Andzejki w gospodzie pod jemiołami?

Założony przez virus123
strony: 1 2 dalej
virus123 napisał(a):Własnie znalazłam ogłoszenie o andzejkach w jemiole.Byliście już u nich na jakiejś imprezie?Zapisał się juz ktoś z was?  

virus123

Wpisów: 2
Dołączył: 24.10.2011
24-10-2011, 22:51
#1
Własnie znalazłam ogłoszenie o andzejkach w jemiole.Byliście już u nich na jakiejś imprezie?Zapisał się juz ktoś z was?  
Gość napisał(a):hej ja byłam na imprezie w lutym był bal przebierańców .. impreza do rana, jedzenia duzo muzyka tez fajna była. Mi się bardzo podobało. własciciele tez bardzo sympatyczni. Polecam :)

Gość

25-10-2011, 15:40
#2
hej ja byłam na imprezie w lutym był bal przebierańców .. impreza do rana, jedzenia duzo muzyka tez fajna była. Mi się bardzo podobało. własciciele tez bardzo sympatyczni. Polecam :)
Gość napisał(a):I ja bym się zapisała , a jak na taką imprezę się ubrać ? myślisz że to będą przebrania np za wróżkę ? virus123 a jaki jest koszt takiej imprezy?

Gość

07-11-2011, 20:10
#3
I ja bym się zapisała , a jak na taką imprezę się ubrać ? myślisz że to będą przebrania np za wróżkę ? virus123 a jaki jest koszt takiej imprezy?
Gość napisał(a):a mi się nie podobało. takie jest moje zdanie.

Gość

07-11-2011, 20:15
#4
a mi się nie podobało. takie jest moje zdanie.
Gość napisał(a):A na jakiej imprezie u nich byleś??? I co ci się nie podobało??

Gość

07-11-2011, 20:18
#5
A na jakiej imprezie u nich byleś??? I co ci się nie podobało??
Gość napisał(a):w lutym. Silenie się na siłę (żeby bylo fajnie) i dj do bani... z tego co pamiętam. Przerywał piosenki w polowie. Nie na zasadzie miksu tylko tak poprostu ciachal piosenki i puszczal inne.

Gość

07-11-2011, 20:27
#6
w lutym. Silenie się na siłę (żeby bylo fajnie) i dj do bani... z tego co pamiętam. Przerywał piosenki w polowie. Nie na zasadzie miksu tylko tak poprostu ciachal piosenki i puszczal inne.
Gość napisał(a):Myślę że taka impreza to super pomysł jak mało jest takich imprez a kiedy ona będzie czy ktoś wie?

Gość

07-11-2011, 20:37
#7
Myślę że taka impreza to super pomysł jak mało jest takich imprez a kiedy ona będzie czy ktoś wie?
Gość napisał(a):pod jemiołami tego typu impreza (przebierana) jest średnio co 2-3 miesiące.

Gość

07-11-2011, 20:50
#8
pod jemiołami tego typu impreza (przebierana) jest średnio co 2-3 miesiące.
Gość napisał(a):Ja tam byłem na paru imprezach i przyznam że klimat był świetny i była fajna zabawa - A na Andrzejki piszemy się na pewno ;)  

Gość

07-11-2011, 21:05
#9
Ja tam byłem na paru imprezach i przyznam że klimat był świetny i była fajna zabawa - A na Andrzejki piszemy się na pewno ;)  
Gość napisał(a):Polecam ten lokal wszystkim, jestem kierowcą i często wpadam tam na obiady. Jedzenie jak u mamy ;) A na Andrzejki myślę że wpadnę

Gość

07-11-2011, 21:12
#10
Polecam ten lokal wszystkim, jestem kierowcą i często wpadam tam na obiady. Jedzenie jak u mamy ;) A na Andrzejki myślę że wpadnę
Gość napisał(a):Byłam w tym lokalu na sylwestra, zabawa była super, a teraz wybieram się na Andrzejki

Gość

07-11-2011, 21:16
#11
Byłam w tym lokalu na sylwestra, zabawa była super, a teraz wybieram się na Andrzejki
Gość napisał(a):Tu ludzie nie ma co się zastanawiać, ja tam się zapisuje na tę imprę, byłem już tam na paru imprach i było super, myślę że i tym razem się nie zawiodę

Gość

07-11-2011, 21:23
#12
Tu ludzie nie ma co się zastanawiać, ja tam się zapisuje na tę imprę, byłem już tam na paru imprach i było super, myślę że i tym razem się nie zawiodę
Gość napisał(a):Wraz z mężem byliśmy na balu przebierańców w stylu "Dzieci kwiaty" . Impreza super, klimat niesamowity, tańce do rana. Jedzenia wystarczająco, wszystko bardzo dobrze przyprawione. Na Andrzejki też juz sie zapisaliśmy i nie możemy sie doczekać. Polecam Gospodę pod jemiołami wszystkim, którzy lubią tego typu imprezy:)

Gość

07-11-2011, 21:38
#13
Wraz z mężem byliśmy na balu przebierańców w stylu "Dzieci kwiaty" . Impreza super, klimat niesamowity, tańce do rana. Jedzenia wystarczająco, wszystko bardzo dobrze przyprawione. Na Andrzejki też juz sie zapisaliśmy i nie możemy sie doczekać. Polecam Gospodę pod jemiołami wszystkim, którzy lubią tego typu imprezy:)
Gość napisał(a):ja osobiście nigdy nie byłam u nich na żadnej imprezie, ale moi znajomi byli i z tego co wiem byli bardzo zadowoleni.

Gość

07-11-2011, 23:50
#14
ja osobiście nigdy nie byłam u nich na żadnej imprezie, ale moi znajomi byli i z tego co wiem byli bardzo zadowoleni.
Gość napisał(a):ja osobiście nigdy nie byłam u nich na żadnej imprezie, ale moi znajomi byli i z tego co wiem byli bardzo zadowoleni.

Gość

07-11-2011, 23:52
#15
ja osobiście nigdy nie byłam u nich na żadnej imprezie, ale moi znajomi byli i z tego co wiem byli bardzo zadowoleni.
Gość napisał(a):Moim zdaniem jest naprawde fajnie warto iśc na taka impreże zawsze panuje miła artmosfera bal do rana naprawde polecam a wiem co mówie bo byłem {mruga} juz na balu przebieranców w Gospodzie pod Jemiołami. {usmiech}

Gość

08-11-2011, 09:31
#16
Moim zdaniem jest naprawde fajnie warto iśc na taka impreże zawsze panuje miła artmosfera bal do rana naprawde polecam a wiem co mówie bo byłem {mruga} juz na balu przebieranców w Gospodzie pod Jemiołami. {usmiech}
Gość napisał(a):Słyszałam, jeszcze tam nie byłam, ale się wybieram na andrzejkowy bal przebierańców. Jak mam się przebrać za tę wróżkę ? Gdzie kupić takie przebranie ?{mruga}

Gość

08-11-2011, 13:10
#17
Słyszałam, jeszcze tam nie byłam, ale się wybieram na andrzejkowy bal przebierańców. Jak mam się przebrać za tę wróżkę ? Gdzie kupić takie przebranie ?{mruga}
Gość napisał(a):Ja jestem wraz zona i znajomymi stalymi bywalcami na imprezach i powiem tylko tyle ze warto a na Andrzejkach na pewno bedziemy

Gość

08-11-2011, 17:49
#18
Ja jestem wraz zona i znajomymi stalymi bywalcami na imprezach i powiem tylko tyle ze warto a na Andrzejkach na pewno bedziemy
Gość napisał(a):Byłam u nich na sylwestrze i było super:) Miła obsługa, pyszne jedzenie. Gorąco polecam:):)

Gość

09-11-2011, 08:22
#19
Byłam u nich na sylwestrze i było super:) Miła obsługa, pyszne jedzenie. Gorąco polecam:):)
Gość napisał(a):Hej. Idę tam na Andrzejki, ale w dalszym ciągu nikt mi nie pomógł w sprawie tego stroju. Jak wygląda wróżka , czy wróżbita ? Czy lumpeks to dobry pomysł na szukanie tam stroju ?{usmiech}

Gość

10-11-2011, 17:01
#20
Hej. Idę tam na Andrzejki, ale w dalszym ciągu nikt mi nie pomógł w sprawie tego stroju. Jak wygląda wróżka , czy wróżbita ? Czy lumpeks to dobry pomysł na szukanie tam stroju ?{usmiech}

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów