu w motelu w Kutnie" (Elektryczne gitary)

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów