Wspólny wyjazd na Marsz Niepodległości 11.11.11r.

Założony przez kaczy93
strony: 1
kaczy93 napisał(a):Co Wy na to ? Miał ktoś w planach coś takiego ? Gdyby zebrać się jakoś można by wspólnie wziąć jakiś autobus. Oczywiście mówiąc o Marszu mam na myśli 'maszerowanie' po 'prawej' stronie.

kaczy93

Wpisów: 1
Dołączył: 23.10.2011
23-10-2011, 21:29
#1
Co Wy na to ? Miał ktoś w planach coś takiego ? Gdyby zebrać się jakoś można by wspólnie wziąć jakiś autobus. Oczywiście mówiąc o Marszu mam na myśli 'maszerowanie' po 'prawej' stronie.
Gość napisał(a):ja będę jechał, ale raczej nie z okia z oki jak chcesz się dostać samemu to autobusem na centralny, potem przesiadka w autobus miejski na pl. konstytucji albo pociągiem na wileniaka, potem tramwajem na metro ratusz arsenał i metrem na politechnika

Gość

23-10-2011, 23:37
#2
ja będę jechał, ale raczej nie z okia z oki jak chcesz się dostać samemu to autobusem na centralny, potem przesiadka w autobus miejski na pl. konstytucji albo pociągiem na wileniaka, potem tramwajem na metro ratusz arsenał i metrem na politechnika
Gość napisał(a):ewentualnie autobusem na gdański i metrem na politechnikę, tak byłoby prościej jak w wariancie z centralnym

Gość

23-10-2011, 23:38
#3
ewentualnie autobusem na gdański i metrem na politechnikę, tak byłoby prościej jak w wariancie z centralnym

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów