Tablet

Założony przez perelkaa89
strony: 1
perelkaa89 napisał(a):Czy ktoś się orientuje gdzie w ostrołęce oprócz salonów sieci komórkowych można kupić dobry tablet?

perelkaa89

Wpisów: 1
Dołączył: 02.12.2011
02-12-2011, 12:33
#1
Czy ktoś się orientuje gdzie w ostrołęce oprócz salonów sieci komórkowych można kupić dobry tablet?
Gość napisał(a):W każdym sklepie komputerowym a najlepiej na allegro bo pewnie najtaniej. Ja polecam LG Swift Tab V900. Sam go posiadam i jest super.

Gość

02-12-2011, 13:53
#2
W każdym sklepie komputerowym a najlepiej na allegro bo pewnie najtaniej. Ja polecam LG Swift Tab V900. Sam go posiadam i jest super.
Gość napisał(a):właściwie to sprawdziłam prawie każdą większą sieciówke w ostrołęce i teraz dowiedziałam się że wczoraj w media expert wprowadzili GoClevera, ale akurat ten mnie nie interesuje, myśle o motoroli XOOM, myślisz że powinny byc w tych mniejszych sklepach?

Gość

02-12-2011, 15:56
#3
właściwie to sprawdziłam prawie każdą większą sieciówke w ostrołęce i teraz dowiedziałam się że wczoraj w media expert wprowadzili GoClevera, ale akurat ten mnie nie interesuje, myśle o motoroli XOOM, myślisz że powinny byc w tych mniejszych sklepach?

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów