Gdzie mogę znaleźć prace??

Założony przez milenka3108
strony: 1 2 dalej
milenka3108 napisał(a):Witam wszystkich.Nazywam się Milena i w październiku skończę 18 lat. Poszukuje pracy na okres wakacji, ponieważ każdy grosz się przyda.Czy może ktoś wie gdzie iść, albo czy ktoś nie potrzebuje kogoś do pracy??Mogę robić wszystko.Z góry dziękuje za odpowiedzi.  

milenka3108

Wpisów: 1
Dołączył: 06.07.2011
06-07-2011, 14:00
#1
Witam wszystkich.Nazywam się Milena i w październiku skończę 18 lat. Poszukuje pracy na okres wakacji, ponieważ każdy grosz się przyda.Czy może ktoś wie gdzie iść, albo czy ktoś nie potrzebuje kogoś do pracy??Mogę robić wszystko.Z góry dziękuje za odpowiedzi.  
Gość napisał(a):Hej  wiesz co bardzo ciężko jest znaleźć pracę w Ostrołęce ja też szukam  tylko mnie interesuje praca na stałe i mimo że skończyłam studia i mam jako takie doświadczenie w różnego rodzaju pracach nikt do mnie się nie odzywa:( Wysyłam CV meilem noszę też osobiście i nic. Nie mam znajomości więc nie mam pracy  niestety przykre ale prawdziwe

Gość

06-07-2011, 14:12
#2
Hej  wiesz co bardzo ciężko jest znaleźć pracę w Ostrołęce ja też szukam  tylko mnie interesuje praca na stałe i mimo że skończyłam studia i mam jako takie doświadczenie w różnego rodzaju pracach nikt do mnie się nie odzywa:( Wysyłam CV meilem noszę też osobiście i nic. Nie mam znajomości więc nie mam pracy  niestety przykre ale prawdziwe
Gość napisał(a):Nie zgodzę się z Tobą. Jeśli chcesz znaleźć pracę to zawsze ją znajdziesz wszystko zależy od Twoich wymagań. Nawet zaczynając od prostej pracy jesteś w stanie dojść dużo wyżej, jeśli pokazujesz się z dobrej strony.  Każdy może mówić "nie mam znajomości to nie znajdę pracy", ale słowa "nie będę pracował bo to nie dla mnie" są dość częste. Trzeba się trochę postarać by coś mieć.   A na okres wakacji zawsze jest więcej prac sezonowych, zbieranie owoców, kelnerki na weselach, pomocnicy na budowach. A roznoszenie i wysyłanie CV jak ulotek to też nie jest wyjście.

Gość

06-07-2011, 16:12
#3
Nie zgodzę się z Tobą. Jeśli chcesz znaleźć pracę to zawsze ją znajdziesz wszystko zależy od Twoich wymagań. Nawet zaczynając od prostej pracy jesteś w stanie dojść dużo wyżej, jeśli pokazujesz się z dobrej strony.  Każdy może mówić "nie mam znajomości to nie znajdę pracy", ale słowa "nie będę pracował bo to nie dla mnie" są dość częste. Trzeba się trochę postarać by coś mieć.   A na okres wakacji zawsze jest więcej prac sezonowych, zbieranie owoców, kelnerki na weselach, pomocnicy na budowach. A roznoszenie i wysyłanie CV jak ulotek to też nie jest wyjście.
Gość napisał(a):jedź za granicę, w tym kraju nie ma przyszłości póki rządzi jaśnie panujący donald

Gość

06-07-2011, 16:18
#4
jedź za granicę, w tym kraju nie ma przyszłości póki rządzi jaśnie panujący donald
Gość napisał(a):idz na jagody i sprzedawaj w skupie. 10 zl za 1 kg - uzbierasz 10 kg (wiadro 10l) i masz 100 zl dziennie.  

Gość

06-07-2011, 16:36
#5
idz na jagody i sprzedawaj w skupie. 10 zl za 1 kg - uzbierasz 10 kg (wiadro 10l) i masz 100 zl dziennie.  
Gość napisał(a):tak tylko niestety jagód jest mało... a i uzbieraj te 10 kg . Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje ??

Gość

06-07-2011, 19:56
#6
tak tylko niestety jagód jest mało... a i uzbieraj te 10 kg . Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje ??
Gość napisał(a):no właśnie chodzi o podejście. Tobie się nie chce zbierać, a inny nie będzie marudził, tylko pójdzie, nazbiera i kasę ma. Widzisz różnicę?

Gość

06-07-2011, 21:08
#7
no właśnie chodzi o podejście. Tobie się nie chce zbierać, a inny nie będzie marudził, tylko pójdzie, nazbiera i kasę ma. Widzisz różnicę?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Nie zgodzę się z Tobą. Jeśli chcesz znaleźć pracę to zawsze ją znajdziesz wszystko zależy od Twoich wymagań. Nawet zaczynając od prostej pracy jesteś w stanie dojść dużo wyżej, jeśli pokazujesz się z dobrej strony.  Każdy może mówić "nie mam znajomości to nie znajdę pracy", ale słowa "nie będę pracował bo to nie dla mnie" są dość częste. Trzeba się trochę postarać by coś mieć.   A na okres wakacji zawsze jest więcej prac sezonowych, zbieranie owoców, kelnerki na weselach, pomocnicy na budowach. A roznoszenie i wysyłanie CV jak ulotek to też nie jest wyjście. [/quote]Masz rację. Do tego dochodzą jeszcze takie odpowiedzi od osób po technikum, albo tylko po ogólniaku - "jak nie dostanę 4 000 do ręki to takiej pracy nie wezmę"

Gość

24-07-2011, 19:43
#8
[quote=Gość]Nie zgodzę się z Tobą. Jeśli chcesz znaleźć pracę to zawsze ją znajdziesz wszystko zależy od Twoich wymagań. Nawet zaczynając od prostej pracy jesteś w stanie dojść dużo wyżej, jeśli pokazujesz się z dobrej strony.  Każdy może mówić "nie mam znajomości to nie znajdę pracy", ale słowa "nie będę pracował bo to nie dla mnie" są dość częste. Trzeba się trochę postarać by coś mieć.   A na okres wakacji zawsze jest więcej prac sezonowych, zbieranie owoców, kelnerki na weselach, pomocnicy na budowach. A roznoszenie i wysyłanie CV jak ulotek to też nie jest wyjście. [/quote]Masz rację. Do tego dochodzą jeszcze takie odpowiedzi od osób po technikum, albo tylko po ogólniaku - "jak nie dostanę 4 000 do ręki to takiej pracy nie wezmę"
Gość napisał(a):[quote=Gość]Nie zgodzę się z Tobą. Jeśli chcesz znaleźć pracę to zawsze ją znajdziesz wszystko zależy od Twoich wymagań. Nawet zaczynając od prostej pracy jesteś w stanie dojść dużo wyżej, jeśli pokazujesz się z dobrej strony.  Każdy może mówić "nie mam znajomości to nie znajdę pracy", ale słowa "nie będę pracował bo to nie dla mnie" są dość częste. Trzeba się trochę postarać by coś mieć.   A na okres wakacji zawsze jest więcej prac sezonowych, zbieranie owoców, kelnerki na weselach, pomocnicy na budowach. A roznoszenie i wysyłanie CV jak ulotek to też nie jest wyjście. [/quote]A ja się z toba nie zgadzam. Szukam od dość dawna pracy i nic, dodam, że nie wybieram może być praca w sklepie, sprzątanie.  

Gość

24-07-2011, 23:03
#9
[quote=Gość]Nie zgodzę się z Tobą. Jeśli chcesz znaleźć pracę to zawsze ją znajdziesz wszystko zależy od Twoich wymagań. Nawet zaczynając od prostej pracy jesteś w stanie dojść dużo wyżej, jeśli pokazujesz się z dobrej strony.  Każdy może mówić "nie mam znajomości to nie znajdę pracy", ale słowa "nie będę pracował bo to nie dla mnie" są dość częste. Trzeba się trochę postarać by coś mieć.   A na okres wakacji zawsze jest więcej prac sezonowych, zbieranie owoców, kelnerki na weselach, pomocnicy na budowach. A roznoszenie i wysyłanie CV jak ulotek to też nie jest wyjście. [/quote]A ja się z toba nie zgadzam. Szukam od dość dawna pracy i nic, dodam, że nie wybieram może być praca w sklepie, sprzątanie.  
Gość napisał(a):Smiesza mnie ludzie ktorzy mowia: pracy pelno hehe. Troche prawdy w tym jest ale tylko troche !. Jest to niestety praca typu "jagody": po 3 dniach nie zleziesz z luzka a pol wiadra zajmie ci jakies 7 godzin charowy, zarobisz okolo 60/70 zl i zyj. Ktos powie na poczatek starcz ale taki marny poczatek i bez zadnych perspektyw.     Taki madrala (jest roboty tylko trza chciec): 1)ma prace, 2)sam nigdy nie pracowal przy takim czyms, moze na wlasne potrzeby i sprawilo mu to przyjemnosc. 3)nie ma pojecia o zyciu bo mu prace ktos zalatwil !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

07-04-2012, 15:49
#10
Smiesza mnie ludzie ktorzy mowia: pracy pelno hehe. Troche prawdy w tym jest ale tylko troche !. Jest to niestety praca typu "jagody": po 3 dniach nie zleziesz z luzka a pol wiadra zajmie ci jakies 7 godzin charowy, zarobisz okolo 60/70 zl i zyj. Ktos powie na poczatek starcz ale taki marny poczatek i bez zadnych perspektyw.     Taki madrala (jest roboty tylko trza chciec): 1)ma prace, 2)sam nigdy nie pracowal przy takim czyms, moze na wlasne potrzeby i sprawilo mu to przyjemnosc. 3)nie ma pojecia o zyciu bo mu prace ktos zalatwil !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):[quote=Gość]Smiesza mnie ludzie ktorzy mowia: pracy pelno hehe. Troche prawdy w tym jest ale tylko troche !. Jest to niestety praca typu "jagody": po 3 dniach nie zleziesz z luzka a pol wiadra zajmie ci jakies 7 godzin charowy, zarobisz okolo 60/70 zl i zyj. Ktos powie na poczatek starcz ale taki marny poczatek i bez zadnych perspektyw.     Taki madrala (jest roboty tylko trza chciec): 1)ma prace, 2)sam nigdy nie pracowal przy takim czyms, moze na wlasne potrzeby i sprawilo mu to przyjemnosc. 3)nie ma pojecia o zyciu bo mu prace ktos zalatwil !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/quote]widac Twoje beznadziejne podejscie, chyba nigdy nie potrzebowales pieniedzy. Skoro uwazasz ze w wakacje zarobisz wiecej niz np na jagodach (bo w watku o taka prace chodzi) to jestes w bledzie i to ogromnym! Ja w wakacje nosilam na budowie rusztowania, byly mi potrzebne pieniadze i nie narzekalam! Trzeba nauczyc sie zaradnosci, a nie uwazac sie za poszkodowanego przez los... naprawde zalosne. W biurze zarobisz tyle samo na dzien co na takich jagodach. Na same wakacje to moze w stora enso zartudnia, albo do opieki nad dziecmi. Praca dla chcacego zawsze sie znajdzie, bo podobno zadna praca nie chanbi...

Gość

07-04-2012, 18:23
#11
[quote=Gość]Smiesza mnie ludzie ktorzy mowia: pracy pelno hehe. Troche prawdy w tym jest ale tylko troche !. Jest to niestety praca typu "jagody": po 3 dniach nie zleziesz z luzka a pol wiadra zajmie ci jakies 7 godzin charowy, zarobisz okolo 60/70 zl i zyj. Ktos powie na poczatek starcz ale taki marny poczatek i bez zadnych perspektyw.     Taki madrala (jest roboty tylko trza chciec): 1)ma prace, 2)sam nigdy nie pracowal przy takim czyms, moze na wlasne potrzeby i sprawilo mu to przyjemnosc. 3)nie ma pojecia o zyciu bo mu prace ktos zalatwil !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/quote]widac Twoje beznadziejne podejscie, chyba nigdy nie potrzebowales pieniedzy. Skoro uwazasz ze w wakacje zarobisz wiecej niz np na jagodach (bo w watku o taka prace chodzi) to jestes w bledzie i to ogromnym! Ja w wakacje nosilam na budowie rusztowania, byly mi potrzebne pieniadze i nie narzekalam! Trzeba nauczyc sie zaradnosci, a nie uwazac sie za poszkodowanego przez los... naprawde zalosne. W biurze zarobisz tyle samo na dzien co na takich jagodach. Na same wakacje to moze w stora enso zartudnia, albo do opieki nad dziecmi. Praca dla chcacego zawsze sie znajdzie, bo podobno zadna praca nie chanbi...
marcintat napisał(a):Praca dodatkowa, przez Internet, od 360 zł.Zacznij wreszcie zarabiać naprawdę konkretne pieniądze. W branży medycznej. Łatwiej i znacznie więcej.  Dołącz do rynku wartego 30 mld w 2011 roku, o 30% rocznym wzroście. Zapewnij sobie pewne i długofalowe zyski na min 12 miesięcy.Sprawnie, poprowadzimy Ciebie i Twoich ludzi krok po kroku.Pozyskanie klientów, zbudowanie zespołu i zarządzanie może być proste.Dowiedz się więcej, teraz Marcin Tatarczak  marcintatarczak@gail.com 665 761 804

marcintat

Wpisów: 6
Dołączył: 03.08.2012
04-08-2012, 00:02
#12
Praca dodatkowa, przez Internet, od 360 zł.Zacznij wreszcie zarabiać naprawdę konkretne pieniądze. W branży medycznej. Łatwiej i znacznie więcej.  Dołącz do rynku wartego 30 mld w 2011 roku, o 30% rocznym wzroście. Zapewnij sobie pewne i długofalowe zyski na min 12 miesięcy.Sprawnie, poprowadzimy Ciebie i Twoich ludzi krok po kroku.Pozyskanie klientów, zbudowanie zespołu i zarządzanie może być proste.Dowiedz się więcej, teraz Marcin Tatarczak  marcintatarczak@gail.com 665 761 804
Gość napisał(a):w tym sklepie agd/rtv na 11 listopada, niedaleko polo, szukaja osoby do roznoszenia ich ulotek reklamowych, szukaja tez pracownika do sklepu

Gość

04-08-2012, 12:08
#13
w tym sklepie agd/rtv na 11 listopada, niedaleko polo, szukaja osoby do roznoszenia ich ulotek reklamowych, szukaja tez pracownika do sklepu
Gość napisał(a):tak w Mixelectronics potrzebują tych osób do pracy

Gość

05-08-2012, 19:17
#14
tak w Mixelectronics potrzebują tych osób do pracy
Gość napisał(a):[quote=Gość]Smiesza mnie ludzie ktorzy mowia: pracy pelno hehe. Troche prawdy w tym jest ale tylko troche !. Jest to niestety praca typu "jagody": po 3 dniach nie zleziesz z luzka a pol wiadra zajmie ci jakies 7 godzin charowy, zarobisz okolo 60/70 zl i zyj. Ktos powie na poczatek starcz ale taki marny poczatek i bez zadnych perspektyw.     Taki madrala (jest roboty tylko trza chciec): 1)ma prace, 2)sam nigdy nie pracowal przy takim czyms, moze na wlasne potrzeby i sprawilo mu to przyjemnosc. 3)nie ma pojecia o zyciu bo mu prace ktos zalatwil !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/quote]ZGADZAM SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

22-04-2015, 09:55
#15
[quote=Gość]Smiesza mnie ludzie ktorzy mowia: pracy pelno hehe. Troche prawdy w tym jest ale tylko troche !. Jest to niestety praca typu "jagody": po 3 dniach nie zleziesz z luzka a pol wiadra zajmie ci jakies 7 godzin charowy, zarobisz okolo 60/70 zl i zyj. Ktos powie na poczatek starcz ale taki marny poczatek i bez zadnych perspektyw.     Taki madrala (jest roboty tylko trza chciec): 1)ma prace, 2)sam nigdy nie pracowal przy takim czyms, moze na wlasne potrzeby i sprawilo mu to przyjemnosc. 3)nie ma pojecia o zyciu bo mu prace ktos zalatwil !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/quote]ZGADZAM SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mary19 napisał(a):a na stronie urzędu pracy nie ma żadnych ogłoszeń, ja o dziwo tam znalazłam prace! [url=http://www.onet.pl/]Szok[/url] http://www.onet.pl/

mary19

Wpisów: 1
Dołączył: 30.06.2015
30-06-2015, 08:01
#16
a na stronie urzędu pracy nie ma żadnych ogłoszeń, ja o dziwo tam znalazłam prace! [url=http://www.onet.pl/]Szok[/url] http://www.onet.pl/
alicjab napisał(a):Poszukaj na olx

alicjab

Wpisów: 5
Dołączył: 11.08.2015
11-08-2015, 15:07
#17
Poszukaj na olx
Gość napisał(a):W anglii

Gość

11-08-2015, 18:19
#18
W anglii
DanielMyga napisał(a):Ja znalazłem przez kolegę.

DanielMyga

Wpisów: 10
Dołączył: 16.12.2015
16-12-2015, 13:01
#19
Ja znalazłem przez kolegę.
valde87 napisał(a):Nie ma co się nakręcać. Prawda jest taka, że jak będziesz rozsyłał swoje CV lub zanosił po okolicznych firmach, któraś na pewno się odezwie. Grunt to nie łamać się!

valde87

Wpisów: 1
Dołączył: 14.04.2016
14-04-2016, 10:02
#20
Nie ma co się nakręcać. Prawda jest taka, że jak będziesz rozsyłał swoje CV lub zanosił po okolicznych firmach, któraś na pewno się odezwie. Grunt to nie łamać się!

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów