OSTATKI 2011

Założony przez violet_li
strony: 1
violet_li napisał(a):Jak myślicie gdzie najlepiej udać się w sobotę na imprezę w naszym mieście? Gdzie Wy idziecie ?  

violet_li

Wpisów: 1
Dołączył: 24.11.2011
24-11-2011, 09:25
#1
Jak myślicie gdzie najlepiej udać się w sobotę na imprezę w naszym mieście? Gdzie Wy idziecie ?  
Gość napisał(a):[quote=violet_li]Jak myślicie gdzie najlepiej udać się w sobotę na imprezę w naszym mieście? Gdzie Wy idziecie ?  [/quote]na pewno nie na imprezę.. raz byłam tylko na ostatkach na imprezie i powiedziałam, że nigdy więcej. Tłum, ścisk i duchota! Co z tego, że mieliśmy zarezerwowany stolik jak i tak wszyscy przy nim siadali albo stawiali piwo...idziemy gdzieś do baru na piwko i tyle :)

Gość

24-11-2011, 10:50
#2
[quote=violet_li]Jak myślicie gdzie najlepiej udać się w sobotę na imprezę w naszym mieście? Gdzie Wy idziecie ?  [/quote]na pewno nie na imprezę.. raz byłam tylko na ostatkach na imprezie i powiedziałam, że nigdy więcej. Tłum, ścisk i duchota! Co z tego, że mieliśmy zarezerwowany stolik jak i tak wszyscy przy nim siadali albo stawiali piwo...idziemy gdzieś do baru na piwko i tyle :)
Gość napisał(a):zgadza sie wszedzie bedzie ścisk,pijaństwo i bijatyki,więc lepiej zostac w domku z miłym i dobrym towarzystwie,i tez mozna sie dobrze bawic,

Gość

24-11-2011, 13:40
#3
zgadza sie wszedzie bedzie ścisk,pijaństwo i bijatyki,więc lepiej zostac w domku z miłym i dobrym towarzystwie,i tez mozna sie dobrze bawic,
Gość napisał(a):A ja ze znajomymi idę na imprezę do Sali Augustyniak. Płacę 90 zeta, mam w tym miejscówkę, jedzenie, napoje i jakieś inne rzeczy. Jeszcze wczoraj były plany żeby iść na disco ale znajomy podsumą właśnie ten pomyśl, Myślę, że to lepsza opcja z przyczyn jakie napisał przedmówca.pozdrawiam.  

Gość

24-11-2011, 16:17
#4
A ja ze znajomymi idę na imprezę do Sali Augustyniak. Płacę 90 zeta, mam w tym miejscówkę, jedzenie, napoje i jakieś inne rzeczy. Jeszcze wczoraj były plany żeby iść na disco ale znajomy podsumą właśnie ten pomyśl, Myślę, że to lepsza opcja z przyczyn jakie napisał przedmówca.pozdrawiam.  

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów