który lokal polecacie na chrzciny?

Założony przez amelka
strony: 1
Gość napisał(a):wizja na rolnej:)){ok}

Gość

19-08-2011, 12:56
#1
wizja na rolnej:)){ok}
Gość napisał(a):Możesz napisać coś o cenach i co wchodzi w ich skład?

Gość

19-08-2011, 14:30
#2
Możesz napisać coś o cenach i co wchodzi w ich skład?
Gość napisał(a):Polecam Klub u studentów w WSAP. Miałem w tym roku tam komunię i chrzciny. Rewelacyjne jedzenie, wystrój i atmosferka. Dla dzieciaków gratis PS3, a dla starszych stół do bilarda.Gorąco polecam Leszek

Gość

19-08-2011, 16:50
#3
Polecam Klub u studentów w WSAP. Miałem w tym roku tam komunię i chrzciny. Rewelacyjne jedzenie, wystrój i atmosferka. Dla dzieciaków gratis PS3, a dla starszych stół do bilarda.Gorąco polecam Leszek
Gość napisał(a):Z tym jedzeniem u studenta to bym nie przesadzała... Nie bardzo umieją tam gotować. Jeżeli chodzi o jedzenie to polecam "Kugiel" na pomianie a wystrój to wizja na Rolnej albo Marco Polo (nowe odświeżone)

Gość

19-08-2011, 21:18
#4
Z tym jedzeniem u studenta to bym nie przesadzała... Nie bardzo umieją tam gotować. Jeżeli chodzi o jedzenie to polecam "Kugiel" na pomianie a wystrój to wizja na Rolnej albo Marco Polo (nowe odświeżone)
Gość napisał(a):Polecam Marco Polo za smaczne jedzenie i bardzo dobrą obsługę, Borowik za jedzenie, Niezapominajka jest superi w porządku właścicielka, ale sala bardzo duża, chyba, że na dużo gości. Jeżeli jedzenie na zamówienie to Kugiel. Odradzam Nad narwią za średnie jedzenie i obsługę chyba z łapanki,  Kwadrans, bo za blisko ulicy i średnie jedzenie.I elba jeszcze ok.

Gość

20-08-2011, 00:15
#5
Polecam Marco Polo za smaczne jedzenie i bardzo dobrą obsługę, Borowik za jedzenie, Niezapominajka jest superi w porządku właścicielka, ale sala bardzo duża, chyba, że na dużo gości. Jeżeli jedzenie na zamówienie to Kugiel. Odradzam Nad narwią za średnie jedzenie i obsługę chyba z łapanki,  Kwadrans, bo za blisko ulicy i średnie jedzenie.I elba jeszcze ok.
Gość napisał(a):my również mieliśmy w MArco Polo - bardzo polecam :)płaciliśmy 50zł/osoba za chrzciny, w swoim zakresie przynieślismy tylko tort. Nie wiem czy teraz są takie same stawki...?

Gość

20-08-2011, 09:29
#6
my również mieliśmy w MArco Polo - bardzo polecam :)płaciliśmy 50zł/osoba za chrzciny, w swoim zakresie przynieślismy tylko tort. Nie wiem czy teraz są takie same stawki...?
Gość napisał(a):a jakie dania zmieliscie?

Gość

20-08-2011, 12:44
#7
a jakie dania zmieliscie?
Gość napisał(a):najlepiej w domu bo ceny sa takie jak za wesele

Gość

20-08-2011, 13:12
#8
najlepiej w domu bo ceny sa takie jak za wesele
Gość napisał(a):[quote=Gość]a jakie dania zmieliscie? [/quote]szczerze - nie pamiętam już.. na pewno był schab z kurkami (a może to karkówka była?), jakaś zupa, mnóstwo przystawek...w domu bardzo chętnie bym zrobiła, ale w dwóch maleńkich pokojach nie miałabym jak upchnąć gości.. chwała tym, co mają gdzie ;)

Gość

21-08-2011, 19:05
#9
[quote=Gość]a jakie dania zmieliscie? [/quote]szczerze - nie pamiętam już.. na pewno był schab z kurkami (a może to karkówka była?), jakaś zupa, mnóstwo przystawek...w domu bardzo chętnie bym zrobiła, ale w dwóch maleńkich pokojach nie miałabym jak upchnąć gości.. chwała tym, co mają gdzie ;)
Gość napisał(a):czy znacie jakiś lokal na chrzciny, gdzie są także np. jakieś zabawki dla dzieci. Dzieci będę miała sporo i chciałabym, aby mogły też się pobawić, bo dzieci szybko się nudzą i nie wysiedzą długo przy stole, w tym czasie dorośli mogli by spokojnie porozmawiać i zjeść posiłek. odpiszcie proszę, takze ceny i jak liczą za dzieci.

Gość

22-08-2011, 09:06
#10
czy znacie jakiś lokal na chrzciny, gdzie są także np. jakieś zabawki dla dzieci. Dzieci będę miała sporo i chciałabym, aby mogły też się pobawić, bo dzieci szybko się nudzą i nie wysiedzą długo przy stole, w tym czasie dorośli mogli by spokojnie porozmawiać i zjeść posiłek. odpiszcie proszę, takze ceny i jak liczą za dzieci.
Gość napisał(a):Ostatnio byłam w Kwadransie na takich tańszych obiadach i tam były jakieś zabawki dla dzieci. Nie orientuję się niestety jak z ceną za chrzciny.

Gość

22-08-2011, 14:55
#11
Ostatnio byłam w Kwadransie na takich tańszych obiadach i tam były jakieś zabawki dla dzieci. Nie orientuję się niestety jak z ceną za chrzciny.
Gość napisał(a):Organizuję chrzciny swego synka we wrześniu i orientowałam się co do cen w różnych lokalach. Za osobe dorosłą trzeba zapłacić od 75 zł do 90zł. Zazwyczaj oferują w cenie 3 dania gorące w tym zupę, 5-6 przystawek. Owoce i napoje w cenie. Ciasto praktycznie wszędzie we własnym zakresie.

Gość

22-08-2011, 15:26
#12
Organizuję chrzciny swego synka we wrześniu i orientowałam się co do cen w różnych lokalach. Za osobe dorosłą trzeba zapłacić od 75 zł do 90zł. Zazwyczaj oferują w cenie 3 dania gorące w tym zupę, 5-6 przystawek. Owoce i napoje w cenie. Ciasto praktycznie wszędzie we własnym zakresie.
Gość napisał(a):przy Augustyniaku na Granicznej chyba mają plac zabaw, mozna zadzwonic i zapytać

Gość

22-08-2011, 22:21
#13
przy Augustyniaku na Granicznej chyba mają plac zabaw, mozna zadzwonic i zapytać
Gość napisał(a):Bardzo duży i dobrze urządzony jest plac zabaw w arkadii w kordowie.  

Gość

23-08-2011, 15:13
#14
Bardzo duży i dobrze urządzony jest plac zabaw w arkadii w kordowie.  
Gość napisał(a):Bardzo duży i dobrze urządzony jest plac zabaw w arkadii w kordowie.  

Gość

23-08-2011, 15:14
#15
Bardzo duży i dobrze urządzony jest plac zabaw w arkadii w kordowie.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]wizja na rolnej:)){ok} [/quote]{gafa}

Gość

24-11-2011, 18:48
#16
[quote=Gość]wizja na rolnej:)){ok} [/quote]{gafa}
Gość napisał(a):Proponuję zacząć od kościoła {mruga}

Gość

24-11-2011, 19:20
#17
Proponuję zacząć od kościoła {mruga}
Gość napisał(a):proponuję chrzciny w OFF Caffe w handlowcu. Polecam

Gość

25-11-2011, 13:52
#18
proponuję chrzciny w OFF Caffe w handlowcu. Polecam
Gość napisał(a):ja bym tam na jedzenie wuwazal troche ceny wysokie a niestety jakosciowo niezadobre{nie}

Gość

25-11-2011, 16:09
#19
ja bym tam na jedzenie wuwazal troche ceny wysokie a niestety jakosciowo niezadobre{nie}
Gość napisał(a):wioletta na rolnej super jedzenie

Gość

25-11-2011, 20:18
#20
wioletta na rolnej super jedzenie

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów