SALON FRYZJERSKI MARIOLA SZCZEPANEK - OPINIE

Założony przez TellMeWhy
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a):widze ze konkurencja nie spi... ja jestem klientka p.Marioli od lat i nie trafilam nigdy do lepszego fryzjera.Nie rozumiem jak mozna napisac ze jej fryzury wieczorowe wygladaja jak codzienne?!! kto jak kto ,ale p.Mariola w fryzurach wieczorowych jest bezkonkurencyjna.a odnosnie poslizgow..niestety to chyba minus wszystkich salonow fryzjerskich... chyba nigdy wczesniej u zadnego fryzjera nie bylam przyjeta rowno na czas...

Gość

01-09-2011, 17:44
#1
widze ze konkurencja nie spi... ja jestem klientka p.Marioli od lat i nie trafilam nigdy do lepszego fryzjera.Nie rozumiem jak mozna napisac ze jej fryzury wieczorowe wygladaja jak codzienne?!! kto jak kto ,ale p.Mariola w fryzurach wieczorowych jest bezkonkurencyjna.a odnosnie poslizgow..niestety to chyba minus wszystkich salonow fryzjerskich... chyba nigdy wczesniej u zadnego fryzjera nie bylam przyjeta rowno na czas...
Gość napisał(a):[quote=Gość]Pani Mariolo szanuje Pani klientów jest Pani arogancka delikatnie podsumowując, ale fryzjerko dobro więc więcej  obycia [/quote]to szanuje czy nie szanuje?fryzjerko? czy fryzjerka?dobro? czy dobra,,,?proponuje najpierw samemu sie podszkolic i nabrac troche wiecej,,obycia,,... pozdrawiam

Gość

01-09-2011, 17:52
#2
[quote=Gość]Pani Mariolo szanuje Pani klientów jest Pani arogancka delikatnie podsumowując, ale fryzjerko dobro więc więcej  obycia [/quote]to szanuje czy nie szanuje?fryzjerko? czy fryzjerka?dobro? czy dobra,,,?proponuje najpierw samemu sie podszkolic i nabrac troche wiecej,,obycia,,... pozdrawiam
Gość napisał(a):[quote=Gość]No Marietta dalej sie reklamuj :):):):) [/quote] jaka marietta znowu? bosze.... co za ciemnota :D

Gość

01-09-2011, 17:57
#3
[quote=Gość]No Marietta dalej sie reklamuj :):):):) [/quote] jaka marietta znowu? bosze.... co za ciemnota :D
Gość napisał(a):Jestem klientką od lat tej Pani i nigdy nie miałam zastrzeżeń. Powiedzmy sobie sami jeżeli nie spełniała by naszych wymagań nie miała by tylu klientów. Ja zawsze wychodzę z tego zakładu zadowolona. Jeżeli ktoś boi się konkurencji to niech nie oczernia publicznie osób w ten sposób.[color=#ff0000][/color][size=18][/size]{jezyk}

Gość

02-09-2011, 07:00
#4
Jestem klientką od lat tej Pani i nigdy nie miałam zastrzeżeń. Powiedzmy sobie sami jeżeli nie spełniała by naszych wymagań nie miała by tylu klientów. Ja zawsze wychodzę z tego zakładu zadowolona. Jeżeli ktoś boi się konkurencji to niech nie oczernia publicznie osób w ten sposób.[color=#ff0000][/color][size=18][/size]{jezyk}
Gość napisał(a):Szanuje klientów i jest zawsze bardzo miła, czasami trafiają się opóźnienia, ale dlatego, że jest sporo chętnych  klientek, z tego co wiem na brak pracy nie narzeka, jest sporo pozajmowanych miejsc, szczególnie w weekend, ale warto poczekać. Jak jeszcze pracowała w metamorfozie to robiłam u niej fryzurę ślubną, cudo! Od tamtej pory chodzę na balejaż i ścinanie tylko do niej, co waźne, jest taniej niż w metamorfozie.

Gość

14-12-2011, 22:52
#5
Szanuje klientów i jest zawsze bardzo miła, czasami trafiają się opóźnienia, ale dlatego, że jest sporo chętnych  klientek, z tego co wiem na brak pracy nie narzeka, jest sporo pozajmowanych miejsc, szczególnie w weekend, ale warto poczekać. Jak jeszcze pracowała w metamorfozie to robiłam u niej fryzurę ślubną, cudo! Od tamtej pory chodzę na balejaż i ścinanie tylko do niej, co waźne, jest taniej niż w metamorfozie.
Gość napisał(a):ja jestem bardzo zadowolona z pani Mariolki. Chodze tam od wrzesnia i wiem, ze takiej fryzjereczki szukalam. Nie zmienie jej :)

Gość

15-12-2011, 09:25
#6
ja jestem bardzo zadowolona z pani Mariolki. Chodze tam od wrzesnia i wiem, ze takiej fryzjereczki szukalam. Nie zmienie jej :)
Gość napisał(a):Chodzę tylko do Pani Marioli-jestem bardzo zadowolona-poleciłam swoim koleżankom i one tez są zadowolone.Jestem stałą klientka i będę- a te negatywne opinie to chyba z konkurencji.

Gość

16-12-2011, 23:59
#7
Chodzę tylko do Pani Marioli-jestem bardzo zadowolona-poleciłam swoim koleżankom i one tez są zadowolone.Jestem stałą klientka i będę- a te negatywne opinie to chyba z konkurencji.
Gość napisał(a):konkurencja nie spi...zawsze czuwa :D:D

Gość

28-02-2013, 15:03
#8
konkurencja nie spi...zawsze czuwa :D:D
Gość napisał(a):czy komuś ta Pani robiła fryzurę ślubną? jakie efekty?

Gość

01-02-2014, 16:38
#9
czy komuś ta Pani robiła fryzurę ślubną? jakie efekty?

strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów