POLECAM-ODRADZAM

Założony przez lulu
strony: 1
lulu napisał(a):Proszę mamy o wpisy co i gdzie warto kupować w Ostrołęce (ewentualnie w bliższych miastach). Np gdy pojawią sie jakieś atrakcyjne promocje.  Oraz jakich sklepów unikać, bo na przykład jest straszna drożyzna {dobani}.Ja polecam komis dziecięcy Słoneczko. Ostatnio kupiłam dla mojego 8-miesięczniaka dwie pary oryginalnych dresów adidasa za 15 złotych. Suuuper!!!Mam nadzieje ze inne mamy będą dzieliły sie swoimi doświadczeniami. {usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}

lulu

Wpisów: 14
Dołączył: 18.04.2006
15-03-2007, 09:46
#1
Proszę mamy o wpisy co i gdzie warto kupować w Ostrołęce (ewentualnie w bliższych miastach). Np gdy pojawią sie jakieś atrakcyjne promocje.  Oraz jakich sklepów unikać, bo na przykład jest straszna drożyzna {dobani}.Ja polecam komis dziecięcy Słoneczko. Ostatnio kupiłam dla mojego 8-miesięczniaka dwie pary oryginalnych dresów adidasa za 15 złotych. Suuuper!!!Mam nadzieje ze inne mamy będą dzieliły sie swoimi doświadczeniami. {usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}
Gość napisał(a):A gdzie znajduje sie ten komis?{usmiech}

Gość

15-03-2007, 20:18
#2
A gdzie znajduje sie ten komis?{usmiech}
Gość napisał(a):Ja kupuje czesto w hurtowni na ul.11 Listopada. Calkiem niezle gatunkowo i cena przystepna.

Gość

15-03-2007, 20:20
#3
Ja kupuje czesto w hurtowni na ul.11 Listopada. Calkiem niezle gatunkowo i cena przystepna.
lulu napisał(a):Komis Słoneczko znajduje się na ulicy Głowackiego 15. Co do hurtowni na 11 Listopada to również polecam. Kupuję tam rajstopki i skarpetki, są tanie i dobrej jakości.

lulu

Wpisów: 14
Dołączył: 18.04.2006
16-03-2007, 09:12
#4
Komis Słoneczko znajduje się na ulicy Głowackiego 15. Co do hurtowni na 11 Listopada to również polecam. Kupuję tam rajstopki i skarpetki, są tanie i dobrej jakości.
Gość napisał(a):ten komis słoneczko to nic innego jak taki sklep z tanią odzieżą{ok}

Gość

02-04-2007, 15:16
#5
ten komis słoneczko to nic innego jak taki sklep z tanią odzieżą{ok}
Gość napisał(a):Byłam - odwiedziłam wyżej polecany komis Słoneczko i zdecydowanie - również polecam. W niczym nie przypomina tradycyjnego sklepu z tanią odzieżą - wszystko jest poukładane, poskładane i przede wszystkim czyste - przyjemniej robi się tam zakupy niż np. na stoiskach z używaną odzieżą na ryneczku.

Gość

07-05-2007, 14:32
#6
Byłam - odwiedziłam wyżej polecany komis Słoneczko i zdecydowanie - również polecam. W niczym nie przypomina tradycyjnego sklepu z tanią odzieżą - wszystko jest poukładane, poskładane i przede wszystkim czyste - przyjemniej robi się tam zakupy niż np. na stoiskach z używaną odzieżą na ryneczku.
Gość napisał(a):W Biedronce sa dzieciece body na krotki rekawek,pakowane po 2 sztuki za 6,99zl.Calkiem niezle jak na taka niska cene:)

Gość

22-05-2007, 08:55
#7
W Biedronce sa dzieciece body na krotki rekawek,pakowane po 2 sztuki za 6,99zl.Calkiem niezle jak na taka niska cene:)
Gość napisał(a):a w któym dokładniemiejscu jest ta hurtownia na 11listopada,bo wogóle jej nie kojarze

Gość

06-07-2008, 21:30
#8
a w któym dokładniemiejscu jest ta hurtownia na 11listopada,bo wogóle jej nie kojarze
Gość napisał(a):Jeśli chodzi o piżamki dla dzieci to polecam sklep "Wadima" , można tam kupić bluzy i spodenki do piżam za 5-6 zł , czasami udaje mi się skompletować i niewielkim kosztem mam piżamkę dla mojej córci :)

Gość

09-08-2008, 00:53
#9
Jeśli chodzi o piżamki dla dzieci to polecam sklep "Wadima" , można tam kupić bluzy i spodenki do piżam za 5-6 zł , czasami udaje mi się skompletować i niewielkim kosztem mam piżamkę dla mojej córci :)
Gość napisał(a):JUZ OD 1.X. RUSZA W OSTROLECE ,,BAJKOWY OSRODEK PRZEDSZKOLNY"{usmiech} SIEDZIBA PRZEDSZKOLA ZNAJDUJE SIE NA ULICY LOKALNEJ!!! DODATKOWE INFORMACJE ORAZ REZEWACJA MIEJSC pod nr.tel.609378574. JESZCZE W SIERPNIU ODBEDZIE SIE SPOTKANIE Z ZAINTERESOWANYMI RODZICAMI!!!

Gość

09-08-2008, 08:40
#10
JUZ OD 1.X. RUSZA W OSTROLECE ,,BAJKOWY OSRODEK PRZEDSZKOLNY"{usmiech} SIEDZIBA PRZEDSZKOLA ZNAJDUJE SIE NA ULICY LOKALNEJ!!! DODATKOWE INFORMACJE ORAZ REZEWACJA MIEJSC pod nr.tel.609378574. JESZCZE W SIERPNIU ODBEDZIE SIE SPOTKANIE Z ZAINTERESOWANYMI RODZICAMI!!!
Gość napisał(a):{usmiech}Już wkrótce rusza Świetlikowo Artystyczno-Językowe dla dzieci 2-10 lat.Nie wiesz jak zorganizować czas dla swojej pociechy?Chcesz żeby Twoje Dziecko ciekawie spędzało czas?Jeśli tak, to zapraszamy do Świetlikowa Artystyczno–Językowego.Prowadzimy profesjonalną, doraźną opiekę nad dziećmi w wieku od 2 do 10 lat.Oferujemy: • domowe, kameralne warunki, • pobyt nawet do godz 19-tej ( Świetlikowo czynne w godz 10.00-19.00 )• pomoc w nauce, w odrabianiu lekcji• naukę jęz angielskiego• szeroką gamę zajęć warsztatowych, artystycznych, muzycznych• gry i zabawy edukacyjne• gry i zabawy rozwijające emocjonalnie• kontakt ze sztuką i literaturą• odpoczynek, relaksZapraszamy na zajęcia artystyczne, gdzie Twoje dziecko będzie mogło zostać pod troskliwą opieką i skorzysta z naturalnej radości tworzenia Informacje i zapisy - dora62@o2.plZAPISY DO 1 grudnia  

Gość

05-11-2009, 17:28
#11
{usmiech}Już wkrótce rusza Świetlikowo Artystyczno-Językowe dla dzieci 2-10 lat.Nie wiesz jak zorganizować czas dla swojej pociechy?Chcesz żeby Twoje Dziecko ciekawie spędzało czas?Jeśli tak, to zapraszamy do Świetlikowa Artystyczno–Językowego.Prowadzimy profesjonalną, doraźną opiekę nad dziećmi w wieku od 2 do 10 lat.Oferujemy: • domowe, kameralne warunki, • pobyt nawet do godz 19-tej ( Świetlikowo czynne w godz 10.00-19.00 )• pomoc w nauce, w odrabianiu lekcji• naukę jęz angielskiego• szeroką gamę zajęć warsztatowych, artystycznych, muzycznych• gry i zabawy edukacyjne• gry i zabawy rozwijające emocjonalnie• kontakt ze sztuką i literaturą• odpoczynek, relaksZapraszamy na zajęcia artystyczne, gdzie Twoje dziecko będzie mogło zostać pod troskliwą opieką i skorzysta z naturalnej radości tworzenia Informacje i zapisy - dora62@o2.plZAPISY DO 1 grudnia  
Gość napisał(a):{gafa}

Gość

06-11-2009, 09:24
#12
{gafa}
Gość napisał(a):A gdzie to Świetlikowo bedzie miało siedzibę ??

Gość

06-11-2009, 14:22
#13
A gdzie to Świetlikowo bedzie miało siedzibę ??
Gość napisał(a):{usmiech}centrum Ostrołęki{usmiech}ul. Bogusławskiego

Gość

06-11-2009, 17:33
#14
{usmiech}centrum Ostrołęki{usmiech}ul. Bogusławskiego
Gość napisał(a):http://www.swietlikowo.eu/

Gość

16-11-2009, 02:57
#15
http://www.swietlikowo.eu/
Gość napisał(a):Bardzo tanio jest w sklepie Maluch na Kilińskiego, trochę mało asortymentu ale spoko. Wózki, łóżeczka.. i butelki bardzo tanie! a ubranka to najlepiej na ryneczku..

Gość

14-12-2010, 13:52
#16
Bardzo tanio jest w sklepie Maluch na Kilińskiego, trochę mało asortymentu ale spoko. Wózki, łóżeczka.. i butelki bardzo tanie! a ubranka to najlepiej na ryneczku..
Gość napisał(a):Bardzo tanio jest w sklepie Maluch na Kilińskiego, trochę mało asortymentu ale spoko. Wózki, łóżeczka.. i butelki bardzo tanie! a ubranka to najlepiej na ryneczku..

Gość

14-12-2010, 13:52
#17
Bardzo tanio jest w sklepie Maluch na Kilińskiego, trochę mało asortymentu ale spoko. Wózki, łóżeczka.. i butelki bardzo tanie! a ubranka to najlepiej na ryneczku..
Gość napisał(a):JA KUPUJĘ UBRANKA ORAZ ZABAWKI DLA DZIECKA TYLKO I WYŁĄCZNIE NA ALLEGRO. W CHODZENIE PO OSTROŁĘCKICH SKLEPACH NIE MAM ZAMIARU SIĘ BAWIĆ. PO PIERWSZE MARNY WYBÓR PO DRUGIE WYGÓROWANE CENY. POZA TYM ŻEBY COŚ DOBREGO KUPIĆ TO TRZEBA SIĘ SPORO NACHODZIĆ ZA CZYMŚ CO CIĘ NAPRAWDĘ INTERESUJE, BO BYLE CO TO W KAŻDYM SKLEPIE MOŻNA DOSTAĆ.  

Gość

14-12-2010, 14:21
#18
JA KUPUJĘ UBRANKA ORAZ ZABAWKI DLA DZIECKA TYLKO I WYŁĄCZNIE NA ALLEGRO. W CHODZENIE PO OSTROŁĘCKICH SKLEPACH NIE MAM ZAMIARU SIĘ BAWIĆ. PO PIERWSZE MARNY WYBÓR PO DRUGIE WYGÓROWANE CENY. POZA TYM ŻEBY COŚ DOBREGO KUPIĆ TO TRZEBA SIĘ SPORO NACHODZIĆ ZA CZYMŚ CO CIĘ NAPRAWDĘ INTERESUJE, BO BYLE CO TO W KAŻDYM SKLEPIE MOŻNA DOSTAĆ.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]JA KUPUJĘ UBRANKA ORAZ ZABAWKI DLA DZIECKA TYLKO I WYŁĄCZNIE NA ALLEGRO. W CHODZENIE PO OSTROŁĘCKICH SKLEPACH NIE MAM ZAMIARU SIĘ BAWIĆ. PO PIERWSZE MARNY WYBÓR PO DRUGIE WYGÓROWANE CENY. POZA TYM ŻEBY COŚ DOBREGO KUPIĆ TO TRZEBA SIĘ SPORO NACHODZIĆ ZA CZYMŚ CO CIĘ NAPRAWDĘ INTERESUJE, BO BYLE CO TO W KAŻDYM SKLEPIE MOŻNA DOSTAĆ.  [/quote]zgadzam się w 100% z przedmówczynią{usmiech}

Gość

15-12-2010, 15:00
#19
[quote=Gość]JA KUPUJĘ UBRANKA ORAZ ZABAWKI DLA DZIECKA TYLKO I WYŁĄCZNIE NA ALLEGRO. W CHODZENIE PO OSTROŁĘCKICH SKLEPACH NIE MAM ZAMIARU SIĘ BAWIĆ. PO PIERWSZE MARNY WYBÓR PO DRUGIE WYGÓROWANE CENY. POZA TYM ŻEBY COŚ DOBREGO KUPIĆ TO TRZEBA SIĘ SPORO NACHODZIĆ ZA CZYMŚ CO CIĘ NAPRAWDĘ INTERESUJE, BO BYLE CO TO W KAŻDYM SKLEPIE MOŻNA DOSTAĆ.  [/quote]zgadzam się w 100% z przedmówczynią{usmiech}
athena_p napisał(a):hej mam dla was propozycję ostatnio w necie znalzałam fajną stronę http://postlinknews.com/457news.php  o samokontroli swojego zdrowia myślę że warto tam zajrzeć i przekonać się

athena_p

Wpisów: 1
Dołączył: 29.09.2011
29-09-2011, 10:22
#20
hej mam dla was propozycję ostatnio w necie znalzałam fajną stronę http://postlinknews.com/457news.php  o samokontroli swojego zdrowia myślę że warto tam zajrzeć i przekonać się

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów