HOTEL KORONA W KRUKACH

Założony przez Małgosia1982
strony: 1
Małgosia1982 napisał(a):DRODZY INTERNAUCI :)MAM MAŁE PYTANIE W ZWIĄZKU Z OTWARCIEM NOWEGO HOTELU CZY KTOŚ Z WAS SKŁADAŁ TAM SWOJĄ APLIKACJĘ W ZWIĄZKU Z PRZYJĘCIEM DO PRACY I CZY KTOŚ DOSTAŁ JUŻ JAKĄŚ ODPOWIEDZ??

Małgosia1982

Wpisów: 6
Dołączył: 08.05.2008
11-09-2011, 01:08
#1
DRODZY INTERNAUCI :)MAM MAŁE PYTANIE W ZWIĄZKU Z OTWARCIEM NOWEGO HOTELU CZY KTOŚ Z WAS SKŁADAŁ TAM SWOJĄ APLIKACJĘ W ZWIĄZKU Z PRZYJĘCIEM DO PRACY I CZY KTOŚ DOSTAŁ JUŻ JAKĄŚ ODPOWIEDZ??
Gość napisał(a):hej nikt nie składał tam dokumentów??? niewierze!

Gość

12-09-2011, 20:57
#2
hej nikt nie składał tam dokumentów??? niewierze!
Gość napisał(a):ogłaszali, że szukają pracowników, wysłałam cv i byłam na rozmowie, ale nic jeszcze nie wiem, zatrudniac mają chyba dopiero w październiku o ile dobrze pamiętam, narazie taką wstępną selekcję prowadzą

Gość

13-09-2011, 09:28
#3
ogłaszali, że szukają pracowników, wysłałam cv i byłam na rozmowie, ale nic jeszcze nie wiem, zatrudniac mają chyba dopiero w październiku o ile dobrze pamiętam, narazie taką wstępną selekcję prowadzą
Gość napisał(a):hej a kto jest właścicielem tego hotelu???

Gość

13-09-2011, 11:42
#4
hej a kto jest właścicielem tego hotelu???
Gość napisał(a):hej a kto jest właścicielem tego hotelu???

Gość

13-09-2011, 11:43
#5
hej a kto jest właścicielem tego hotelu???
Gość napisał(a):Czyżby właściciel {?}

Gość

13-09-2011, 22:15
#6
Czyżby właściciel {?}
Małgosia1982 napisał(a):Gwarantuje że nie jestem włascicielem i nie nie wiem kto nim jest. Dodałam ten temat bo rowniez starałam sie o prace w tej firmie,rowniez bylam na rozmowie i pomyslalam sobie ze moze ktos cos wie na temat przyjec :) z gory dziekuje za wszystkie wypowiedzi :)

Małgosia1982

Wpisów: 6
Dołączył: 08.05.2008
14-09-2011, 00:04
#7
Gwarantuje że nie jestem włascicielem i nie nie wiem kto nim jest. Dodałam ten temat bo rowniez starałam sie o prace w tej firmie,rowniez bylam na rozmowie i pomyslalam sobie ze moze ktos cos wie na temat przyjec :) z gory dziekuje za wszystkie wypowiedzi :)
Gość napisał(a):[quote=Małgosia1982]Gwarantuje że nie jestem włascicielem i nie nie wiem kto nim jest. Dodałam ten temat bo rowniez starałam sie o prace w tej firmie,rowniez bylam na rozmowie i pomyslalam sobie ze moze ktos cos wie na temat przyjec :) z gory dziekuje za wszystkie wypowiedzi :) [/quote]Dziwna ta twoja wypowiedź, nikt przecież nie twierdzi, że jesteś właścicielem

Gość

14-09-2011, 16:57
#8
[quote=Małgosia1982]Gwarantuje że nie jestem włascicielem i nie nie wiem kto nim jest. Dodałam ten temat bo rowniez starałam sie o prace w tej firmie,rowniez bylam na rozmowie i pomyslalam sobie ze moze ktos cos wie na temat przyjec :) z gory dziekuje za wszystkie wypowiedzi :) [/quote]Dziwna ta twoja wypowiedź, nikt przecież nie twierdzi, że jesteś właścicielem
Gość napisał(a):DodamMoże nim jesteś, że się dziwnie tłumaczysz.

Gość

14-09-2011, 16:57
#9
DodamMoże nim jesteś, że się dziwnie tłumaczysz.
Małgosia1982 napisał(a):[quote=Gość]Czyżby właściciel {?} [/quote]Odpowiadałam tylko na te pytanie. Wystarczy tylko uwaznie czytac forum!! A i jeszcze jedno, nie sadze ze wlascicielowi chciało by sie tłumaczyc tutaj!

Małgosia1982

Wpisów: 6
Dołączył: 08.05.2008
14-09-2011, 23:39
#10
[quote=Gość]Czyżby właściciel {?} [/quote]Odpowiadałam tylko na te pytanie. Wystarczy tylko uwaznie czytac forum!! A i jeszcze jedno, nie sadze ze wlascicielowi chciało by sie tłumaczyc tutaj!
Gość napisał(a):[quote=Małgosia1982][quote=Gość]Czyżby właściciel {?} [/quote]Odpowiadałam tylko na te pytanie. Wystarczy tylko uwaznie czytac forum!! A i jeszcze jedno, nie sadze ze wlascicielowi chciało by sie tłumaczyc tutaj! [/quote]To"Czyżby właściciel {?} "było odpowiedzią na to"hej a kto jest właścicielem tego hotelu???"bynajmniej ja tak zrozumiałam.. mniejsza o to Małgosiu :) Mam nadzieję, że zaproszą Cię do współpracy. Sama chciałam tam złożyć cv, ale mi nie odpowiada taki wymiar pracy (w póxnych godzinach) :)Życzę szczęścia!

Gość

15-09-2011, 11:58
#11
[quote=Małgosia1982][quote=Gość]Czyżby właściciel {?} [/quote]Odpowiadałam tylko na te pytanie. Wystarczy tylko uwaznie czytac forum!! A i jeszcze jedno, nie sadze ze wlascicielowi chciało by sie tłumaczyc tutaj! [/quote]To"Czyżby właściciel {?} "było odpowiedzią na to"hej a kto jest właścicielem tego hotelu???"bynajmniej ja tak zrozumiałam.. mniejsza o to Małgosiu :) Mam nadzieję, że zaproszą Cię do współpracy. Sama chciałam tam złożyć cv, ale mi nie odpowiada taki wymiar pracy (w póxnych godzinach) :)Życzę szczęścia!
Gość napisał(a):mi lokalizacja średnio pasuje, ale zobaczymy...

Gość

15-09-2011, 12:58
#12
mi lokalizacja średnio pasuje, ale zobaczymy...
Gość napisał(a):To jest ten obiekt po lewej stronie w lasku niedaleko od Olimpii?  

Gość

15-09-2011, 16:29
#13
To jest ten obiekt po lewej stronie w lasku niedaleko od Olimpii?  
Gość napisał(a):Właścicielka jest miła kobieta(jak narazie) bo będe miała tam wesele.Jakaś rodzina Samslów tej hurtowni Samsel i syn obok dużego rynku

Gość

15-09-2011, 18:19
#14
Właścicielka jest miła kobieta(jak narazie) bo będe miała tam wesele.Jakaś rodzina Samslów tej hurtowni Samsel i syn obok dużego rynku
Gość napisał(a):To właśnie o ten obiekt mi chodziło :) Tak dokładnie właścicielem jest ta osoba, którą wymieniłaś.

Gość

15-09-2011, 21:07
#15
To właśnie o ten obiekt mi chodziło :) Tak dokładnie właścicielem jest ta osoba, którą wymieniłaś.
Gość napisał(a):Czy ktoś robił tam wesele lub był na jakimś {?}{?}{?}{?}{?}interesują mnie wasze opinie{mruga}co było pozytywne a co negatywne {?}{?}{?}{?}z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi, sugestie{usmiech}

Gość

21-02-2013, 23:11
#16
Czy ktoś robił tam wesele lub był na jakimś {?}{?}{?}{?}{?}interesują mnie wasze opinie{mruga}co było pozytywne a co negatywne {?}{?}{?}{?}z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi, sugestie{usmiech}

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów