Kto potrafi zbudowac dobry płot z kamienia

Założony przez onyx2
strony: 1
onyx2 napisał(a):Jak w temacie, gdyż szukam wykonawcę kamiennego ogrodzenia. Jeżeli może ktoś podać miejsca jego realizacji to też fajnie.Nie ukrywam, że ciekawi mnie też koszt wykonania takiego ogrodzenia aczkolwiek zdaję sobie też sprawę, że to dużo zależy od samego jego projektu.  

onyx2

Wpisów: 3
Dołączył: 20.09.2010
29-11-2011, 19:22
#1
Jak w temacie, gdyż szukam wykonawcę kamiennego ogrodzenia. Jeżeli może ktoś podać miejsca jego realizacji to też fajnie.Nie ukrywam, że ciekawi mnie też koszt wykonania takiego ogrodzenia aczkolwiek zdaję sobie też sprawę, że to dużo zależy od samego jego projektu.  
Gość napisał(a):W nowej wsi zachodniej, bodajże na ulicy parkowej jest facet co potrafi robic takie rzeczy. Podjedz i dopytaj sie.  

Gość

29-11-2011, 21:02
#2
W nowej wsi zachodniej, bodajże na ulicy parkowej jest facet co potrafi robic takie rzeczy. Podjedz i dopytaj sie.  
Gość napisał(a):Ktoś może wie o jakimś dobrym "rzemieślniku" jeżeli chodzi o takie ogrodzenia?Też myślę o czymś takim.

Gość

12-12-2011, 17:53
#3
Ktoś może wie o jakimś dobrym "rzemieślniku" jeżeli chodzi o takie ogrodzenia?Też myślę o czymś takim.
Gość napisał(a):608032901 konkretny gość od kamienia.

Gość

14-12-2011, 07:11
#4
608032901 konkretny gość od kamienia.
Gość napisał(a):"Płot z kamienia" to się nazywa mur {mruga}

Gość

14-12-2011, 08:10
#5
"Płot z kamienia" to się nazywa mur {mruga}

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów