gdzie do lekarza rodzinnego?

Założony przez lov mi tender
strony: 1 2 3 dalej
lov mi tender napisał(a):szukam nowego lekarza rodzinnego, gdzie najlepiej się udać? jestem nowa w mieście, gdzie tu są jakieś przychodnie lekarskie? dzięki za pomoc :)

lov mi tender

Wpisów: 1
Dołączył: 27.06.2011
07-09-2011, 19:46
#1
szukam nowego lekarza rodzinnego, gdzie najlepiej się udać? jestem nowa w mieście, gdzie tu są jakieś przychodnie lekarskie? dzięki za pomoc :)
Gość napisał(a):dr Przychodzień jest ok

Gość

08-09-2011, 19:41
#2
dr Przychodzień jest ok
Gość napisał(a):dr Przychodzeń ok{diabelek}, ale z której strony??????????????O fakcie zmiany siedziby swojej przychodni nawet nie raczyła poinformować pacjentów. Na stronach jeszcze niedawno widniała stara siedziba, bo nie raczyło się nikomu zmienić ulicy. Krowy jedne.{dobani}

Gość

08-09-2011, 20:31
#3
dr Przychodzeń ok{diabelek}, ale z której strony??????????????O fakcie zmiany siedziby swojej przychodni nawet nie raczyła poinformować pacjentów. Na stronach jeszcze niedawno widniała stara siedziba, bo nie raczyło się nikomu zmienić ulicy. Krowy jedne.{dobani}
Gość napisał(a):Ja osobiscie nie polecam dr Przychodzien nie umie leczyc dzieci a co mowa doroslych.Polecam lekarzy z przychodni RODZINA na ulicy Gorbatowa nad sklepem CCC.Ja sie przepisalam od Przychodzien do RODZINY i jestem bardzo zadowolona z usług tej przychodni{mruga}{usmiech}

Gość

09-09-2011, 05:58
#4
Ja osobiscie nie polecam dr Przychodzien nie umie leczyc dzieci a co mowa doroslych.Polecam lekarzy z przychodni RODZINA na ulicy Gorbatowa nad sklepem CCC.Ja sie przepisalam od Przychodzien do RODZINY i jestem bardzo zadowolona z usług tej przychodni{mruga}{usmiech}
Gość napisał(a):Dr Przychodzien nie polecam własnie niedawno sie od niej przenioslam ale w tej samej przychodni przyjmuje doktor Angielczyk z tego co slyszalam mila i bardzo dobrze zna sie na rzeczy

Gość

09-09-2011, 08:35
#5
Dr Przychodzien nie polecam własnie niedawno sie od niej przenioslam ale w tej samej przychodni przyjmuje doktor Angielczyk z tego co slyszalam mila i bardzo dobrze zna sie na rzeczy
Gość napisał(a):tez zamierzam sie "wypisać" od Przychodzień, wkurza mnie tamta przychodnia, poza tym raz mnie poinformowali, ze nie moge sie zarejestrować przez telefon, muszę osobiście. nie wiem czy to faktycznie prawda, ale mam ich już dość. Nie jestem na emeryturze i nie mam czasu tam sterczeć pół dnia

Gość

09-09-2011, 17:07
#6
tez zamierzam sie "wypisać" od Przychodzień, wkurza mnie tamta przychodnia, poza tym raz mnie poinformowali, ze nie moge sie zarejestrować przez telefon, muszę osobiście. nie wiem czy to faktycznie prawda, ale mam ich już dość. Nie jestem na emeryturze i nie mam czasu tam sterczeć pół dnia
Gość napisał(a):DR.PIETRZYKOWSKA  I DR. TOBIASZ PRZYCHODNIA MEDICA W KUPCU POLECAM  

Gość

10-09-2011, 09:57
#7
DR.PIETRZYKOWSKA  I DR. TOBIASZ PRZYCHODNIA MEDICA W KUPCU POLECAM  
Gość napisał(a):Nigdy nie wybierajcie Dr.Prejzedanca on nie umie leczyć przepisuje tylko leki żeby do jego chodzić{diabelek}

Gość

10-09-2011, 18:48
#8
Nigdy nie wybierajcie Dr.Prejzedanca on nie umie leczyć przepisuje tylko leki żeby do jego chodzić{diabelek}
Gość napisał(a):Doktor Szulborska jest super lekarzem i przyjmuje w starym bloku koło starego szpitala..Problem jest tylko jeden!MA TRAGICZNĄ PIELĘGNIARKĘ-BARDZO NIEMIŁĄ,WREDNĄ I MAJĄCA PRETENSJE DO PACJENTÓW O WSZYSTKO!MAM WRAŻENIE,ŻE TO PIELĘGNIARKA RZĄDZI DOKTOR A NIE ODWROTNIE!TA PANI BARDZO STRESUJE LUDZI I WIEM,ŻE WIELU MYŚLI O PRZENIESIENIU GDZIE INDZIEJ WŁAŚNIE ZE WZGLĘDU NA TĄ PANIĄ!Szkoda,bo Doktor Szulborska jest wspaniałym,dobrym i ciepłym lekarzem!Powinna zmienić pielęgniarkę i wtedy wszystko byłoby super!!!Lekarza polecam-pielęgniarki NIE!!!

Gość

27-02-2012, 13:52
#9
Doktor Szulborska jest super lekarzem i przyjmuje w starym bloku koło starego szpitala..Problem jest tylko jeden!MA TRAGICZNĄ PIELĘGNIARKĘ-BARDZO NIEMIŁĄ,WREDNĄ I MAJĄCA PRETENSJE DO PACJENTÓW O WSZYSTKO!MAM WRAŻENIE,ŻE TO PIELĘGNIARKA RZĄDZI DOKTOR A NIE ODWROTNIE!TA PANI BARDZO STRESUJE LUDZI I WIEM,ŻE WIELU MYŚLI O PRZENIESIENIU GDZIE INDZIEJ WŁAŚNIE ZE WZGLĘDU NA TĄ PANIĄ!Szkoda,bo Doktor Szulborska jest wspaniałym,dobrym i ciepłym lekarzem!Powinna zmienić pielęgniarkę i wtedy wszystko byłoby super!!!Lekarza polecam-pielęgniarki NIE!!!
Gość napisał(a):[b]Mój ranking najlepszych lekarzy rodzinnych:[/b]1. Dr. Lewandowski (przychodnia RODZINA - ul. Gorbatowa 10)2. Dr. Pietrzykowska (przychodnia MEDICA - Handlowiec)3. Dr. Sikorska (ul. Syreny 4 - prostopadle do ul. Hallera)4. Dr. Tobiasz (przychodnia MEDICA - Handlowiec)

Gość

27-02-2012, 14:20
#10
[b]Mój ranking najlepszych lekarzy rodzinnych:[/b]1. Dr. Lewandowski (przychodnia RODZINA - ul. Gorbatowa 10)2. Dr. Pietrzykowska (przychodnia MEDICA - Handlowiec)3. Dr. Sikorska (ul. Syreny 4 - prostopadle do ul. Hallera)4. Dr. Tobiasz (przychodnia MEDICA - Handlowiec)
Gość napisał(a):A ja polecam dr Gadek{usmiech} jest w porządku.

Gość

27-02-2012, 23:17
#11
A ja polecam dr Gadek{usmiech} jest w porządku.
Gość napisał(a):Doktor Przychodzień i Angielczyk znaja sie na rzeczy i wogole sa ok{ok}

Gość

28-02-2012, 12:30
#12
Doktor Przychodzień i Angielczyk znaja sie na rzeczy i wogole sa ok{ok}
Gość napisał(a):Tylko doktor Tobiasz i Doktor Pietrzykowska przychodnia Medica poza tym pani pielęgniarki fachowe i bardzo miłe gorąco polecam

Gość

28-02-2012, 14:29
#13
Tylko doktor Tobiasz i Doktor Pietrzykowska przychodnia Medica poza tym pani pielęgniarki fachowe i bardzo miłe gorąco polecam
Gość napisał(a):Tylko doktor Tobiasz i Doktor Pietrzykowska przychodnia Medica poza tym pani pielęgniarki fachowe i bardzo miłe gorąco polecam

Gość

28-02-2012, 14:30
#14
Tylko doktor Tobiasz i Doktor Pietrzykowska przychodnia Medica poza tym pani pielęgniarki fachowe i bardzo miłe gorąco polecam
Gość napisał(a):NiE ZGADZAM SIĘ Z OPINIĄ PONIŻEJ!!!! PANI PIELĘGNIARKA PRACUJĄCA U DOKTOR SZULBORSKIEJ JEST BARDZO KOMPETENTNĄ OSOBĄ!, A PRZY TYM BARDZO POMOCNĄ I UPRZEJMĄ!!!.JA NA PEWNO NIE WYPISZĘ SIE Z TEJ PRZYCHODNI!.POLECAM TĘ PRZYCHODNIĘ{ok}.

Gość

28-02-2012, 16:39
#15
NiE ZGADZAM SIĘ Z OPINIĄ PONIŻEJ!!!! PANI PIELĘGNIARKA PRACUJĄCA U DOKTOR SZULBORSKIEJ JEST BARDZO KOMPETENTNĄ OSOBĄ!, A PRZY TYM BARDZO POMOCNĄ I UPRZEJMĄ!!!.JA NA PEWNO NIE WYPISZĘ SIE Z TEJ PRZYCHODNI!.POLECAM TĘ PRZYCHODNIĘ{ok}.
Gość napisał(a):Zgadzam się z przedmówcą odnośnie Pani Pielęgniarki pracującej z Dr. Szulborską. Bardzo kompetentna osoba.  

Gość

28-02-2012, 17:17
#16
Zgadzam się z przedmówcą odnośnie Pani Pielęgniarki pracującej z Dr. Szulborską. Bardzo kompetentna osoba.  
Gość napisał(a):Raz byłam świadkiem jak pani pielęgniarka tak odezwała się do starszej pacjentki,że kobiecina siedziała i płakała..jaja,co?żeby tak traktować ludzi!?{zly}

Gość

28-02-2012, 17:59
#17
Raz byłam świadkiem jak pani pielęgniarka tak odezwała się do starszej pacjentki,że kobiecina siedziała i płakała..jaja,co?żeby tak traktować ludzi!?{zly}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Zgadzam się z przedmówcą odnośnie Pani Pielęgniarki pracującej z Dr. Szulborską. Bardzo kompetentna osoba.  [/quote]To należycie chyba do tych bardzo nielicznych osób, którym sposób bycia tej pani odpowiada. Do mojej teściowej jest np. zawsze miła, ale już jej córka (a moja szwagierka) nie cierpi wręcz tej baby. Ja zresztą też. Ma osoby, które lubi (naprawdę garstkę), resztę traktuje z góry, obcesowo. Stresuje pacjentów i wprowadza napiętą atmosferę.Dodam jeszcze, że bardzo często siedzi z panią doktor w gabinecie. Niby do pomocy przy wypisywaniu recept itp. , ale jednocześnie słucha wszystkiego, co się mówi. Mi to akurat nie odpowiada. Sama doktor Szulborska jest świetnym lekarzem, ma podejście do pacjenta i jako lekarza polecam.

Gość

28-02-2012, 19:25
#18
[quote=Gość]Zgadzam się z przedmówcą odnośnie Pani Pielęgniarki pracującej z Dr. Szulborską. Bardzo kompetentna osoba.  [/quote]To należycie chyba do tych bardzo nielicznych osób, którym sposób bycia tej pani odpowiada. Do mojej teściowej jest np. zawsze miła, ale już jej córka (a moja szwagierka) nie cierpi wręcz tej baby. Ja zresztą też. Ma osoby, które lubi (naprawdę garstkę), resztę traktuje z góry, obcesowo. Stresuje pacjentów i wprowadza napiętą atmosferę.Dodam jeszcze, że bardzo często siedzi z panią doktor w gabinecie. Niby do pomocy przy wypisywaniu recept itp. , ale jednocześnie słucha wszystkiego, co się mówi. Mi to akurat nie odpowiada. Sama doktor Szulborska jest świetnym lekarzem, ma podejście do pacjenta i jako lekarza polecam.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Zgadzam się z przedmówcą odnośnie Pani Pielęgniarki pracującej z Dr. Szulborską. Bardzo kompetentna osoba.  [/quote]To należycie chyba do tych bardzo nielicznych osób, którym sposób bycia tej pani odpowiada. Do mojej teściowej jest np. zawsze miła, ale już jej córka (a moja szwagierka) nie cierpi wręcz tej baby. Ja zresztą też. Ma osoby, które lubi (naprawdę garstkę), resztę traktuje z góry, obcesowo. Stresuje pacjentów i wprowadza napiętą atmosferę.Dodam jeszcze, że bardzo często siedzi z panią doktor w gabinecie. Niby do pomocy przy wypisywaniu recept itp. , ale jednocześnie słucha wszystkiego, co się mówi. Mi to akurat nie odpowiada. Sama doktor Szulborska jest świetnym lekarzem, ma podejście do pacjenta i jako lekarza polecam. [/quote]Ze wszystkim,co tu teraz napisano zgadzam się w 100%!Nie można nigdy z doktor porozmawiać,bo tak pielęgniarka siedzi i słucha..potem komentuje wszystko.Poza tym to nie muszę rozbierać się przed nikim poza doktor,ale nie da rady..bo siedzi i siedzi a w poczekalni kolejka!jestem mężczyzną ale i mnie krew zalewa tam czasem..chyba doktor nie widzi problemu,a problem jest!co do doktor nie mam nic-świetna lekarka i wspaniały człowiek!

Gość

28-02-2012, 21:37
#19
[quote=Gość][quote=Gość]Zgadzam się z przedmówcą odnośnie Pani Pielęgniarki pracującej z Dr. Szulborską. Bardzo kompetentna osoba.  [/quote]To należycie chyba do tych bardzo nielicznych osób, którym sposób bycia tej pani odpowiada. Do mojej teściowej jest np. zawsze miła, ale już jej córka (a moja szwagierka) nie cierpi wręcz tej baby. Ja zresztą też. Ma osoby, które lubi (naprawdę garstkę), resztę traktuje z góry, obcesowo. Stresuje pacjentów i wprowadza napiętą atmosferę.Dodam jeszcze, że bardzo często siedzi z panią doktor w gabinecie. Niby do pomocy przy wypisywaniu recept itp. , ale jednocześnie słucha wszystkiego, co się mówi. Mi to akurat nie odpowiada. Sama doktor Szulborska jest świetnym lekarzem, ma podejście do pacjenta i jako lekarza polecam. [/quote]Ze wszystkim,co tu teraz napisano zgadzam się w 100%!Nie można nigdy z doktor porozmawiać,bo tak pielęgniarka siedzi i słucha..potem komentuje wszystko.Poza tym to nie muszę rozbierać się przed nikim poza doktor,ale nie da rady..bo siedzi i siedzi a w poczekalni kolejka!jestem mężczyzną ale i mnie krew zalewa tam czasem..chyba doktor nie widzi problemu,a problem jest!co do doktor nie mam nic-świetna lekarka i wspaniały człowiek!
Gość napisał(a):[quote=Gość]Doktor Szulborska jest super lekarzem i przyjmuje w starym bloku koło starego szpitala..Problem jest tylko jeden!MA TRAGICZNĄ PIELĘGNIARKĘ-BARDZO NIEMIŁĄ,WREDNĄ I MAJĄCA PRETENSJE DO PACJENTÓW O WSZYSTKO!MAM WRAŻENIE,ŻE TO PIELĘGNIARKA RZĄDZI DOKTOR A NIE ODWROTNIE!TA PANI BARDZO STRESUJE LUDZI I WIEM,ŻE WIELU MYŚLI O PRZENIESIENIU GDZIE INDZIEJ WŁAŚNIE ZE WZGLĘDU NA TĄ PANIĄ!Szkoda,bo Doktor Szulborska jest wspaniałym,dobrym i ciepłym lekarzem!Powinna zmienić pielęgniarkę i wtedy wszystko byłoby super!!!Lekarza polecam-pielęgniarki NIE!!! [/quote]Zgadzam się z tym że dr.Szulborska jest super lekarzem.I również mam nie najlepsze zdanie o tej pielęgniarce.Jej zachowanie budzi wiele zastrzeżeń.

Gość

29-02-2012, 14:02
#20
[quote=Gość]Doktor Szulborska jest super lekarzem i przyjmuje w starym bloku koło starego szpitala..Problem jest tylko jeden!MA TRAGICZNĄ PIELĘGNIARKĘ-BARDZO NIEMIŁĄ,WREDNĄ I MAJĄCA PRETENSJE DO PACJENTÓW O WSZYSTKO!MAM WRAŻENIE,ŻE TO PIELĘGNIARKA RZĄDZI DOKTOR A NIE ODWROTNIE!TA PANI BARDZO STRESUJE LUDZI I WIEM,ŻE WIELU MYŚLI O PRZENIESIENIU GDZIE INDZIEJ WŁAŚNIE ZE WZGLĘDU NA TĄ PANIĄ!Szkoda,bo Doktor Szulborska jest wspaniałym,dobrym i ciepłym lekarzem!Powinna zmienić pielęgniarkę i wtedy wszystko byłoby super!!!Lekarza polecam-pielęgniarki NIE!!! [/quote]Zgadzam się z tym że dr.Szulborska jest super lekarzem.I również mam nie najlepsze zdanie o tej pielęgniarce.Jej zachowanie budzi wiele zastrzeżeń.

strony: 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów