dobry pediatra dla 7 miesiecznego dziecka i 5 latka pomocy

Założony przez lidia
strony: 1 2 dalej
lidia napisał(a):witam  poszukuje dobrego pediatry dzieciecego  mam synow 7 mcy i 5 lat  do tej pory sa  w przychodni na borkach u dr. krupskiej ale juz nie mam slow na te ich metody leczenia . dziecko kaszle az sie dusi wymiotuje z tego wszystkiego a ona twierdzi ze nic mu nie jest ze jest zdrowe dwa dni pozniej juz ma zapalenie oskrzeli . pomocy poleccie kogos nawet przychodnie z chcecia zmienie tylko na jaka??

lidia

Wpisów: 6
Dołączył: 20.11.2010
12-07-2011, 14:33
#1
witam  poszukuje dobrego pediatry dzieciecego  mam synow 7 mcy i 5 lat  do tej pory sa  w przychodni na borkach u dr. krupskiej ale juz nie mam slow na te ich metody leczenia . dziecko kaszle az sie dusi wymiotuje z tego wszystkiego a ona twierdzi ze nic mu nie jest ze jest zdrowe dwa dni pozniej juz ma zapalenie oskrzeli . pomocy poleccie kogos nawet przychodnie z chcecia zmienie tylko na jaka??
Gość napisał(a):miałam do czynienia z kilkoma pediatrami w Ostrołęce, w tym na oddziale dziecięcym i jedynym, który budzi wrażenie profesjonalisty jest doktor Gawroński, ale czy przyjmuje on w jakiejś przychodni - nie mam pojęcia. Na pewno nie polecam dr Załuski - w moim odczuciu jest zbyt wyniosła, nie wdaje się w tłumaczenia przypadku, nie podsuwa alternatywnych rozwiązań czyli albo jest tak jak ona mówi albo niech sobie Państwo idą do innego lekarza, a czasem jednak trzeba wysłuchać pacjenta lub też pewne rzeczy mu wyjaśnić, zwłaszcza, gdy w grę wchodzi leczenie dziecka - i dr Bedro - ta ostatnia jest bardzo sympatyczna, ma świetne podejście do dzieci, ale niestety w sytuacjach kryzysowych zaczyna lekko panikować, a ja nie oczekuję, żeby lekarz był bardziej przerażony ode mnie.Pewnie nie pomogłam bo sama chce zabrać dziecko od aktualnego lekarza i nie mam pomysłu, gdzie :(

Gość

12-07-2011, 15:28
#2
miałam do czynienia z kilkoma pediatrami w Ostrołęce, w tym na oddziale dziecięcym i jedynym, który budzi wrażenie profesjonalisty jest doktor Gawroński, ale czy przyjmuje on w jakiejś przychodni - nie mam pojęcia. Na pewno nie polecam dr Załuski - w moim odczuciu jest zbyt wyniosła, nie wdaje się w tłumaczenia przypadku, nie podsuwa alternatywnych rozwiązań czyli albo jest tak jak ona mówi albo niech sobie Państwo idą do innego lekarza, a czasem jednak trzeba wysłuchać pacjenta lub też pewne rzeczy mu wyjaśnić, zwłaszcza, gdy w grę wchodzi leczenie dziecka - i dr Bedro - ta ostatnia jest bardzo sympatyczna, ma świetne podejście do dzieci, ale niestety w sytuacjach kryzysowych zaczyna lekko panikować, a ja nie oczekuję, żeby lekarz był bardziej przerażony ode mnie.Pewnie nie pomogłam bo sama chce zabrać dziecko od aktualnego lekarza i nie mam pomysłu, gdzie :(
Gość napisał(a):My również nalezymy do Dr. Krupskiej, ale w sytuacjach kryzysowych zawszee pomaga nam Dr. Tańska. Nie raz uratowala nas od szpitala, dziecko ma juz 6 lat i zawsze chodzimy do niej, polecam

Gość

12-07-2011, 15:40
#3
My również nalezymy do Dr. Krupskiej, ale w sytuacjach kryzysowych zawszee pomaga nam Dr. Tańska. Nie raz uratowala nas od szpitala, dziecko ma juz 6 lat i zawsze chodzimy do niej, polecam
Gość napisał(a):dr Tańska, dr Przeździecka, dr ŻebrowskaTo najlepszy wybór.

Gość

12-07-2011, 15:49
#4
dr Tańska, dr Przeździecka, dr ŻebrowskaTo najlepszy wybór.
Gość napisał(a):doktor Cybulski-przyjmuje już tylko w domu na os.Dzieci Polskich. Przyjeżdżają do niego ludzie nawet z poza Ostrołęki. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Nie znam osoby która by na niego narzekała a sam mam dzieci. tel.502 364 006. Jeśli nie on to już tylko Centrum Zdrowia Dziecka.

Gość

12-07-2011, 16:38
#5
doktor Cybulski-przyjmuje już tylko w domu na os.Dzieci Polskich. Przyjeżdżają do niego ludzie nawet z poza Ostrołęki. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Nie znam osoby która by na niego narzekała a sam mam dzieci. tel.502 364 006. Jeśli nie on to już tylko Centrum Zdrowia Dziecka.
Gość napisał(a):dr Przezdziecka - polecam.

Gość

12-07-2011, 16:48
#6
dr Przezdziecka - polecam.
Gość napisał(a):chodzilam do krupskiej przez miesiec co tydzien nie raz 2 razy w tygodniu bo dziecko okropnie kaslalo az sie dusilo oczewiscie tylko wit c i wapno kazala dawac w koncu jak poszlam i powiedzialam aby sie w koncu zdecydowala na cos bo dziecko kaszle od ponad miesiaca ona stwierdzila ze ma zapalenie oskrzeli i antybiotyk. a przeciez mogla dac wczesniej jakis syrop od tego kaszlu i by sie dzieciek nie meczyl. to lekarz dobry tylko po to by recepte przepisac  moim zdaniem sie za bardzo nie zna tylko wit c i wapno i inhalacje potrafi zalecic  

Gość

12-07-2011, 20:46
#7
chodzilam do krupskiej przez miesiec co tydzien nie raz 2 razy w tygodniu bo dziecko okropnie kaslalo az sie dusilo oczewiscie tylko wit c i wapno kazala dawac w koncu jak poszlam i powiedzialam aby sie w koncu zdecydowala na cos bo dziecko kaszle od ponad miesiaca ona stwierdzila ze ma zapalenie oskrzeli i antybiotyk. a przeciez mogla dac wczesniej jakis syrop od tego kaszlu i by sie dzieciek nie meczyl. to lekarz dobry tylko po to by recepte przepisac  moim zdaniem sie za bardzo nie zna tylko wit c i wapno i inhalacje potrafi zalecic  
Gość napisał(a):polecam dr Gurzędę w przychodni rodzina nad ccc na gorbatowa lub prywatnie na ul. Geodetów, dr Krupską już przerobiłam (jednego dnia dziecko czyste osłuchowo, drugiego czyste osłuchowo ale daje delikatny antybiotyk, trzeciego zapalenie płuc i szpital) również dr Gronowską (dziecko dusi się od kaszlu, leje się przez ręce a ona twierdzi, że nie ma co panikować z wielą łaską pozwala przyjechać i przepisuje dopiero zastrzyk na rozszerzenie pęcherzyków-faktycznie poddusza się)

Gość

12-07-2011, 22:49
#8
polecam dr Gurzędę w przychodni rodzina nad ccc na gorbatowa lub prywatnie na ul. Geodetów, dr Krupską już przerobiłam (jednego dnia dziecko czyste osłuchowo, drugiego czyste osłuchowo ale daje delikatny antybiotyk, trzeciego zapalenie płuc i szpital) również dr Gronowską (dziecko dusi się od kaszlu, leje się przez ręce a ona twierdzi, że nie ma co panikować z wielą łaską pozwala przyjechać i przepisuje dopiero zastrzyk na rozszerzenie pęcherzyków-faktycznie poddusza się)
Gość napisał(a):poprostu mamy wspanialych pediatrow w ostrołęce

Gość

13-07-2011, 07:12
#9
poprostu mamy wspanialych pediatrow w ostrołęce
Gość napisał(a):[quote=Gość]dr Tańska, dr Przeździecka, dr ŻebrowskaTo najlepszy wybór. [/quote]czy ktoś może podać kontakt/godziny i dni przyjęć do dr Tańskiej?

Gość

13-07-2011, 09:01
#10
[quote=Gość]dr Tańska, dr Przeździecka, dr ŻebrowskaTo najlepszy wybór. [/quote]czy ktoś może podać kontakt/godziny i dni przyjęć do dr Tańskiej?
Gość napisał(a):Nam pomógł dr Jakowicki, zupełnie inne dawkowanie leków niż lekarze w Przychodni nad CCC, wizyta prywatna z testami alergicznymi dla 6-cio latka to 180 zł, dr przyjmuje również na NFZ ale trzeba mieć skierownie.Poniżej podaję link do Przychodni wraz z danymi do prywatnego gabinetuhttp://www.jakowicki.pl/poradnia.html

Gość

13-07-2011, 14:25
#11
Nam pomógł dr Jakowicki, zupełnie inne dawkowanie leków niż lekarze w Przychodni nad CCC, wizyta prywatna z testami alergicznymi dla 6-cio latka to 180 zł, dr przyjmuje również na NFZ ale trzeba mieć skierownie.Poniżej podaję link do Przychodni wraz z danymi do prywatnego gabinetuhttp://www.jakowicki.pl/poradnia.html
Gość napisał(a):a co sadzicie o dr chelchoeskim

Gość

13-07-2011, 20:16
#12
a co sadzicie o dr chelchoeskim
Gość napisał(a):[quote=Gość]a co sadzicie o dr chelchoeskim [/quote]dr Chełchowski?Jak dla mnie genialny lekarz, szkoda, że przyjmuje tylko prywatnie.. Jednak warto w niektórych przypadkach iść!Antybiotyki to u Niego na prawdę ostateczność, kiedy są konieczne - oczywiście przepisuje, jednak stara się leczyć mniej inwazyjnymi metodami. Nasz synek miał grypę żołądkową, dostał skierowanie do szpitala, chociaz nie był odwodniony, dr zaproponował inne metody i do wieczora przeszło jak ręką odjął (tzn. wymioty i biegunka). Na prawde polecam.Co do dr Przeździeckiej, ja mam akurat niemiłe wspomnienia. Jak synek miał niewiele ponad roczek, powiedziała, ze ma stulejkę (podobno do 3 lat nie rusza się nic u chłopców!) i  chciała pokazać ręcznie, na siłę jak mamy się z "tym" obchodzić podczas kąpieli. Krzyk, przeraźliwy krzyk synka.. uciekłam po prostu z rykiem.. Przyniosło to skutek odwrotny od zamierzonego niestety. Może jest dobrym pediatrą - tego nie zaprzeczam, ale ja się zraziłam okropnie.o dr Krupskiej słyszałam pozytywne opinie akurat, ale szczerze to nigdy nie miałam z Nią styczności :)

Gość

13-07-2011, 20:25
#13
[quote=Gość]a co sadzicie o dr chelchoeskim [/quote]dr Chełchowski?Jak dla mnie genialny lekarz, szkoda, że przyjmuje tylko prywatnie.. Jednak warto w niektórych przypadkach iść!Antybiotyki to u Niego na prawdę ostateczność, kiedy są konieczne - oczywiście przepisuje, jednak stara się leczyć mniej inwazyjnymi metodami. Nasz synek miał grypę żołądkową, dostał skierowanie do szpitala, chociaz nie był odwodniony, dr zaproponował inne metody i do wieczora przeszło jak ręką odjął (tzn. wymioty i biegunka). Na prawde polecam.Co do dr Przeździeckiej, ja mam akurat niemiłe wspomnienia. Jak synek miał niewiele ponad roczek, powiedziała, ze ma stulejkę (podobno do 3 lat nie rusza się nic u chłopców!) i  chciała pokazać ręcznie, na siłę jak mamy się z "tym" obchodzić podczas kąpieli. Krzyk, przeraźliwy krzyk synka.. uciekłam po prostu z rykiem.. Przyniosło to skutek odwrotny od zamierzonego niestety. Może jest dobrym pediatrą - tego nie zaprzeczam, ale ja się zraziłam okropnie.o dr Krupskiej słyszałam pozytywne opinie akurat, ale szczerze to nigdy nie miałam z Nią styczności :)
Gość napisał(a):chelchowski bardzo dobry lekarz moje dzieci byly pod jego opieka w szpitalu wszystko wytlumaczy spokojnie bez nerwow  co do krupskiej nie polecam  

Gość

14-07-2011, 07:09
#14
chelchowski bardzo dobry lekarz moje dzieci byly pod jego opieka w szpitalu wszystko wytlumaczy spokojnie bez nerwow  co do krupskiej nie polecam  
Gość napisał(a):polecam rowniez dr chełchowskiego i dr zerhau obywaj zloci lekarze  

Gość

14-07-2011, 21:24
#15
polecam rowniez dr chełchowskiego i dr zerhau obywaj zloci lekarze  
Gość napisał(a):zgadzam się dr zyrchał ( nie wiem jak pisze się jego nazwisko ;) ) to naprawdę świetny lekarz pracuje w szpitalu i chodzi na prywatne wizyty domowe nr: 504097662 zawsze miły i chętny do pomocy  

Gość

14-07-2011, 21:52
#16
zgadzam się dr zyrchał ( nie wiem jak pisze się jego nazwisko ;) ) to naprawdę świetny lekarz pracuje w szpitalu i chodzi na prywatne wizyty domowe nr: 504097662 zawsze miły i chętny do pomocy  
Gość napisał(a):zgadzam się dr zyrchał ( nie wiem jak pisze się jego nazwisko ;) ) to naprawdę świetny lekarz pracuje w szpitalu i chodzi na prywatne wizyty domowe nr: 504097662 zawsze miły i chętny do pomocy  

Gość

14-07-2011, 21:52
#17
zgadzam się dr zyrchał ( nie wiem jak pisze się jego nazwisko ;) ) to naprawdę świetny lekarz pracuje w szpitalu i chodzi na prywatne wizyty domowe nr: 504097662 zawsze miły i chętny do pomocy  
Gość napisał(a):dr chełchowski bardzo mi pomógł moja córcia w szpitalu miała drobne problemy on jako jedyny poświęcił mi czas i wszystko doskonale wytłumaczył, uspokoił, super specjalista!!  

Gość

14-07-2011, 21:55
#18
dr chełchowski bardzo mi pomógł moja córcia w szpitalu miała drobne problemy on jako jedyny poświęcił mi czas i wszystko doskonale wytłumaczył, uspokoił, super specjalista!!  
Gość napisał(a):Jestem zapisana do dr Krupskiej, ponieważ mieszkam w Olszewo-Borkach i było mi wygodnie chodzić tam z maluszkiem na szczepienia, a później po recepty na leki, które zalecili nam specjaliści. Dr Krupska przepisuje leki, o które pacjent sam poprosi i najlepiej jak poda jeszcze sam dawkowanie. O skierowanie na wyniki albo do specjalisty nie można się doprosić. Ponieważ mam dziecko alergiczne i mamy oprócz tego jeszcze kilka innych problemów zdrowotnych to leczymy się w Warszawie.Jeśli coś się dzieje niespodziewanego to idziemy do dr Cybulskiego. BARDZO nam pomógł. Lekarze w W-wie pochwalili sposób w jaki prowadzi mojego synka tu na miejscu.  

Gość

15-07-2011, 11:21
#19
Jestem zapisana do dr Krupskiej, ponieważ mieszkam w Olszewo-Borkach i było mi wygodnie chodzić tam z maluszkiem na szczepienia, a później po recepty na leki, które zalecili nam specjaliści. Dr Krupska przepisuje leki, o które pacjent sam poprosi i najlepiej jak poda jeszcze sam dawkowanie. O skierowanie na wyniki albo do specjalisty nie można się doprosić. Ponieważ mam dziecko alergiczne i mamy oprócz tego jeszcze kilka innych problemów zdrowotnych to leczymy się w Warszawie.Jeśli coś się dzieje niespodziewanego to idziemy do dr Cybulskiego. BARDZO nam pomógł. Lekarze w W-wie pochwalili sposób w jaki prowadzi mojego synka tu na miejscu.  
Gość napisał(a):To bardzo dobrze.

Gość

15-07-2011, 12:54
#20
To bardzo dobrze.

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów