dekoracje do tortu

Założony przez lidia
strony: 1
lidia napisał(a): prosze o pomoc  niedlugo moj synek ma urodziny i chce mu zrobic tort z mcqueenem   chcialam mu kupic taki oplatek z jego zdjeciem ale nie bardzo wiem czy u nas w ostrolece takie rzeczy sa dostepne.  kiedys byla mirana na gorze w handlowcu ale to juz zlikwidowane  pomozcie

lidia

Wpisów: 6
Dołączył: 20.11.2010
16-08-2011, 10:30
#1
prosze o pomoc  niedlugo moj synek ma urodziny i chce mu zrobic tort z mcqueenem   chcialam mu kupic taki oplatek z jego zdjeciem ale nie bardzo wiem czy u nas w ostrolece takie rzeczy sa dostepne.  kiedys byla mirana na gorze w handlowcu ale to juz zlikwidowane  pomozcie
Gość napisał(a):Z tego co wiem to można kupić prawie w każdej cukiernii i większych sklepach

Gość

16-08-2011, 14:12
#2
Z tego co wiem to można kupić prawie w każdej cukiernii i większych sklepach
Gość napisał(a):Ja osobiście drukuję w tortownia.pl. Zapraszam do skorzystania z oferty tej firmy - tortownia.pl. Lukry plastyczne oraz szeroki wachlarz dekoracji cukierniczych zadowoli różne gusty i smaki. Dowolne zdjęcie można wydrukować do formatu A4. Wydruk na papierze opłatkowym lub na papierze cukrowym. Szybko, rzetelnie i sprawdzone. Wysyłka kurierem lub odbiór osobisty. W środę wysłałem plik do druku a w czwartek po 13 już kurier "puk puk - paczuszka dla Pana".

Gość

16-08-2011, 14:49
#3
Ja osobiście drukuję w tortownia.pl. Zapraszam do skorzystania z oferty tej firmy - tortownia.pl. Lukry plastyczne oraz szeroki wachlarz dekoracji cukierniczych zadowoli różne gusty i smaki. Dowolne zdjęcie można wydrukować do formatu A4. Wydruk na papierze opłatkowym lub na papierze cukrowym. Szybko, rzetelnie i sprawdzone. Wysyłka kurierem lub odbiór osobisty. W środę wysłałem plik do druku a w czwartek po 13 już kurier "puk puk - paczuszka dla Pana".

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów