Polecam firmę budowlaną

Założony przez teres
strony: 1 2 dalej
teres napisał(a):Witam chciałabym polecić firmę budowlaną Państwu,która jakiś czas wykonywała u mnie budowę domu,ekipa sprawdziła się wykonali zgodnie z moimi oczekiwaniami,chłopaki nie pijące.Z czystym sumieniem polecam firmę Darbud  

teres

Wpisów: 3
Dołączył: 14.06.2011
14-06-2011, 09:28
#1
Witam chciałabym polecić firmę budowlaną Państwu,która jakiś czas wykonywała u mnie budowę domu,ekipa sprawdziła się wykonali zgodnie z moimi oczekiwaniami,chłopaki nie pijące.Z czystym sumieniem polecam firmę Darbud  
Gość napisał(a):Popieram mieliśmy przyjemność współpracować z tą firmą,wykonywała u nas usługę mianowicie polegająca na budowie domu naszego.Profesjonaliści bez zastrzeżeń oto numer 728-134-743 Pani Eweliny.Polecam gorącą,.

Gość

20-06-2011, 15:58
#2
Popieram mieliśmy przyjemność współpracować z tą firmą,wykonywała u nas usługę mianowicie polegająca na budowie domu naszego.Profesjonaliści bez zastrzeżeń oto numer 728-134-743 Pani Eweliny.Polecam gorącą,.
Gość napisał(a):Firma Darbud wykonuje usługi na bardzo wysokim poziomie, jest dokładna i solidna. Każdy najdrobniejszy szczegół jest wykonany precyzyjnie i dopracowany. Firma dotrzymuje ustalonych terminów i ma przyzwoite ceny. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i polecam ich usługi zainteresowanym. W przyszłości będę nadal współpracował z ta firmą przy wykończeniu domu.

Gość

20-06-2011, 21:44
#3
Firma Darbud wykonuje usługi na bardzo wysokim poziomie, jest dokładna i solidna. Każdy najdrobniejszy szczegół jest wykonany precyzyjnie i dopracowany. Firma dotrzymuje ustalonych terminów i ma przyzwoite ceny. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i polecam ich usługi zainteresowanym. W przyszłości będę nadal współpracował z ta firmą przy wykończeniu domu.
Gość napisał(a):HaHaHa      cóż za jednogłośność na reklamy to jest inny dział jestem na nie{dobani}

Gość

21-06-2011, 07:09
#4
HaHaHa      cóż za jednogłośność na reklamy to jest inny dział jestem na nie{dobani}
Gość napisał(a):Nie polecam też firmy. Nic u mnie nie robiła, ale nie polecam.Są potwornie drodzy.

Gość

21-06-2011, 11:18
#5
Nie polecam też firmy. Nic u mnie nie robiła, ale nie polecam.Są potwornie drodzy.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Nie polecam też firmy. Nic u mnie nie robiła, ale nie polecam.Są potwornie drodzy. [/quote]za jakość i święty spokój trzeba zapłacić {jezyk}

Gość

21-06-2011, 15:57
#6
[quote=Gość]Nie polecam też firmy. Nic u mnie nie robiła, ale nie polecam.Są potwornie drodzy. [/quote]za jakość i święty spokój trzeba zapłacić {jezyk}
Gość napisał(a):dobrze,gdyby na reklame pare zlotych sie znalazlo,,

Gość

21-06-2011, 18:06
#7
dobrze,gdyby na reklame pare zlotych sie znalazlo,,
Gość napisał(a):[quote=Gość]Nie polecam też firmy. Nic u mnie nie robiła, ale nie polecam.Są potwornie drodzy.Ja polecam bo u nas robili,jesteśmy zadowoleni z usługi,a jeśli gość uważa ,że nic nie robili i nie poleca i jeszcze pisze ,żę są drodzy ,to skąd wiadomo?konkurencja co?są tacy co robią tanio ale do.......,i jeszcze raz trzeba płacić za poprawki i są tacy co robią uczciwie za uczciwie pieniądze.My nie narzekamy na jakość i cenę.Polecamy bo są godni tego,.

Gość

21-06-2011, 21:33
#8
[quote=Gość]Nie polecam też firmy. Nic u mnie nie robiła, ale nie polecam.Są potwornie drodzy.Ja polecam bo u nas robili,jesteśmy zadowoleni z usługi,a jeśli gość uważa ,że nic nie robili i nie poleca i jeszcze pisze ,żę są drodzy ,to skąd wiadomo?konkurencja co?są tacy co robią tanio ale do.......,i jeszcze raz trzeba płacić za poprawki i są tacy co robią uczciwie za uczciwie pieniądze.My nie narzekamy na jakość i cenę.Polecamy bo są godni tego,.
teres napisał(a):Czytając te posty od innych użytkowników od nosze wrażenie zazdrości przez innych,czy to jest coś złego,że polecam firmę z której jestem zadowolona to nic złego,.Najlepsza reklama to zadowolony klient i poprawnie wykonana przez niego robota,a nie reklamowanie się,że szybko i tanio a efekty wychodzą w trakcie{!}Pozdrawiam  

teres

Wpisów: 3
Dołączył: 14.06.2011
21-06-2011, 21:39
#9
Czytając te posty od innych użytkowników od nosze wrażenie zazdrości przez innych,czy to jest coś złego,że polecam firmę z której jestem zadowolona to nic złego,.Najlepsza reklama to zadowolony klient i poprawnie wykonana przez niego robota,a nie reklamowanie się,że szybko i tanio a efekty wychodzą w trakcie{!}Pozdrawiam  
Gość napisał(a):Ja polecam ADOLFBUD, są dobzi,i tani

Gość

22-06-2011, 13:33
#10
Ja polecam ADOLFBUD, są dobzi,i tani
Gość napisał(a):Ciekawe nikt nie zadał pytania a tutaj posypały się same polecenia.Nie stać na reklamę?

Gość

23-06-2011, 09:05
#11
Ciekawe nikt nie zadał pytania a tutaj posypały się same polecenia.Nie stać na reklamę?
Gość napisał(a):Reklama dobra to polecenie przez klienta poprawnej wykonanej usługi,{usmiech} to jest najlepsza reklama zadowolony klient,.

Gość

28-06-2011, 11:11
#12
Reklama dobra to polecenie przez klienta poprawnej wykonanej usługi,{usmiech} to jest najlepsza reklama zadowolony klient,.
Gość napisał(a):A ile biorą?

Gość

29-06-2011, 15:20
#13
A ile biorą?
Gość napisał(a):to ile biorą za postawienie standardowego domu 120mk., z dwuspadowym dachem??

Gość

04-07-2011, 20:42
#14
to ile biorą za postawienie standardowego domu 120mk., z dwuspadowym dachem??
teres napisał(a):Nie mogę wypowiedzieć się na ten temat,proszę zadzwonić i zapytać się.Widzę ,że tu wielka zazdrość jest przez innych wykonawców.Proszę nie pić na budowach,wykonywać profesjonalnie swoją usługę to wtedy i Państwo będziecie polecani przez klientów{usmiech} Ceny różnią się ,każda firma ma inne ceny a co za tym stoi?pewnie robota jaka cena taka praca,.pozdrawiam  

teres

Wpisów: 3
Dołączył: 14.06.2011
06-07-2011, 10:14
#15
Nie mogę wypowiedzieć się na ten temat,proszę zadzwonić i zapytać się.Widzę ,że tu wielka zazdrość jest przez innych wykonawców.Proszę nie pić na budowach,wykonywać profesjonalnie swoją usługę to wtedy i Państwo będziecie polecani przez klientów{usmiech} Ceny różnią się ,każda firma ma inne ceny a co za tym stoi?pewnie robota jaka cena taka praca,.pozdrawiam  
Gość napisał(a):ale ja pytam o tę konkretną firmę skoro już została zarekomendowana przez Ciebie!!!Chyba wiesz ile zapłaciłaś?!

Gość

14-07-2011, 07:03
#16
ale ja pytam o tę konkretną firmę skoro już została zarekomendowana przez Ciebie!!!Chyba wiesz ile zapłaciłaś?!
Gość napisał(a):BETA

Gość

14-07-2011, 12:07
#17
BETA
Gość napisał(a):ale beznadziejna reklama{dobani}

Gość

14-07-2011, 17:13
#18
ale beznadziejna reklama{dobani}
Gość napisał(a):Ja polecam pyrys bud.

Gość

18-07-2011, 22:02
#19
Ja polecam pyrys bud.
Gość napisał(a):A ja polecam firmę Darbud  fantastyczna i profesjonalna {ok}

Gość

20-07-2011, 14:11
#20
A ja polecam firmę Darbud  fantastyczna i profesjonalna {ok}

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów