dobry pediatra dla 7 miesiecznego dziecka i 5 latka pomocy

Założony przez lidia
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a):tylko dr CYBULSKI

Gość

15-07-2011, 16:32
#1
tylko dr CYBULSKI
Gość napisał(a):[quote=Gość]polecam rowniez dr chełchowskiego i dr zerhau obywaj zloci lekarze  [/quote]Potwierdzam jako tata :) Jak nie może jeden to dzwonimy do drugiego :)

Gość

16-07-2011, 09:30
#2
[quote=Gość]polecam rowniez dr chełchowskiego i dr zerhau obywaj zloci lekarze  [/quote]Potwierdzam jako tata :) Jak nie może jeden to dzwonimy do drugiego :)
Gość napisał(a):oczywiście jak nie możesz przyjść na wizytę {mruga}

Gość

16-07-2011, 09:30
#3
oczywiście jak nie możesz przyjść na wizytę {mruga}
Gość napisał(a):Ja polacam Pani dr. Karpińską z przychodni "Rodzina" nad CCC oraz dr. Gronowską również z tej samej przychodni. My należymy do dr. Karpińskiej ale jak jej nie było to byliśmy również u dr.Gronowskiej. Jedna i druga jest świetna.

Gość

16-07-2011, 09:43
#4
Ja polacam Pani dr. Karpińską z przychodni "Rodzina" nad CCC oraz dr. Gronowską również z tej samej przychodni. My należymy do dr. Karpińskiej ale jak jej nie było to byliśmy również u dr.Gronowskiej. Jedna i druga jest świetna.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja polacam Pani dr. Karpińską z przychodni "Rodzina" nad CCC oraz dr. Gronowską również z tej samej przychodni. My należymy do dr. Karpińskiej ale jak jej nie było to byliśmy również u dr.Gronowskiej. Jedna i druga jest świetna. [/quote]my tez do Kapinskiej chodzimy, ale nic specjalnie sie u nas nie dzialo, wiec tak do konca nie wiem jaka jest dobra

Gość

16-07-2011, 11:04
#5
[quote=Gość]Ja polacam Pani dr. Karpińską z przychodni "Rodzina" nad CCC oraz dr. Gronowską również z tej samej przychodni. My należymy do dr. Karpińskiej ale jak jej nie było to byliśmy również u dr.Gronowskiej. Jedna i druga jest świetna. [/quote]my tez do Kapinskiej chodzimy, ale nic specjalnie sie u nas nie dzialo, wiec tak do konca nie wiem jaka jest dobra
Gość napisał(a):Polecam Doktora Cybulskiego. Wspaniały człowiek i lekarz. Każda wizyta trwa średnio około godziny i jest na prawdę kompleksowa.

Gość

16-07-2011, 14:12
#6
Polecam Doktora Cybulskiego. Wspaniały człowiek i lekarz. Każda wizyta trwa średnio około godziny i jest na prawdę kompleksowa.
Gość napisał(a):Ja z dziećmi z należymy do dr Załuski, czyli przychodnia Hipokrates na stacji :( niestety dr Załuska nie sprawdza się jak do tej pory, wizyty krótkie i nie znoszą nic a nic, ma jakieś tam swoje utarte schematy, którymi podąża, nie traktuje dzieci jak indywidualne przypadki. Mieliśmy i nadal mamy trochę problemów zdrowotnych ale konkretnej pomocy zawsze musimy szukać gdzieś dalej, do Pani dr jedynie po recepty bo sama nic konkretnego nie radzi bo co to za dr, która mówi: proszę zrobić jak Pani uważa, to Pani wybór albo na rynku jest tyle leków od kolek, że nie wiem, który polecić, proszę poradzić się w aptece.

Gość

16-07-2011, 18:23
#7
Ja z dziećmi z należymy do dr Załuski, czyli przychodnia Hipokrates na stacji :( niestety dr Załuska nie sprawdza się jak do tej pory, wizyty krótkie i nie znoszą nic a nic, ma jakieś tam swoje utarte schematy, którymi podąża, nie traktuje dzieci jak indywidualne przypadki. Mieliśmy i nadal mamy trochę problemów zdrowotnych ale konkretnej pomocy zawsze musimy szukać gdzieś dalej, do Pani dr jedynie po recepty bo sama nic konkretnego nie radzi bo co to za dr, która mówi: proszę zrobić jak Pani uważa, to Pani wybór albo na rynku jest tyle leków od kolek, że nie wiem, który polecić, proszę poradzić się w aptece.
Gość napisał(a):Wybierz pediatrę który pracuje  w szpitalu to ma pojęcie o chorobach maluchów.

Gość

18-07-2011, 22:00
#8
Wybierz pediatrę który pracuje  w szpitalu to ma pojęcie o chorobach maluchów.
Gość napisał(a):Co sądzicie o dr Pawelczyk (chyba tak ma na nazwisko) przyjmuje teraz u dr Sikorskiej na ul Syreniej

Gość

05-07-2012, 13:49
#9
Co sądzicie o dr Pawelczyk (chyba tak ma na nazwisko) przyjmuje teraz u dr Sikorskiej na ul Syreniej
Gość napisał(a):Powiem tak, kiedyś mąż zaproponował mi wizytę u doktora w Warszawie dokładnie przychodnia Formed w starych Babicach ul. Warszawska. Na początku nie bardzo mi się to podobało, twierdziłam, że u nas jest tylu lekarzy i po co jechać aż tak daleko,ale........ Jednak już po pierwszej wizycie wiedziałam, że to były najlepiej wydane pieniądze. Tutaj lekarz brał  100 zł za np. wizyty domowe i czasami nawet płaszcza nie zdjął....a tu wizyta 45 minut dokładne badanie dziecka i nie tylko zwracanie uwagi na to z czym przyszliśmy..Pan doktor pomógł naszemu dziecku, i jestem mu jak również mojemu mężowi bardzo za to wdzięczna.Doktor nazywa się Witold Klemarczyk

Gość

04-12-2012, 15:00
#10
Powiem tak, kiedyś mąż zaproponował mi wizytę u doktora w Warszawie dokładnie przychodnia Formed w starych Babicach ul. Warszawska. Na początku nie bardzo mi się to podobało, twierdziłam, że u nas jest tylu lekarzy i po co jechać aż tak daleko,ale........ Jednak już po pierwszej wizycie wiedziałam, że to były najlepiej wydane pieniądze. Tutaj lekarz brał  100 zł za np. wizyty domowe i czasami nawet płaszcza nie zdjął....a tu wizyta 45 minut dokładne badanie dziecka i nie tylko zwracanie uwagi na to z czym przyszliśmy..Pan doktor pomógł naszemu dziecku, i jestem mu jak również mojemu mężowi bardzo za to wdzięczna.Doktor nazywa się Witold Klemarczyk
Gość napisał(a):Te objawy wyglądają na typowy refluks żołądka moja córka miała identyczne objawy i w Ostrołęce nikt nie potrafił nam pomóc, nikt tego nie zdiagnozował, oparłyśmy się u lekarza w Łomży a on na wejściu podał diagnozę

Gość

06-12-2012, 09:26
#11
Te objawy wyglądają na typowy refluks żołądka moja córka miała identyczne objawy i w Ostrołęce nikt nie potrafił nam pomóc, nikt tego nie zdiagnozował, oparłyśmy się u lekarza w Łomży a on na wejściu podał diagnozę
Gość napisał(a):Te objawy wyglądają na typowy refluks żołądka moja córka miała identyczne objawy i w Ostrołęce nikt nie potrafił nam pomóc, nikt tego nie zdiagnozował, oparłyśmy się u lekarza w Łomży a on na wejściu podał diagnozę

Gość

06-12-2012, 09:29
#12
Te objawy wyglądają na typowy refluks żołądka moja córka miała identyczne objawy i w Ostrołęce nikt nie potrafił nam pomóc, nikt tego nie zdiagnozował, oparłyśmy się u lekarza w Łomży a on na wejściu podał diagnozę
Gość napisał(a):[quote=Gość]Te objawy wyglądają na typowy refluks żołądka moja córka miała identyczne objawy i w Ostrołęce nikt nie potrafił nam pomóc, nikt tego nie zdiagnozował, oparłyśmy się u lekarza w Łomży a on na wejściu podał diagnozę [/quote]Co to za lekarz? Możesz podać namiar?

Gość

06-12-2012, 11:03
#13
[quote=Gość]Te objawy wyglądają na typowy refluks żołądka moja córka miała identyczne objawy i w Ostrołęce nikt nie potrafił nam pomóc, nikt tego nie zdiagnozował, oparłyśmy się u lekarza w Łomży a on na wejściu podał diagnozę [/quote]Co to za lekarz? Możesz podać namiar?
Gość napisał(a):Tylko i wyłącznie dr Cybulski, niezawodny lekarz pod każdym względem. Bardzo polecam,naprawdę zna się na rzeczy!

Gość

12-11-2014, 22:46
#14
Tylko i wyłącznie dr Cybulski, niezawodny lekarz pod każdym względem. Bardzo polecam,naprawdę zna się na rzeczy!

strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów